پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26759975 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11937506
کد خبر : 170042 تاریخ ثبت : 1396/7/20 14:33 نظرات تایید شده : 8
غلامعلی زارعی

توقع مردم دشتی از استاندار جدید بوشهر

موضوعی که در این سالها دشتی به شدت در آن دچار «واپس زدگی» شده است حوزه منابع انسانی است. فرزندان نخبه دشتی در دهه های اخیر به دلیل حضور استانداران بخشی نگر در راس استان معمولا فرصتی برای عرضه خود نیافته اند. به جای آنان کسانی با دانش و سابقه و شهرت به مراتب پایین تر بر مناصب نشسته اند و در برخی حوزه ها «شده آنچه نباید می شد».

این موضوع البته به تنهایی محصول بخشی نگری متولیان استان نبوده و بعضا نمایندگان مردم این حوالی نیز در آن موثر بوده اند. بچه های دشتی در نگاه مدیران و نمایندگان همشهری کم، ناقابل و ناتوان دیده شده اند. در سالیان متمادی حمایت هایی که باید می شد از منابع انسانی دشتی نشد و اندک نفراتی هم که به جایگاهی رسیدند چون از کانالهایی غیر از همشهریان خود بدان دست یافتند، چندان وفادار به مردم و غمخوار و دغدغه مند دشتی نبوده اند.

امروز شاید یکی از توقعات مردم دشتی از استاندار توجه به منابع انسانی این حدود و عبور از لابی ها و شرایط جدیدی است که برای انتصاب و قرار گیری در سمت های مدیریتی باب شده است. بچه های دشتی جاه طلب نیستند و لابی گری و توسل به راه های غیر متعارف را نمی دانند از این رو در دهه های اخیر دیده نشده اند.

 

 کلمات کلیدی خبر : دشتی غلامعلی زارعی