پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43528191 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20776027
کد خبر : 239517 تاریخ ثبت : 1397/10/20 17:46 نظرات تایید شده : 1

بزرگترین واحد متانول جهان در دیر

خلیج فارس: رئیس پتروشیمی متانول کاوه شهرستان دیر با اشاره به پیش‌اندازی این واحد تولیدی گفت: این مجتمع پتروشیمی به عنوان بزرگترین واحد متانول جهان تا اواخر امسال وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش«خلیچ فارس» به نقل از تسنیم؛ فواد جابری ظهر امروز در جریان بازدید استاندار بوشهر از روند اجرایی جاده جبرانی به محور دیر با بیان اینکه این جاده با همکاری مجتمع متانول کاوه دیر در حال اجرا است اظهار داشت: این محور 9 کیلومتری از پروژه‌های راهداری استان بوشهر است که زیرسازی 5 کیلومتر آن بر عهده این مرکز صنعتی قرار دارد.

وی با بیان اینکه این محور تا 10 روز آینده آماده تحول برای آسفالت است تصریح کرد: محور جبرانی به دیر در مسیر شرکت مجتمع متانول کاوه قرار گرفته که تکمیل آن نقش تاثیرگذاری در رفع نقاط حادثه خیز این محور دارد.

رئیس پتروشیمی متانول کاوه شهرستان دیر با اشاره به ظرفیت این مجتمع افزود: واحد صنعتی و تولیدی متانول کاوه دیر در زمینی به مساحت 200 هکتار با ظرفیت تولید روزانه 7 هزار تن متانول ساخته شده است .

جابری با بیان اینکه این مجتمع با سرمایه‌گذاری 700 میلیون یورو ساخته شده است خاطر نشان کرد: پتروشیمی متانول کاوه شهرستان دیربه عنوان بزرگترین واحد متانول جهان اکنون در مرحله پیش‌اندازی است و تا اواخر امسال وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

وی از تامین  و نصب تجهیزات این مجتمع بدست متخصصان داخلی خبر داد و تصریح کرد: با راه‌اندازی پتروشیمی متانول کاوه شهرستان دیر زمینه اشتغال یک‌هزار نفر فراهم می‌شود.