پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 429315 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45119890
کد خبر : 194452 تاریخ ثبت : 1397/1/26 22:59 نظرات تایید شده : 5
اتفاق عجیب؛

3 کاندیدای هیات فوتبال استان، رییس و کارمندانش هستند!

خلیج فارس: انتخابات هیات فوتبال استان که قرار بود شهریور سال گذشته برگزار شود، به دلیل اعتراض برخی داوطلبان و ورود اداره کل ورزش و جوانان بارها به تعویق افتاد.

خلیج فارس: انتخابات هیات فوتبال استان که قرار بود شهریور سال گذشته برگزار شود، به دلیل اعتراض برخی داوطلبان و ورود اداره کل ورزش و جوانان بارها به تعویق افتاد و حالا خبر می رسد 2 اردیبهشت برای برگزاری انتخابات تعیین گردیده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ جالب آنکه از میان 14 داوطلب، در کمیته بررسی صلاحیت ها، تنها 3 کاندیدا تایید شده اند که شامل محمد نجفی رییس کنونی هیات، روح الله ارشادی رییس کمیته داوران هیات و علیرضا کازرونی نایب رییس هیات هستند.

اتفاقی که به عقیده برخی، فراهم کردن زمینه ابقای رییس فعلی هیات فوتبال می باشد.

خبر می رسد با وجود اعتراض اداره کل ورزش و جوانان استان، دبیر هیات فوتبال بوشهر مجوز برگزاری انتخابات ریاست این هیات را از فدراسیون برای تاریخ 2 اردیبهشت گرفته است.

گویا اداره کل ورزش نسبت به این وضعیت معترض است و ضمن اینکه ظاهرا مدیرکل به عنوان عضو مجمع در انتخابات شرکت نمی کند، پیگیری هایی با رییس فدراسیون برای تجدیدنظر احتمالی صورت گرفته که باید دید تا 2 اردیبهشت به نتیجه می رسد یا خیر؟

در این زمینه
ثبت‌نام کاندیداهای هیات فوتبال باطل شد/ انتخابات به دی‌ماه افتاد

 

 

 کلمات کلیدی خبر : هیات فوتبال محمد نجفی