پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34553048 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41324575
کد خبر : 186612 تاریخ ثبت : 1396/11/23 19:28 نظرات تایید شده : 1

اظهارات سرمربی فجرسپاسی بعد از برد ایرانجوان بوشهر

خلیج فارس: مربی فجر سپاسی شیراز گفت: هدف باشگاه فجرسپاسی صعود به لیگ برتر است و تا هفته‌های پایانی برای این مهم تلاش می‌کنیم.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ مهدی جعفری  عصر امروز بعد از برد شیرین مقابل ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تیم فجر سپاسی شیراز به سه امتیاز بازی دست یافت اظهارداشت: امروز به دنبال سه امتیاز این دیدار بودم که از کورس مدعیان صعود به لیگ برتر باز نمانیم.            

فجر سپاسی

                                     

 وی افزود: آنالیز خوبی از تیم ایرانجوان داشتیم و راه‌های نفود این تیم را بخوبی بستیم و به پیروزی با ارزش مقابل این تیم رسیدیم.    

 جعفری بیان کرد: هدف باشگاه فجر سپاسی صعود به لیگ برتر است و تا هفتههای پایانی برای این مهم تلاش می‌کنیم.    

 مربی فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: امسال مدیریت باشگاه در حل مسائل مالی تیم موفق بوده و مطالبات بازیکنان تیم فجر سپاسی پرداخت شده  و امیدوایم تا پایان فصل این شرایط ادامه داشته باشد.                                                          

وی با قدردانی از قضاوت بازی امروز افزود: امروز یکی از قضاوتهای خوبی از داور دیدم و لی تماشاگران ایرانجوان نسبت به داور و تیمها بی احترامی کردند و این شایسته مردم خونگرم بوشهر نیست چون سایر تیمهای که به بوشهر میآیند از این وضعیت گلهمند هستند.

در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور ایرانجوان بوشهر با نتیچه یک برصفر برابر میزبان خود فجر شهید سپاسی شیراز شکست خورد.