پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/04/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 673030 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11321763
کد خبر : 169920 تاریخ ثبت : 1396/7/19 17:56 نظرات تایید شده : 26
در صحن علنی مجلس؛

تذکر نماینده بوشهر به دولت/ بی‌توجهی به حقوق ملوانان در مصوبه ته‌لنجی

خلیج فارس: خدری خاطرنشان کرد: اگر تمام سرمایه تجار بوشهر را جمع کنید با کانتینرهای قاچاق یکی از آقازاده ها نیز برابری نمی‌کند.

بی توجهی به حقوق ملوانان در مصوبه ته لنجیخلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در مصوبه ساماندهی کالای همراه ملوان یا ته لنجی حقوق ملوانان رعایت نشده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت الاسلام عبدالحمید خدری امروز در نشست علنی مجلس با تذکر شفاهی به هیات دولت، افزود: مصوبه ساماندهی طرح ته لنجی، شهرستان های استان بوشهر را نیز شامل می شود اما در آن حقوق ملوانان رعایت نشده و سفر با مصوبه یاد شده برای ملوانان به صرفه نیست که موجب رکود و بیکاری می‌شود.

وی تصریح کرد: جهانگیری در جریان مناظره‌های انتخاباتی ته لنجی را از قاچاق استثنا کرد اما عملکرد به گونه دیگری است و نباید کد اشتباه به مردم داد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توسعه نامتوازن شمال استان بوشهر ،تنها راه درآمد بسیاری از مردم در شمال استان را دریا عنوان کرد؛ راهی که زندگی ملوانان و بازاریان به آن وابسته است.

خدری خاطرنشان کرد: اگر تمام سرمایه تجار بوشهر را جمع کنید با کانتینرهای قاچاق یکی از آقازاده ها نیز برابری نمی‌کند.