پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3744587 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8885256
کد خبر : 277883 تاریخ ثبت : 1398/5/22 10:27 نظرات تایید شده : 41
نماینده دشتستان در مجلس:

سفارش برای اشتغال پسرم را انکار نمی‌کنم/ درباره کاندیداتوری هنوز به جمع‌بندی نرسیده‎ام

خلیج فارس: سعادت افزود: در این دوره با تمام چالش ها و مشکلات اقتصادی که وجود داشته اقداماتی را پیگیری کرده که از آن جمله فعال شدن پروژه ساخت بیمارستان 17 شهریور برازجان است که ردیف اعتباری نداشت، اما با رایزنی های صورت گرفته توانستیم به تزریق اعتبارات و ردیف دار کردن آن اقدام نماییم.

خلیج فارس: نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی می گوید: خبرنگاران با توجه به کارکرد آگاهی بخشی شان باید مردم را نسبت به وظایف و اختیارات نمایندگان مجلس آگاه کنند، همانطور که امروز کسی برای مشکل آب، برق و موارد اجرایی به قوه قضاییه نمی رود، باید رسانه ها وظایف نمایندگی را تشریح کنند تا مجلس به وظیفه اصلی اش یعنی قانونگذاری و نظارت بپردازد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمدباقر سعادت در نشست خبری افزود: در این دوره با تمام چالش ها و مشکلات اقتصادی که وجود داشته اقداماتی را پیگیری کرده که از آن جمله فعال شدن پروژه ساخت بیمارستان 17 شهریور برازجان است که ردیف اعتباری نداشت، اما با رایزنی های صورت گرفته توانستیم به تزریق اعتبارات و ردیف دار کردن آن اقدام نماییم. طوری که طبق قول پیمانکار انتظار می رود سقف دوم آن تا پایان امسال تکمیل شود.

وی عمومی شدن بیمارستان مهر برازجان که تا پیش از این فقط در بخش زنان و زایمان فعال بوده، شروع ساخت کلینیک تامین اجتماعی برازجان و کشاندن مدیران وزارت راه به حوزه انتخابیه برای بهبود نقاط حادثه خیز را از دیگر پیگیری هایی دانست که به گفته وی نتیجه بخش بوده است.

عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس طرح تحول کشاورزی شهرستان از طریق رایزنی با رییس سازمان برنامه و بودجه و اجرای آبیاری تحت فشار در نخیلات شهرستان را از دیگر پیگیری ها دانست و گفت: در موضوع آب شرب نیز جلسات مکرری در تهران و بوشهر داشته ایم که بودجه های خوبی برای رفع مشکلات کم آبی دشتستان اختصاص یافت و خوشبختانه امسال وضعیت آب شهرستان بهتر شد.

سعادت ادامه داد: درخصوص ورزش نیز به اذعان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کمک هایی که در دوره بنده به این بخش شده سابقه نداشته، ضمن اینکه توانستیم اعتبار پروژه هایی مثل 10 زمین چمن مصنوعی روستایی و سالن ژیمناستیک برازجان را بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: نماینده وظیفه دارد از حقوق مردم دفاع کند و من در این خصوص هر جا لازم بوده شفاف و صریح حرف هایم را زده ام و واهمه ای نداشته ام.

درباره کاندیداتوری مجدد به جمع بندی نرسیده ام

نماینده دشتستان در پاسخ به سوالی درباره اینکه زمزمه عدم کاندیداتوری مجدد وی در انتخابات مطرح می باشد، اظهار داشت: بنده درباره کاندیداتوری یا عدم کاندیداتوری هنوز به جمع بندی نرسیده ام، ولی اگر ببینم حضورم در مجلس برای حوزه انتخابیه و مردم موثر است، ورود می کنم.

سفارش برای اشتغال پسرم را انکار نمی کنم

وی درباره سوالی مبنی بر اینکه گفته می شود شما برای اشتغال نزدیکان تان رایزنی هایی به عنوان نماینده داشته اید، گفت: من تاکنون حتی به اندازه یک خودنویس از موقعیت نمایندگی مجلس سوء استفاده نداشته ام، جز بحث اشتغال پسرم.

محمدباقر سعادت با بیان اینکه هیچ ایراد و اشکالی بابت این مطلب نمی بینم، افزود: اگر پسرم را برای اشتغال پیش یک بازرگان می فرستادم، قطعا خواسته های نابجا مطرح می شد و اینجا شما باید نقد و سوال می کردید. درحالی که پسرم در یک شرکت پیمانکاری وابسته به دولت که دفتر آن در تهران است شاغل شده و حق هیچ کسی در استان بوشهر از این بابت ضایع نگردیده است.

نماینده دشتستان ادامه داد: من موضوع اشتغال پسرم را انکار نمی کنم و معتقدم جای سوال و ایراد ندارد و باید برای برخی رسانه ها بابت این نوع نگاه تاسف خورد، چون اگر بچه ام را به شرکتی خصوصی می فرستادم، خواسته های نابجا داشت و باید رسانه ایراد می گرفت.

-->