پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8100936 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36905849
کد خبر : 182062 تاریخ ثبت : 1396/10/21 17:00 نظرات تایید شده : 1

امام جمعه جم: به سیاست ناموفق دولت در تغییر فرمانداران موفق تن می‌دهیم

خلیج فارس: امام جمعه شهرستان جم گفت: تغییر فرمانداران موفق، یکی‌از سیاست‌های اشتباه دولت است اما ما نیز به آن تن می‌دهیم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت الاسلام محمد گنجی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان جم اظهار داشت: اغتشاشات اخیر با درایت رهبری و هوشیاری مردم و‌ نیروهای امنیتی و انتظامی خنثی شد و‌ دشمن شکستی دوباره متحمل گردید.

 وی افزود: مسئولینی که کوتاهی کردند و‌ زمینه اغتشاشات ایجاد کردند باید مورد سوال و ‌مواخذه قرار گیرند، مسوول نباید کینه‌جو و فخرفروش باشد و این مسئولیت، امانت الهی است که باید به طور شایسته حفظ شود. نوروزی در طول مدت خدمتش در فرمانداری شهرستان جم صادقانه و  شبانه و‌ روز  به مردم خدمت کرد..

امام جمعه جم با بیان این که برخی مطالبات مردم جم مثل جاده سرچشمه و آب کوثر هنوز بر روی زمین مانده است، تصریح کرد: تغییر فرمانداران موفق، یکی‌از سیاست‌های اشتباه دولت است اما ما نیز به آن تن می‌دهیم.

وی با اشاره به ویژگی‌های فرماندار جدید  شهرستان جم گفت: توانمندی‌های حسینی فرماندار جدید شهرستان جم را از زبان امام جمعه آنجا شنیدم که آنها هم مخالف تغییر فرماندار دشتی بودند و امیدوارم با حضور فرماندار جدید مشکلات جم رفع شود.

گنجی با بیان این که فتح‌الله نوروزی به عنوان برادری عزیز برای من بود و مشورت‌پذیری، خدمت به مردم و صداقت از ویژگی‌های بارز ویاست، تصریح کرد:  آرزوی موفقیت دارم برای فرماندار جدید دارم و امیدواریم با همان توانمندی قبلی به مردم جم خدمت کنند چرا که مردم جم قدردان تلاش‌های مسئولان هستند.

به گزارش فارس، در این آیین از زحمات 31 ماهه فتح‌الله نوروزی تقدیر و محمد حسینی به عنوان فرماندار جدید شهرستان جم معرفی شد.