پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40684525 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3591598
کد خبر : 232750 تاریخ ثبت : 1397/9/14 12:06 نظرات تایید شده : 4

3 کشته و 2 مجروح در تصادف زنجیره‌ای جاده دلوار

خلیج فارس: تاخیر چندساله در تکمیل بزرگراه دیر-بوشهر، باعث حوادث مکرری در مسیر فعلی خصوصا حدفاصل روستاهای بخش دلوار شده است.

خلیج فارس: برخورد چهار خودرو در محور بوشهر- دلوار سه کشته و دو زخمی به دنبال داشت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این حادثه حوالی ساعت ۱۰ امروز به علت برخورد یک دستگاه وانت تندر۹۰، یک دستگاه وانت آریسان، یک دستگاه سمند و یک دستگاه تندر ۹۰، در سه کیلومتری دلوار اتفاق داده است.

رییس پلیس راه استان در این خصوص گفت: دو تن از قربانیان این تصادف مربوط به وانت آریسان و یکی دیگر مربوط به خودرو تندر ۹۰ است. این دو خودرو دچار آتش سوزی شدند.

سرهنگ پاپری ادامه داد: دو مجروح این سانحه نیز مربوط به خودرو وانت تندر ۹۰ و سمند بوده که برای درمان به بیمارستان انتقال یافته‌اند.

وی تصریح کرد: علت حادثه در دست بررسی است.

گفتنی است تاخیر چندساله در تکمیل بزرگراه دیر-بوشهر، باعث حوادث مکرری در مسیر فعلی خصوصا حدفاصل روستاهای بخش دلوار شده است.

عملیات اجرایی بزرگراه بوشهر دیر بیش از یک دهه است که آغاز شده اما با کمبود اعتبارات با سرعت بسیار پایین در حال انجام است.

حجم بالای رفت و آمد در محور فعلی بوشهر دلوار، نبود شانه مناسب، دو طرفه بودن محور و مانور گاه و بیگاه خودروهای شوتی، این مسیر را به یکی از حادثه‌خیزترین محورهای استان بدل کرده است.کلمات کلیدی خبر : تصادف دلوار