تخریب 11 خودرو توسط شرور معروف بوشهر+عکس
خلیج فارس: وی ادامه داد: این شرور بدون توجه به توصیه ها و دستور پلیس به سمت نیروهای پلیس و تعدادی از شهروندان حمله ور شد ولی نهایتا با هوشیاری ماموران پلیس دستگیر شد.
كدخبر: id-145730
تاريخ: 2017-04-21 11:51:43

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: فردی که سوابق متعددی از شرارت، عربده کشی، تیرانداری و تجاوز به عنف را در پرونده خود دارد، طی عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ ابراهیم عرب زاده اظهارداشت: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر ایجاد رعب و وحشت و مزاحمت برای مردم بوسیله فردی شرور در محله مخبلند بوشهر، تیم عملیاتی کلانتری 13 جلالی به محل مورد نظر اعزام شد.

وی افزود: با حضور نیروهای پلیس مشاهده شد شرور سابقه دار به هویت "م، ر" در حالتی نامتعادل با استفاده از قمه و چوب در حال عربده کشی و مزاحمت برای شهروندان می باشد و به 11 دستگاه خودرو خساراتی وارد کرده است.

سرهنگ عرب زاده تصریح کرد: این شرور بدون توجه به توصیه ها و دستور پلیس به سمت نیروهای پلیس و تعدادی از شهروندان حمله ور شد ولی نهایتا با هوشیاری ماموران پلیس دستگیر شد.

وی با بیان اینکه با حضور مقام قضایی صحنه های متعددی از شرارت این فرد بازسازی شد، خاطرنشان ساخت: متهم دارای سوابقی همچون تجاوز به عنف، تیراندازی به سمت منزل شهروندان، عمل منافی عفت، عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت و برهم زدن نظم عمومی می باشد که درسال 93 از وی سه قبضه اسلحه کلت کمری و دیروز نیز یک قبضه اسلحه کلاش 10تیر کشف شده است.

به گفته این مقام پلیس، متهم که تاکنون چندین بار دستگیر شده بود جهت تحقیقات تکمیلی همچنان در اختیار پلیس می باشد و دو نفر از همدستانش نیز دستگیر شده اند.