پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43522101 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20769943
کد خبر : 239461 تاریخ ثبت : 1397/10/20 12:21 نظرات تایید شده : 3

نیروهای بومی متخصص در منطقه نفتی بهرگان بکار گرفته شوند

خلیج فارس: بخشدار امام حسن استان بوشهر گفت:نیروهای بومی متخصص و توانمند رسمی شاغل در منطقه نفتی بهرگان در بخش های مختلف باید بکار گرفته شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛کریم خلیفه لیراوی روز پنجشنبه در پنجمین نشست شورای مدیریت منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره ایران درمنطقه علمیاتی بهرگان افزود:وجود نیروهای متخصص و دلسوز بومی و انتخاب مدیران ستادی در بخش های مختلف باتوجه به شناخت آنها نسبت به محیط های پیرامونی می تواند نقش موثر و پررنگ تری در بالندگی و پویایی صنعت نفت بویژه در حوزه های تخصصی فراساحل ایفا کند.

وی اظهارداشت: یکی از بارزترین نمونه های تعامل و همکاری مشترک صنایع نفت و محیط های پیرامونی، ایجاد امنیت فیزیکی و روانی است که در مدت حضور صنایع مختلف نفت در بخش امام حسن به عنوان میزبانی با سخاوت آن را به اثبات رسانده اند.

بخشدار امام حسن گفت: امیدواریم با حضور متولیان و مسئولان منطقه نفتی بهرگان شاهد پویایی و رونق هر چه بیشتر اقتصاد کشور بویژه در این بخش باشیم.

وی از تعامل و همکاری های رئیس منطقه نفتی فلات قاره بهرگان با مردم و مجموعه دولت در بخش امام حسن تقدیر کرد.

در پایان این نشست بخشدار امام حسن بپاس تعامل و ارتباط متقابل و سازنده قانعی رئیس منطقه نفتی بهرگان با مردم لوح سپاس اهدا کرد.

منطقه نفتی بهرگان در جنوب غربی ایران و درشمال استان بوشهر و در جوار امام حسن دیلم واقع که این ناحیه شامل تاسیسات و میدانهای نفتی هندیجان . بهرگانسر و نوروز است.کلمات کلیدی خبر : بومی امام حسن شرکت نفت