پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34935435 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41706577
کد خبر : 207326 تاریخ ثبت : 1397/4/20 12:45 نظرات تایید شده : 1

فرماندار: مشکل تملک زمین سالن ورزشی بانوان گناوه حل شد

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: با پیگیری های صورت گرفته مشکل بوجود آمده در ارتباط با تملک زمین سالن ورزشی چندمنظوره بانوان این شهرستان برطرف و سند آن صادر شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه در دیدار با مدیرکل ثبت اسنادو املاک استان بوشهر افزود: باتوجه به برطرف شدن وضعیت زمین این مجموعه، اداره ورزش و جوانان شهرستان باید برای آغاز عملیات احداث آن بجد پیگیری کند.

فرماندار گناوه از همکاری و تعامل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر و این شهرستان در صدور سند زمین سالن ورزشی تقدیر کرد و گفت: اداره ثبت اسناد و املاک گناوه از ادارات موفق درخدمت رسانی به مردم بوده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: باتوجه به اینکه ثبت اسناد و املاک روزانه مراجعان زیادی دارد تکریم ارباب رجوع در اولویت کارکنان قرار گرفته است.

اصغر پیرهادی، از تعامل و حمایت فرماندار گناوه از اداره متبوعه شهرستان تقدیر کرد و افزود: از فرماندار انتظار داریم همانند سال گذشته در توزیع اعتبارات نگاه خاصی به ثبت و اسناد و املاک گناوه داشته باشد.

کلنگ عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره بانوان گناوه در مهرماه 1396 باحضور مسئولان استانی و نماینده حوزه انتخابیه به زمین زده شد که بدلیل اختلاف بر سر زمین آن بین راه و شهرسازی و ثبت اسناد و املاک متوقف شد.