پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 406716 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45097303
کد خبر : 203364 تاریخ ثبت : 1397/3/24 08:56 نظرات تایید شده : 1

مدارس فوتبال در بوشهر توسعه می‌یابد

خلیج فارس: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: یکی از برنامه های مهم این هیات توسعه و تقویت مدارس فوتبال در این استان است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ محمد نجفی در آیین افتتاحیه چهارمین دوره مدرسه فوتبال ایرانجوان خورموج افزود: هم اکنون 12 بازیکن بوشهری در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کنند که بیشتر این بازیکنان در مدارس فوتبال این استان آموزش دیده اند.

وی اضافه کرد: در زمان حاضر 48 مدرسه فوتبال در استان بوشهر فعالیت می کنند که 25 مدرسه مجوز رسمی دارند.

نجفی، بر نظارت بیشتر بر فعالیت مدارس فوتبال استان بوشهر تاکید کرد و افزود: مدارس فوبتال دارای مجوز رسمی و تحت ضوابط و مقررات فدارسیون فوتبال اداره می شوند و نقشی مهم در تربیت و پرورش فوتبالیست ها دارند و همه تلاش ما این است تا از فعالیت مدارس فوتبال فاقد مجوز جلوگیری شود.

وی ادامه داد: مدرسه فوبتال ایرانجوان خورموج یکی از مدارس خوب و استاندارد در استان بوشهر است که نقشی مهم در پرورش کودکان و نونهالان فوتبالیست شهرستان دشتی دارد.

نجفی بیان کرد: باشگاه ایرانجوان خورموج با 55 سال سابقه فعالیت ورزشی یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین باشگاه های ورزش در استان بوشهر و کشور و تقویت این باشگاه از مهمترین برنامه این هیات است.

فرماندار دشتی گفت: این شهرستان دارای استعدادهای بسیار خوبی در زمینه ورزش است که با تقویت و توسعه زیر ساخت های ورزشی زمینه برای کشف و پرورش این استعداد ها فراهم شده است.

عبدالله نادری افزود: در دولت تدبیر وامید 23 زمین چمن مصنوعی فوتبال در شهرها و روستاهای این شهرستان ساخته شده که امروز فرصت بسیار خوبی برای توسعه فعالیت ورزشی کودکان و جوانان فراهم کرده است.کلمات کلیدی خبر : مدارس فوتبال محمد نجفی