پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8093525 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36898444
کد خبر : 181611 تاریخ ثبت : 1396/10/18 13:41 نظرات تایید شده : 4

ماجرای دلال فوتبال بوشهر وارد فاز جدیدی شد/ ناامیدی از هیات فوتبال و شکایت به حراست اداره ورزش

خلیج فارس: ماجرای دلالی و اخاذی در فوتبال بوشهر بارها در این پایگاه خبری رسانه ای شد تا مسئولان مربوطه به فکر حل مشکلاتی اینچنینی باشند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فوتبال بوشهر؛ یکی از افرادی که در طول چند ماه اخیر به شدت به لحاظ مالی ضرر کرد و سعی کرده از راههای قانونی مسیر را پیگیری کند،”صابر بیوکی” بازیکن سابق ایرانجوان بوشهر بوده که گویا اتفاقات بدی برای او رقم خورده تا جاییکه علاوه بر ضرر مالی گویا شرایط کاری وی نیز به خطر افتاده است.

این بازیکن که در گذشته یکی از استعدادهای فوتبال بوشهر قلمداد می شد در ابتدای فصل اخیر که قصد بازگشت به فوتبال را می کند با ماجرایی روبرو شده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

وی در این باره به خبرنگار ما گفت:همه مدارک و مستندات خود را به حراست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر تحویل داده ام و قرار است به زودی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز حضور پیدا کنم.باید اتفاقات تلخی که برای من و افرادی مانند من رخ داده را بگویم تا دیگر جوانان حاضر در فوتبال بوشهر مرتکب این اشتباهات نشوند. از طریق نهادهای ورزشی و هم از طریق مراجع قضایی تا آخر این ماجرا را پیگیری خواهم کرد تا به حق از دست رفته ام برسم.

یک گفتگوی متفاوت و جنجالی با صابر بیوکی انجام داده ایم که بزودی منتشر می شود.

 

 کلمات کلیدی خبر : دلالی صابر بیوکی