پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26427811 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11605470
کد خبر : 161313 تاریخ ثبت : 1396/5/21 11:42 نظرات تایید شده : 1

افزایش بکارگیری بانوان و جوانان نخبه در بدنه مدیریتی استان

مصطفی سالاریخلیج فارس: استاندار بوشهر به نتایج مطلوب استفاده از ظرفیت جوانان استان اشاره کرد و گفت: بانوان و جوانان نخبه در بدنه مدیریتی استان بوشهر بکارگیری می‌شوند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مصطفی سالاری صبح شنبه در نشست با فعالان سیاسی اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: جوانان استان بوشهر دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای بالایی هستند که باید به خوبی از این ظرفیت استفاده کرد.

وی ادامه داد: طی سال‌های اخیر به منظور استفاده از ظرفیت جوانان تلاش ویژه‌ای را داشتیم و تلاش شد که ظرفیت جوانان در عرصه‌های مختلف از جمله پست‌ها و مدیریت‌های مختلف استفاده شود.

استاندار بوشهر اضافه کرد: در هر جایی که از جوانان مستعد و نخبه استفاده شده است، شاهد دست‌یابی به نتایج مطلوبی بودیم و این روند استفاده از جوانان و نخبگان استان ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: بانوان ظرفیت‌های عظیمی دارند که به‌کارگیری بانوان در حوزه‌های مختلف مدیریتی را به عنوان یک اولویت مهم به مدیران استان اعلام کرده‌ایم و شاهد افزایش استفاده از بانوان در عرصه مدیریتی هستیم.

سالاری از تلاش ویژه برای توسعه و تقویت دانش و مهارت نیروی انسانی در استان خبر داد و افزود: طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در استان بوشهر دارای نتایج و دستاوردهای مثبتی بوده است.

وی از افزایش قبولی دانش‌آموزان در مراکز علمی معتبر به عنوان یک اولویت مهم یاد کرد و گفت: تلاش داریم تا افراد درس‌خوان و با دانش مورد تشویق قرار گیرند تا شاهد ترغیب افراد برای مطالعه بیشتر و دست‌یابی به موفقیت در عرصه تحصیلی باشیم.

استاندار بوشهر به اهمیت بالای برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با نخبگان و فعالان اجتماعی و سیاسی استان بوشهر اشاره کرد و افزود: در قالب این نشست‌ها پیشنهادات مردم جمع‌آوری و برای تصمیم‌گیری استفاده می‌شود.