پایگاه خبری خلیج فارس
فعال شدن خط دریایی بوشهر- قطر/ مشوق اقتصادی پیشکش؛ مُرّ قانون برای فعالان اقتصادی اجرا شود رییس اتاق بازرگانی بندر بوشهر در «خلیج فارس»:

فعال شدن خط دریایی بوشهر- قطر/ مشوق اقتصادی پیشکش؛ مُرّ قانون برای فعالان اقتصادی اجرا شود

خلیج فارس: رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر گفت: اگر تا پیش از این از دستگاههای اجرایی درخواست می کردیم برای کمک به رونق تجارت، قوانین را با انعطاف اجرا کنند، به دلیل تعدد بخشنامه های صادره طی یکسال اخیر، امروز درخواست مشوق و انعطاف قانون نداریم، بلکه می گوییم مُرّ قانون برای فعالان اقتصادی و تجاری اجرا شود تا از سردرگمی خارج شوند.

خطر حذف میزبانی، بیخ گوش پارس جم هتلی که تکمیل نمی‌شود، ورزشگاهی که ورزشگاه نیست خطر حذف میزبانی، بیخ گوش پارس جم خلیج فارس: مدیران منطقه ویژه انرژی پارس پس از گذشت دو سال از حضور تیم فوتبال پارس جم در لیگ برتر، حداقل امکانات میزبانی در جم، که منع قانونی هم برای آن ندارند، را مهیا نکرده اند تا امروز همچنان با چالش جدی در تیم داری مواجه باشیم.
رییس سازمان برنامه و بودجه بوشهر پایتخت نشین شد طی حکمی از سوی نوبخت؛ رییس سازمان برنامه و بودجه بوشهر پایتخت نشین شد خلیج فارس: وی که از سال 91 معاون مدیریت و برنامه ریزی استان شد، در دولت روحانی و با احیای سازمان برنامه و بودجه کشور هم سمت خود را حفظ نمود.
افزایش پوشش گیاهی، دلیل افزایش آتش‌سوزی‌ها مدیرکل منابع طبیعی استان مطرح کرد: افزایش پوشش گیاهی، دلیل افزایش آتش‌سوزی‌ها ۱۴ درصد مساحت استان بوشهر را عرصه‌های بیابانی تشکیل می‌دهد/ ۱۶ کانون فرسایش بادی در استان وجود دارد
روایتی دیگر از شیر محمد در روزنامه استخر فارس به‌مناسبت نود و ششمین سال وقوع ماجرای تاریخی شیر محمد روایتی دیگر از شیر محمد در روزنامه استخر فارس خلیج فارس: نخستین بار رسول پرویزی در سال 1336 خورشیدی در کتاب "شلوارهای وصله دار" و سپس صادق چوبک در سال 1342 خورشیدی در کتاب "تنگسیر" این ماجرا را مورد توجه قرار دادند.
5 درمانگاه جدید تامین اجتماعی بوشهر در انتظار تکمیل/ کاهش بودجه درمان شایعه است مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خبر داد: 5 درمانگاه جدید تامین اجتماعی بوشهر در انتظار تکمیل/ کاهش بودجه درمان شایعه است خلیج فارس: مدیریت تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: بیمارستان سلمان فارسی بوشهر 186 تختخوابی است که ضریب اشغال تخت های آن حدود 95 درصد است و بالاترین آمار در میان بیمارستان های تامین اجتماعی کشور را دارد.
ساعت کاری ادارات بوشهر کاهش یافت براساس اعلام استاندار؛ ساعت کاری ادارات بوشهر کاهش یافت خلیج فارس: استاندار بوشهر با اشاره به تغییر ساعات کاری اداری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از ابتدای تیرماه خبر داد.
ماجرای مالیات صاحبان مسکن اجاره‌ای و خودرو چیست؟ مدیرکل مالیاتی بوشهر در گفتگو با «خلیج فارس»: ماجرای مالیات صاحبان مسکن اجاره‌ای و خودرو چیست؟ خلیج فارس: به گفته احمدپری، صاحبان مشاغل تا پایان خردادماه باید نسبت به تحویل اظهارنامه مالیاتی اقدام نمایند که انتظار می رود تا پایان مهلت مقرر 36 هزار اظهارنامه در استان دریافت کنیم.
