پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43700247 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20947731
کد خبر : 256147 تاریخ ثبت : 1398/1/26 09:42 نظرات تایید شده : 33

درگذشت یک چهره مردمی تنگستان در ۸۲ سالگی

خلیج فارس: آن مرحوم که به سخاوتمندی و مهمان‌نوازی معروف بود، نقش مهمی در جمع‌آوری کمک‌های علاقه‌مندان جمهوری اسلامی در کشور های حاشیه خلیج فارس به جبهه‌های جنگ داشت .

خلیج فارس: حاج صدرالله رستمی  از چهره‌های برجسته اقتصادی و اجتماعی تنگستان در سن ۸۲ سالگی در بیمارستان قلب بوشهر درگذشت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ او اصالتا اهل بندر رستمی بخش دلوار و از چهره‌های مردم‌داری بود که در دهه چهل و پنجاه شمسی با همت و تلاش فراوان باعث رونق تجارت و مبادلات کالای مرسوم زمان خود شده و برای صدها نفر شغل و درآمد ایجاد کرده بود.

آن مرحوم که به سخاوتمندی و مهمان‌نوازی معروف بود، بخش زیادی از ثروت خود را عمدتا صرف کمک به فقرا، بهبود زندگی مردم و ساخت مدرسه، مسجد و تکریم سادات و اهل علم می‌کرد و روایت هایی از اهتمام او در این زمینه‌ها در خاطره‌ها مانده است.

وی همچین به دلیل روابطی که از گذشته داشت، نقش مهمی در جمع‌آوری کمک‌های علاقه‌مندان جمهوری اسلامی در کشور های حاشیه خلیج فارس به جبهه‌های جنگ داشت و خود نیز در چند عملیات تخریب و ربایش کشتی‌های عراقی حضوری میدانی و موثر داشت.کلمات کلیدی خبر : صدرالله رستمی تنگستان