پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 47671644 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24909827
کد خبر : 256346 تاریخ ثبت : 1398/1/26 20:42 نظرات تایید شده : 1

تصاویر/ گردهمایی انتخاباتی رقیب همجنس‌گرای ترامپ

خلیج فارس: برای نخستین بار یک همجنس‌گرا کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ پیت بوتیجج شهردار همجنس‌باز یک شهر کوچک آمریکا در ایالت ایندیانا اخیراً با مطرح کردن نامش به عنوان یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری حزب دموکرات این کشور جنجال زیادی به پا کرده است.

بوتیجج روز گذشته به صورت رسمی کاندیداتوری‌اش برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ورودش به میدان نسبتاً شلوغ کاندیداهای ریاست جمهوری دموکراتها را اعلام کرد.

وی حین اعلام نامزدی خود، به صراحت اعلام کرد که یک همجنسگرا است و از مردم کشورش خواست که از همین ابتدای کار، این واقعیت را درباره او بدانند.

بوتیجج در سخنان خود گفت که قصد دارد بجای تکرار شعار انتخاباتی ترامپ مبنی بر اینکه می خواهیم آمریکا را دوباره به اوج برسانیم، حرف های تازه تری بزند.

وی که ۳۷ سال سن دارد یکی از نظامیان کهنه‌کار جنگ افغانستان و برای دو دوره شهردار شهر کوچک ساوث بند در ایالت ایندیانا است. بوتیجج با این حال به عنوان فردی که توانسته تحول زیادی در شهر ساوث بند ایجاد کند شناخته شده است.

مساله همجنس‌باز بودن بوتیجج و ازدواج او با یک همجنس‌باز دیگر، بیش از بقیه موارد باعث جلب توجه به وی شده است.

در صورتی که او در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا پیروز شود او هم به عنوان جوان‌ترین فردی که تاکنون رئیس جمهور آمریکا شده و هم به عنوان اولین رئیس جمهور همجنس‌باز در تاریخ آمریکا مطرح خواهد بود.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)