کمک اجباری در مدارس دولتی!/ سرپرست آموزش و پرورش بوشهر: مدیران متخلف عزل می‌شوند «خلیج فارس» گزارش می‌دهد؛ کمک اجباری در مدارس دولتی!/ سرپرست آموزش و پرورش بوشهر: مدیران متخلف عزل می‌شوند گلایه های والدین: مدیر می گوید هرجا دوست داری شکایت کن!/ مدیر یک مدرسه: سرانه آموزش و پرورش کفاف مدرسه نمی دهد/ مدیرکل آمورش و پرورش: کمک اختیاری هم در زمان ثبت نام نباید وجود داشته باشد
آیا تزریق، پرونده زندگی دختر جوان بوشهری را بست؟ دانشگاه علوم پزشکی: قابل تایید نیست آیا تزریق، پرونده زندگی دختر جوان بوشهری را بست؟ خلیج فارس: در فضای مجازی کلیپی از سخنان دختر جوانی منتشر شده که پیش از مرگ سخنانی درباره روند درمانی اش در بوشهر و تزریق با دوز بالا و سپس انتقال به شیراز بیان کرده است.
دل به دریای مرگ زدن/ 7 نفر در استان غرق شدند از ابتدای سالجاری؛ دل به دریای مرگ زدن/ 7 نفر در استان غرق شدند خلیج فارس: شنا در دریا و رودخانه ها، تفریحی است كه گاهی زندگی را به باد می دهد؛ دل به دریا می زنی، اما غافل ازاینكه به استقبال مرگی رفتی و در حقیقت دل به دریای مرگ زده ای.
روایتی از ۲۴ سال چشم به راهی مادر بوشهری +تصاویر روایتی از ۲۴ سال چشم به راهی مادر بوشهری +تصاویر خلیج فارس: فاطمه گمشده ای است که تمام این سالها از یاد این خانواده نرفته. این را از اشک های مادر و آه گاه و بیگاه پدر و نگاه لرزان برادر می فهمم. آخرین عکس فاطمه هنوز روی دیوار است، همان که با چهره معصوم و کودکانه اش به دوربین خیره شده...
مهمان‌هایی که نفس میزبان را گرفته‌اند هجوم ملخ‌های صحرایی، دردسر جدی کشاورزان استان مهمان‌هایی که نفس میزبان را گرفته‌اند خلیج فارس: بارندگی‌های مناسب سال آبی جاری شادی را برای کشاورزان به همراه آورد، اما این شادی با آمدن مهمان‌هایی که بدون مجوز وارد خانه همسایه شده بودند، کمرنگ شد.
ماجرای امام جمعه اهواز و دیواری که همچنان بلند است یادداشت وارده؛ ماجرای امام جمعه اهواز و دیواری که همچنان بلند است خلیج فارس: امروز بخش بزرگی از جامعه با شنیدن توصیه های مسئولان به تحمل سختی ها با خود می گویند: «فقط ما باید سختی ها را تحمل کنیم یا شامل آنها و دردانه های شان هم می شود!»
برگزیدگان سومین جایزه ادبی بوشهر معرفی شدند+تصاویر با حضور اهالی فرهنگ و هنر؛ برگزیدگان سومین جایزه ادبی بوشهر معرفی شدند+تصاویر خلیج فارس: در این مراسم از سال ها فعالیت احمد آرام و علی قنبری در زمینه داستان وشعر استان بوشهر تجلیل شد.
بودجه منفی یک میلیاردی شاهین بوشهر!/ تغییرات مدیریتی استان در آخرین ایستگاه/ احتمال انصراف یک نماینده از داوطلبی انتخابات شنیدنی‎‏های هفتگی «خلیج‌فارس»؛ بودجه منفی یک میلیاردی شاهین بوشهر!/ تغییرات مدیریتی استان در آخرین ایستگاه/ احتمال انصراف یک نماینده از داوطلبی انتخابات مرگ 5 نفر بر اثر غرق شدگی طی خردادماه در استان، نجات شورای شهر آبپخش از انحلال و حرکت کند طرح بازآفرینی شهری در بوشهر برخی از شنیدنی های هفتگی «خلیج فارس» می باشد.
شاهین شهرداری بوشهر با ویسی به توافق اولیه رسید مسیگر سرپرست موقت باشگاه شد شاهین شهرداری بوشهر با ویسی به توافق اولیه رسید خلیج فارس: با توجه به اینکه در خصوص تعیین مدیرعامل باشگاه جمع بندی نهایی حاصل نشد، با نظر اعضای هیات مدیره، سعید مسیگر به عنوان سرپرست موقت باشگاه معرفی شد.
