پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22029480 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20393247
کد خبر : 265841 تاریخ ثبت : 1398/3/19 11:12 نظرات تایید شده : 1

جوان و بومی‌گرایی اولویت پارس جنوبی جم است

جوان و بومی گرایی اولویت تیم پارس جنوبی جم استخلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: جوان گرایی با استفاده از ظرفیت بازیکنان بومی در اولویت اصلی این تیم برای فصل نوزدهم لیگ برتر به شمار می رود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ فراز کمالوند روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: امیدوارم با این رویکرد و در کنار حمایت پرشور هواداران پارس جنوبی جم در فصل نوزدهم لیگ برتر نتیجه‌های درخشانی برای این تیم رقم بخورد.

وی بیان کرد: حضور رضائیان به عنوان یک مدیر فوتبالی و کاربلد و هواداران خونگرم فوتبال در استان بوشهر ۲ دلیل اصلی در پیوستنم به تیم پارس جنوبی جم بوده است.

کمالوند ادامه داد: در لیگ هفدهم که با نفت آبادان به جم سفر کردم شاهد شور و هیجان وصف ناپذیری در بین هواداران جمی بودم که چنین روحیه‌ای در موفقیت تیم بسیار مهم و تأثیرگذار است.

وی گفت: در ارتباط با کادر فنی نیز در نهایت امکان از ظرفیت بومی منطقه استفاده می‌شود.

کمالوند با تقدیر از اعتماد مسئولان باشگاه پارس جنوبی جم و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس یادآور شد: بزودی با بررسی همه جوانب و در نشست با مدیرعامل باشگاه نسبت به بستن تیمی شایسته اقدام می‌کنیم.

فراز کمالوند روز گذشته با عقد قراردادی ۲ ساله هدایت تیم فوتبال پارس جنوبی جم را برعهده گرفت.

-->