پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2418379 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31230517
کد خبر : 174480 تاریخ ثبت : 1396/8/23 12:03 نظرات تایید شده : 26
با وجود دعوت قبلی؛

جلسه شورا برای تعیین سرپرست شهرداری بوشهر به حدنصاب نرسید

خلیج فارس: باید منتظر ماند و دید انشقاقی که در شورای شهر و فراکسیون موسوم به توسعه رخ داده، فرجام تصمم خبرساز شورا درباره شهردار چه خواهد بود؟

خلیج فارس: نشست فوق العاده شورای شهر بوشهر به منظور تعیین سرپرست برای شهرداری به دلیل حضور نیافتن 4 عضو به حدنصاب نرسید و برگزار نشد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این نشست ساعت 10 امروز در ساختمان شورا واقع در عمارت امیریه آغاز شد، اما تنها 5 عضو شورا در آن حضور یافتند.

براین اساس علاوه بر دهدار رییس شورا، طاهرا شمشیری، پویا دولابی، اکبر توسلی و روح الله نصرتی در این جلسه حضور یافتند.

همچنین هاشم زاده، برزگرزاده، عبدالله زاده و آسایش در شورا حضور نیافتند و نهایتا به دلیل اینکه جلسه به حدنصاب نرسید، بدون تصمیم گیری به پایان رسید.

رییس شورای شهر بوشهر با تایید حضور 5 عضو شورا و غیبت 4 عضو دیگر گفت: برگزاری این جلسه برای تعیین سرپرست براساس ضوابط قانونی و با دعوت قبلی بوده است.

ابوذر دهدار در گفتگو با «خلیج فارس» افزود: از آنجا که تصمیم شورای شهر درباره پایان کار شهردار طبق روال قانونی صورت گرفته، تعیین سرپرست باید در اولویت قرار بگیرد و این موضوع در جلسه بعدی مطرح خواهد شد.

شایان ذکر است سه تن از اعضایی که در جلسه امروز حضور نیافتند، در دوره قبل شورا نیز عضو بوده و در زمینه مصوبه پایان کار شهردار رای ممتنع دادند.

همچنین هاشم زاده عضو منتسب به اصولگرای شورا نیز که در گفتگو با رسانه ها رای موافق به پایان کار شهردار داده و تصمیم همکارانش را قانونی دانست، از دیگر غایبان جلسه امروز شورا بوده است.

گفتنی است شورای شهر بوشهر عصر شنبه در نشستی فوق العاده با اکثریت آرا، به دلیل قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان که آخرین مهلت آن 20 آبان اعلام شده بود، پایان کار میگلی نژاد در شهرداری را اعلام کرد، اما شهردار طی روزهای بعد در دفتر کارش حضور یافته، هرچند به گفته هاشم زاده از اعضای شورا، وی حق امضای چک و اوراق بهادار ندارد.

باید منتظر ماند و دید انشقاقی که در شورای شهر و فراکسیون موسوم به توسعه رخ داده، فرجام تصمم خبرساز شورا درباره شهردار چه خواهد بود؟

در این زمینه

واکنش فرمانداری بوشهر به تصمیم خبرساز شورای شهر
پایان کار میگلی‌نژاد به وی ابلاغ شد/ تعیین سرپرست در انتظار نظر شورا و فرمانداری