پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11504886
کد خبر : 160630 تاریخ ثبت : 1396/5/16 00:24 نظرات تایید شده : 28
سخنگوی منتخبان شورای پنجم بوشهر:

گزینه‌های شهرداری بوشهر هفته آینده مشخص می‌شود

خلیج فارس: هرچه به شروع بکار شوراهای شهر در دوره پنجم نزدیک می شویم، رایزنی ها درخصوص انتخاب شهردار و هیات رییسه هم جدی تر می شود.

خلیج فارس: هرچه به شروع بکار شوراهای شهر در دوره پنجم نزدیک می شویم، رایزنی ها درخصوص انتخاب شهردار و هیات رییسه هم جدی تر می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ طبق قانون منتخبان دوره پنجم شوراهای شهر و روستا از 12 شهریور کار خود را شروع می کنند و تا آن زمان فرصت خوبیست که مقدمات انتخاب شهرداران نیز فراهم شود، هرچند شوراها پس از شروع بکار مهلت سه ماهه ای برای این موضوع دارند.

در همین خصوص، سخنگوی منتخبان شورای پنجم بوشهر خبر داد: یکشنبه آینده گزینه های تصدی شهرداری بوشهر مشخص می شود.

مهرزاد آسایش در گفتگو با «خلیج فارس» ادامه داد: در نشست یکشنبه شب منتخبان شورای جدید، با اکثریت آرا مقرر شد در جلسه یکشنبه آینده، هرکدام از منتخبان ۲ گزینه برای شهردار و ۱ گزینه سرپرستی شهرداری معرفی کنند.

وی ادامه داد: پس از این اعلام نظر، دیگر گزینه ای به لیست شهردار اضافه نمی شود و افرادی که بیشترین آراء را کسب کنند برای اعلام برنامه دعوت می شوند.

آسایش ادامه داد: گزینه های شهرداری که به 3 یا 2 نفر نهایی رسید، به احتمال زیاد جلسات شورا برای استماع برنامه آنها، با حضور نمایندگان رسانه ها و به صورت علنی خواهد بود.

 کلمات کلیدی خبر : شورای شهر مهراد آسایش