مصوبه‌ای درباره عوارض آلایندگی به استان‌های همجوار وجود ندارد/ ۱۳ پرونده قضایی علیه واحدهای متخلف پارس جنوبی مدیرکل محیط زیست استان بوشهر در نشست خبری: مصوبه‌ای درباره عوارض آلایندگی به استان‌های همجوار وجود ندارد/ ۱۳ پرونده قضایی علیه واحدهای متخلف پارس جنوبی تشکیل 13 پرونده قضایی علیه صنایع متخلف پارس جنوبی/ هیچ پروژه بزرگی بدون مجوز زیست محیطی شروع نخواهد شد
عیب می جمله چو گفتی هنرش نیز بگو در حاشیه هجمه‌ها به جایزه ادبی بوشهر عیب می جمله چو گفتی هنرش نیز بگو خلیج فارس: کسانی که امروزه علیه نصب بنری از رسول پرویزی فریاد اعتراض بلند کرده‌اند، آیا تا این اندازه خبر دارند که کتاب «شلوارهای وصله‌دار» او پس از انقلاب، چندین و چندبار به‌چاپ رسیده است؟ از این مهم‌تر آیا اطلاع دارند که یکی از داستان‌های این کتاب چند سال است در کتب درسی متوسطه آموزش و پرورش جمهوری اسلامی قرار گرفته؟
ضرورت توجه خاص و ویژه به مشکلات شهروندان خارگ شهردار خارگ در دیدار با مسئولان استانی؛ ضرورت توجه خاص و ویژه به مشکلات شهروندان خارگ خلیج فارس: شهروندان خارگ با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند که تخصیص نه چندان مناسب حق آلایندگی و ارزش افزوده از جمله این مشکلات است، آن هم در شرایطی که در معرض مستقیم آلایندگی‌های زیست محیطی قرار دارند.
چرا جیرجیرک‌ها به بوشهر هجوم آوردند؟ مدیرکل محیط زیست: نیازی به سمپاشی نیست چرا جیرجیرک‌ها به بوشهر هجوم آوردند؟ خلیج فارس: این حشره ضمن پراکنده شدن در نقاط مختلف ساختمان با صدای گوش خراشی که از خود تولید می کند موجب سلب آسایش شهروندان شده است.
هواداران شاهین، معطل شورا و شهرداری «خلیج فارس» گزارش می‌دهد؛ هواداران شاهین، معطل شورا و شهرداری هاشم زاده: خودمان و هواداران شاهین را گول نزنیم؛ شهرداری توان تیمداری در لیگ برتر ندارد/ برزگرزاده: نباید با یک قرارداد آبکی، شاهین را واگذار کرد/ دهدار: هواداران صبوری کنند، تا شنبه شاهین تعیین تکلیف می شود
پاسخ طلبکارانه محیط زیست به اعتراضات افکار عمومی بوشهر در واکنش به طرح اختصاص نیمی از عوارض آلایندگی پارس جنوبی به استان‌های همجوار پاسخ طلبکارانه محیط زیست به اعتراضات افکار عمومی بوشهر خلیج فارس: سازمان محیط زیست کشور: مسئولان استان بوشهر موجب تشویش اذهان عمومی را فراهم نکنند!
گرمای 50 درجه استان بوشهر/ برخلاف خوزستان، خبری از تعطیلی نیست! براساس اعلام هواشناسی؛ گرمای 50 درجه استان بوشهر/ برخلاف خوزستان، خبری از تعطیلی نیست! خلیج فارس: در استان خوزستان ادارات و بانک ها در روز چهارشنبه به دلیل افزایش گرما و رسیدن دما به 50 درجه تعطیل اعلام شده تا از بروز حوادث احتمالی پیشگیری شود.
مجلس به باشگاهی برای حضور نمایندگان تبدیل می‌شود نماینده دشتی و تنگستان: مجلس به باشگاهی برای حضور نمایندگان تبدیل می‌شود خلیج فارس: بوشهر در کلام دولتمردان به پایتخت انرژی کشور مشهور است اما منافع منطقه‌ای و استانی آن نادیده گرفته می شود.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
درود بر شما آتش نشانان عزیز ، انشالله که همیشه سلامت و پاینده باشید
ارسال شده توسط علیرضا نکیسا در تاریخ 29 خرداد 1398 18:55:03
دفاع از افرادی که تا دیروز بله قربانگوی رژیم گذشته بوده اند وبرای تثبیت ان نهایت ظلم را بر مردم روا داشتند و ظلم ظالمان را توجیه کردند و درد درد مندان ا افزون و الان از طرف شهرداری به عنوان الگوی نویسندگان مطرح می شود که جای بسی تاسف است و برادر ارجمند هم از این افراد دفاع و قلم را جهت حمایت افرادی بکار می برد که از قلم برای ادامه استبداد بکار بردند
ارسال شده توسط احمدی در تاریخ 29 خرداد 1398 17:24:44
صاحب نفر مردمند و نفتی ها، باید حق زندگی مردم را رعایت کنند.
