پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 494948 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45185396
کد خبر : 190231 تاریخ ثبت : 1396/12/19 19:24 نظرات تایید شده : 23
در معارفه معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری بوشهر:

گراوند: در انتصاب مدیران استقلال رای دارم/ خورشیدی: تعامل با احزاب و اقوام در اولویت است

خلیج فارس: به نظر می رسد اشاره گراوند به شایعاتی می باشد که در پی برخی انتصابات وی و زمزمه اعمال نفوذ استاندار پیشین مطرح شده است.

خلیج فارس: استاندار بوشهر می گوید: در انتخاب معاونان، فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرایی استقلال رای دارم و هرکسی را در هر منصبی برگزیدم انتخاب شخصی خودم بوده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالکریم گراوند روز شنبه درنشست شورای اداری استان که به منظور معارفه معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد، افزود: کارآمدی نظام اداری، سلامت مالی و اداری خط قرمز عزل و نصب ها در این استان است.

به نظر می رسد اشاره گراوند به شایعاتی می باشد که در پی برخی انتصابات وی و زمزمه اعمال نفوذ استاندار پیشین مطرح شده است.

در این مراسم مجید خورشیدی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر معارفه شد. وی پیش از این معاون دفتر سیاسی وزارت کشور بوده است؛ همان سمتی که عبدالکریم گرواند قبل از حضور در سمت معاون سیاسی استانداری بوشهر داشت و پس از آن استاندار شد.

استاندار بوشهر همچنین در این نشست به امضای قرارداد راه آهن بوشهر- شیراز بین وزارت راه و فاینانس چینی اشاره کرد و اظهار داشت: انعقاد قرارداد ساخت راه آهن شیراز-بوشهر بهترین عیدی دولت تدبیر و امید به مردم این استان است که زمینه شتاب توسعه ای را فراهم می کند.

وی گفت: با انعقاد قرارداد ساخت راه آهن شیراز - بوشهر یکی از مطالبه های مردم عملیاتی و به این وسیله پایتخت تجارت ایران رونق بیشتری می گیرد.

استاندار بوشهرگفت: تخصیص 100 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی سال آینده استان بوشهر به راه آهن بوشهراز جمله اقداماتی است که برای سرعت بخشی در روند اجرای این پروژه انجام شده است.

وی بیان کرد: یکی از مشکلات در فاینانس پروژه‌ها تامین سهم 15 درصدی بود اما با همراهی مجلس در بودجه 97 پیش بینی شد که این سهم از محل صندوق توسعه ملی تامین شود.

وی برضرورت تکریم ارباب رجوع، صداقت و خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه مردم استان در دیماه با مشکل تخلیه ته لنجی روبه رو بودند ولی با تیزبینی، هوشیاری و درایت اجازه ندادند کمترین مشکلی در استان به وجود آید.

گراوند همچنین نشاط اجتماعی و امید آفرینی را از وظایف حوزه سیاسی امنیتی استانداری بوشهر عنوان کرد و افزود: استفاده از توان مدیریتی بانوان و جوانان در بخش های مختلف از سیاست های دولت است که باید مورد توجه قرار گیرد.

تعامل با احزاب و اقوام از اولویت است

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر نیز در آئین معارفه اش گفت: برخورداری از سابقه 110 ساله آموزش نوین و 100 سال روزنامه نگاری نشان از فضل و بزرگی مردم این استان است.

مجید خورشیدی افزود: خودم را ملزم به رعایت توصیه حضرت علی (ع) می کنم که فرمودند در مقابل چنین مردمانی باید فروتن، نرم خو و گشاده روی باشیم.

وی ادامه داد: عمل به قانون اساسی بعنوان اساس بنیاد بشری، هماهنگی بین دستگاهها، تعامل با جریان ها و گروههای سیاسی، قشرها، مذاهب و اقوام ،عمل به قانون، پیشبرد منویات رهبر معظم انقلاب و اهداف دولت تدبیر و امید از جمله محورها و برنامه های این معاونت است.