پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17659307 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37524350
کد خبر : 239518 تاریخ ثبت : 1397/10/20 17:49 نظرات تایید شده : 1

۷۰ میلیارد برای جاده ساحلی دیر به کنگان

خلیج فارس:مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرای طرح جاده وفاق بین شهرهای ساحلی دیر و کنگان خبر داد و گفت: این محور ساحلی که نقش مهم در اجرای گردشگری دریایی دارد با ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار اجراء می‌شود.

بوشهر|700 میلیارد ریال به جاده ساحلی دیر به کنگان اختصاص یافت

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازتسنیم؛ فرزاد رستمی ظهر امروز در بازدید استاندار بوشهر از روند اجرایی جاده وفاق در محور دیر به کنگان اظهار داشت: محور  ساحلی دیر به کنگان در قالب جاده وفاق در حال اجراء است.

وی با اشاره به اختصاص 700 میلیارد ریال برای اجرای جاده وفاق خاطر نشان کرد: محور ساحلی دیر به کنگان که نقش مهم در اجرای طرح‌های گردشگری دریایی دارد با 700 میلیارد ریال اعتبار اجراء می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر مزیت‌های ساخت جاده وفاق را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد:اجرای پروژه راهسازی در محور یاد شده ضمن کوتاه کردن مسیر دو شهردیر و کنگان، زمینه اجرای طرح‌های گردشگری را فراهم می‌کند.

رستمی با اشاره به اینکه ساخت جاده وفاق سبب فراهم شدن توسعه زیرساخت‌های توریستی و گردشگری می‌شود تصریح کرد:  این پروژه دارای 9.2 کیلومترطول است که 4 کیلومتر آن در شهرستان دیر قرار دارد.

وی، با بیان اینکه  اعتبارات لازم  برای ساخت جاده وفاق مصوب شده است تصریح کرد: 120 میلیارد ریال از محل منابع اعتبارات استانی و بخشی هم  از اعتبارات حوزه نفت به اجرای این پروژه اختصاص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: ساخت این جاده ضمن اینکه سبب کوتاه کردن فاصله دو شهرستان دیر و کنگان می‌شود زمینه اجرای طرح‌های مختلف اقتصادی در سواحل دیر و کنگان را فراهم می‌کند.