پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34939327 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41710465
کد خبر : 133999 تاریخ ثبت : 1395/11/3 10:47 نظرات تایید شده : 4

رییس شورای شهر بوشهر: ارج نهادن به بازنشستگان از عوامل موفقیت سازمانهاست

خلیج فارس: نشست کانونهای بازنشستگی شهر بوشهر با حضور رییس شورای شهر بوشهر در دفتر کانون بازنشستگان استان برگزار شد و پیرامون تعامل کانونهای بازنشستگی با شورا و شهرداری بحث و تبادل نظر شد.

بازنشستگان

برزگرزاده: ارج نهادن به بازنشستگان از جمله عوامل موفقیت هر سازمانی است 

رییس شورای شهر بوشهر گفت ارج نهادن به بازنشستگان از جمله عوامل موفقیت هر سازمانی است .

عبدالخالق برزگرزاده شرط داشتن جامعه ای مطلوب را قدرشناسی از بازنشستگان و برآورده کردن نیازهای مادی و معنوی آنها در کنار هم دانست .

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری دراین باره گفت: دوران بازنشستگی، دوران انزوا و خانه نشینی محسوب نمی‌شود بلکه دوران بالندگی و افتخار و استفاده از تجربیات است، تجربه بازنشستگان میراث ارزشمندی برای جامعه است و استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و  پیشرفت استان است. .

رییس شورا با اشاره به دوران بازنشستگی افراد مختلف در جامعه اظهار داشت: بازنشستگان یکی از سرمایه‌های معنوی هر سازمان هستند و تکریم آنها موجب دلگرمی کارکنان شاغل می‌شود.

وی در مورد احداث خانه امید در استان گفت ما نیز از ایجاد خانه امید بازنشستگان حمایت می کنیم و در ایجاد خانه امید باید با مشارکت شهرداری ،اداره کل راه و شهرسازی ، استانداری و سایر دستگاههای مرتبط  یک مجموعه ای ایجاد شود که تا 20سال آینده بتواند جواگوی نیازهای بازنشستگان باشد .

برزگرزاده ادامه داد: ما آمادگی  داریم که  در جهت حمایت از بازنشستگان  برنامه ریزی و هماهنگی لازم را با مراکز تفریحی ،فرهنگی و ورزشی انجام داده تا بازنشستگان بتوانند از تخفیفهای ویژه این مراکز برخوردار شوند و از طرفی  و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری نیز در این خصوص مامور می شود تا با صندوق بازنشستگی کشوری و کانون های بازنشستگی بوشهر تعامل داشته باشد و زمینه اجرای برخی از تصمیمات در قالب کارت کرامت برای این قشر را فراهم نماید .

 کشتکار: 14هزار بازشنسته کشوری در  انتظار حمایت ویژه

کشتکار رییس صندوق بازنشستگان  استان گفت   14 هزار بازنشسته کشوری زیرمجموعه این صندوق می باشند و به همین دلیل انتظار داریم  توجه ویژه ای به این قشر شود .

داریوش کشتکار در نشست روسای کانون های بازنشستگی بوشهر افزود: خوشبختانه در زمینه توسعه و عمران شهری شاهد فعالیتهای خوبی  از سوی شورا و شهرداری هستیم  انتظار داریم در زمینه حمایت از بازنشستگان که بخشی از شهروندان این شهر هستند نیز شورا و شهردار ورود پیدا کنند .

وی خواستار همکاری شورای شهر و شهرداری برای ایجاد خانه امید جهت بازنشستگان شد و گفت: این خانه به صورت مجتمعی شامل کتابخانه، سالن جلسات و سالن ورزش برای بازنشستگان پیش بینی شده که بوشهر جزو معدود استان هایی است که به دلیل نداشتن زمین، نتوانسته از اعتبار تخصیصی جهت آن بهره ببرد. 

 

 بازنشستگان

بازنشستگان

بازنشستگان

 کلمات کلیدی خبر : بازنشسته