مدیرکل آموزش و پرورش: ارتقای جایگاه استان در کنکور دنبال می‌شود
كدخبر: id-202978
تاريخ: 2018-06-11 17:22:16

خلیج فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف، ارتقای جایگاه استان بوشهر در کنکور سراسری دنبال می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ ناصر کرمی ظهر دوشنبه در همایش روز کنکور در بوشهر اظهار داشت: آموزش و پرورش استان بوشهر برنامه‌هایی را برای حضور آماده دانش آموزان در کنکور سراسری تدوین کرده که نیازمند مشارکت مدیران در نقاط مختلف استان است.

دیر

وی منابع انسانی توانمند و تولیدگر را به عنوان یکی از مهمترین معیارهای توسعه یافتگی  عنوان کرد و ادامه داد: قرار گرفتن دانش‌آموزان در سطح علمی مناسب می‌تواند زمینه بهبود وضعیت آینده یک کشور باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه بدون تردید چشم همه مسئولان به همراهی خانواده هاست تا فردایی بهتر برای کشور رقم بخورد، افزود: خانواده ها در همه زمینه ها یاور آموزش و پرورش بوده اند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه سعی دانش آموزان ورود به دانشگاه های معتبر کشور است یادآور شد: هر فعالیت با برنامه، خروجی در خوری خواهد داشت و با برنامه ریزی و مدیریت زمان ثمره بیشتری شامل حال دانش آموزان خواهد شد.

کرمی افزود: موفقیت سالیان اخیر آموزش و پرورش استان در ارتقا رتبه کنکور، افزایش یک نمره معدل کتبی با همت استانداری، شوراها، دهیاری ها و شهرداری ها اتفاق افتاده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این همایش با همکاری دانشگاه پیام نور و مدیریت آموزش پرورش شهرستان بوشهر ویژه شرکت کنندگان کنکور سراسری برگزار شده است.

کرمی خاطرنشان کرد: شهرستان بوشهر در کنکور امسال یک هزار و ۵۴۶ شرکت کننده دارد که ۹۲۷ دانش آموز دختر و ۶۳۷ آن دانش‌آموزان پسر است.