۱ تن مواد مخدر در استان کشف شد
كدخبر: id-232583
تاريخ: 2018-12-04 17:22:49

خلیج فارس: فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند مواد مخدر در ساحل دیلم خبر داد و گفت: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی ۱.۲ تن تریاک که در نقاط کور ساحل دیلم اختفا شده بود با تلاش ماموران دریابانی استان بوشهر کشف شد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم؛ از اشراف اطلاعاتی دریابانی استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: تمام سواحل و نقاط مختلف استان بوشهر تحت رصد دریابانی قرار دارد.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افزود: ماموران دریابانی با امکانات و تجهیزات شناوری مدرن در برخورد قاطع با قاچاقچیان  شبانه‌روز فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه پایگاه دریابانی در سواحل استان بوشهر دارای آمادگی عملیاتی در برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان است افزود: ماموران دریابانی با آمادگی کامل در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در سواحل دیلم خبرداد و بیان کرد: ماموران دریابانی با شناسایی یک باند سوداگران مرگ در سواحل دیلم، بیش از 1.2 تن مواد مخدر کشف کردند.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه یک تن و 200 کیلوگرم تریاک برای انتقال در نقاط کشور ساحل دیلم مخفی شده بود گفت: ماموران دریابانی استان بوشهر محل اختفای مواد مخدر را شناسایی و در بازرسی یک تن و 200 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک نفر دستگیر شد خاطرنشان کرد: امسال تاکنون با متلاشی شدن باندهای گوناگون افزون بر 5 تن مواد مخدر توسط نیروهای دریابانی استان بوشهر کشف شده است.