ویسی از سرمربیگری شاهین استعفا کرد/ 2 عضو شورای شهر مانع تراشی کردند!
خلیج فارس: باید دید آیا شاهینی ها می توانند زمینه بازگشت ویسی به اردوی خود را فراهم کنند، یا آنکه اولین تیم لیگ برتر هستند که دچار تغییر سرمربی می شوند؟
كدخبر: id-271467
تاريخ: 2019-07-09 23:07:39

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالله ویسی که فصل گذشته موفق شد شاهین بوشهر را به لیگ برتر برساند به دلیل آنچه کارشکنی تعدادی از اعضای شورای شهر خواند، تصمیم گرفت از سمت خود استعفا کند.

گفتنی است عبدالله ویسی اردوی تیم فوتبال شاهین در بروجن را ترک کرد تا جدایی این مربی خوزستانی از جمع بوشهری ها قطعی به نظر برسد.

عبدالله ویسی طی پیامی استعفایش را به شرح زیر رسانه ای کرده است:

«خودتان می‌دانید که من پیشنهادهای زیادی از تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی داشتم و حتی سرمربی گری تیم امید هم به من پیشنهاد شد اما به دلیل اینکه به مردم خوب استان بوشهر تعصب  داشتم و خاطرات خوبی که با آنها داشتم در نهایت تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم و در این تیم محبوب بمانم.

با این حال یکی دو نفر اجازه ندادند که ما کارمان را به خوبی پیش ببریم و در نهایت من تصمیم گرفتم از سمت خودم استعفا کنم تا جا برای آن هایی که دوست دارند جای من را بگیرند باز شود. این دو نفر از اعضای شورای شهر بوشهر هستند که من حتما به موقع نام آنها را رسانه ای می کنم تا مردم بدانند به چه کسانی رای دادند.

خودتان می‌دانید که این تیم را بومی بستیم تا جوان های خوب استان بوشهر بتوانند در آن رشد کنند اما عده ای اجازه ندادند که من کارم را انجام بدهم و به همین دلیل از مردم خوب بوشهر عذر خواهی و از هدایت تیم فوتبال شاهین کناره گیری می کنم.»

باید منتظر ماند و دید آیا شاهینی ها می توانند زمینه بازگشت ویسی به اردوی خود را فراهم کنند، یا آنکه اولین تیم دوره جدید لیگ برتر هستند که دچار تغییر سرمربی می شوند؟