پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17762617 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37627549
کد خبر : 237058 تاریخ ثبت : 1397/10/8 18:13 نظرات تایید شده : 23
اختصاصی «خلیج فارس»؛

مدیر آب و فاضلاب بوشهر از هرمزگان می‌آید+ عکس

خلیج فارس: در سوابق وی 5 سال متوالی مقام برتر دستگاههای اجرایی هرمزگان به دلیل جذب اعتبارات و مشارکت خیرین دیده می شود.

خلیج فارس: «عبدالحميد حمزه پور» به عنوان مدیر جدید شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تعیین و بزودی معارفه خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ وی از سال 89 تاکنون مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان بوده و در جریان فراخوان وزارت نیرو برای انتخاب مدیر جدید شرکت آبفا استان بوشهر برگزیده شده است.

حمزه پور 47 ساله و دارای کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی می باشد.

در سوابق وی 5 سال متوالی مقام برتر دستگاههای اجرایی هرمزگان در جشنواره شهید رجایی به دلیل جذب اعتبارات تملک دارایی و مشارکت خیرین دیده می شود.

همچنین قرارگیری هرمزگان در رتبه 2 شرکت های آبفا روستایی از سوی وزارت نیرو، کاهش روستاهای نیازمند آبرسانی از 600 به کمتر از 100 روستای هرمزگان، برنامه ريزى و اقدام جهت احداث و بهره بردارى ٢٣ سايت آبشيرين كن با ظرفيت ٤٠ هزار مترمكعب توليد آب در شبانه روز و ١٣ سايت آبشيرين در حال احداث از طريق سرمايه گذارى بخش خصوصى از دیگر سوابق مدیریتی خمزه پور یاد می شود.

شایان ذکر است «کیقبا یاکیده» مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تیرماه سالجاری و پس از بالا گرفتن انتقادات به عملکردش، استعفا کرده و از آن زمان این شرکت بصورت سرپرستی اداره می شود.

باید منتظر ماند و دید مدیر جدید آب و فاضلاب شهری استان بوشهر که از طریق ورود به فراخوان عمومی وزارت نیرو برگزیده شده، در استان بوشهر چه عملکردی در حوزه چالش برانگیز آب ثبت خواهد کرد؟

در این زمینه
وزارت نیرو برای انتخاب مدیران آب بوشهر فراخوان داد+عکس
مدیرعامل آب استان تغییر کرد
یاکیده: کمبود آب نداریم، مصرف شهروندان بالاست!/ سروقتش استعفا می‌دهم!