ارسال شده توسط مردم در تاریخ 29 خرداد 1398 14:28:44
موافقم. کار مجموعه شهرداری قابل تقدیره. قطعا.
ارسال شده توسط سهرابی در تاریخ 29 خرداد 1398 13:09:18
چه فایده ای دارد وقتی که اعتراضات را به شما تحویل دهند و شما بگویید اعتراتض وارد نیست و مشکل خودتان بوده است... اینکه شما در نهایت متخلف را پیدا کنید و با ایشان برخورد کنید چه فایده ای برای این خانواده دارد که عزیر نازنینشان را از دست داده اند یا چه فایده ای بحال آن عزیز از دست رفته دارد که در جوانی زیر چند طبق خاک آرمیده است....
ارسال شده توسط *** در تاریخ 29 خرداد 1398 10:45:05
بازی انتخاباتی جدیدی است .
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 29 خرداد 1398 10:36:05
البته ناگفته نماند که مطلب رییس دارایی و عمو رسول درچند صفحه و چوبک با اب وتاب در یک کتاب چندین صفحه ای و نادری با استفاده از کتاب چوبک فیلمی طویل وماجرا را درحد زنده باد زاپاتا به تصویر کشیده ولی اصل ماجری نوشته مرحوم استخری و رییس دارایی و رسول است انهم در چند صفحه مختصر و روایت از ماجرا وحادثه اتفاقیه
ارسال شده توسط بای سیکل ران در تاریخ 29 خرداد 1398 09:37:52
بسیارزیباومتین عین واقعیت گفته
ارسال شده توسط ایرانی در تاریخ 29 خرداد 1398 08:56:02
این موضوع می بایست توسط وکلای مردم در مجلس پیگیری شود در صورتی که تا 2 سال اول خدری فقط دنبال رئیس کردن خود در جمع وکلا بود و بعد هم تنها به کانالی برای جا انداختن پی مانکاران نزدیک به خود در کارها بود.تنها چیزی که اصلا اهمیت ندارد سلامت مردم و کارگران است. این ائاخر هم مثل همیشه بر طبل تبلیغات حق آلایندگی کوبید که سابقا درمقابل چشمان خودش تصویب کرده بودند و چیزی هم نگفته بود.بدبختانه خدری و الماسی در کمیسیون انرژی هم هستند ولی هر روز بر بر غلظت سموم عسلویه افزوده می شود.
ارسال شده توسط مهدی در تاریخ 29 خرداد 1398 08:49:46
منظور نویسنده از خط آخر چه بسا شیرمحمدهایی دوباره برخیزند چیه عاموجان؟ نمیفهمی چطور نتیجه گیری کنی؟ نکن. فعلا که یه سناتور تریاکی طاغوتی شده تئورسینتون
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 29 خرداد 1398 08:44:25
شما که بواسطه رایزنی برادرتون و حمایت خدری و توافق پشت پرده با پناه و استانداری مدیر فنی و حرفه ای شدی لکن سبک مدیریت شما اشتباه است و برای حل بیکاری باید تصمیمات بهتر و پایه های تری گرفته شود بعلاوه تحریک شما برای انتقال مجدد به اداره کار و گرفتن جای پناه به ضرر شماست و با اینکار از شما بعنوان ابزار استفاده شده است. کمی که تفکر کنید متوجه خواهید شد.
ارسال شده توسط مهدی در تاریخ 29 خرداد 1398 08:32:34
بومی عزیز سلام
خدری منفی نیست؟در تاریخ استان بوشهر هیچکس به اندازه خدری به نیروهای توانمند بومی ضربه نزد و عزلشون نکرد.تقریبا در تمامی ادارات دخالت کرده و بومی ها یا نیروهای توانمند را سرنگون کرده و غیر بومی یا نیروی ضعیف جاش گذاشته.لطفا سری به اداره آموزش پرورش ، بیمه، صنایع دستی و خیلی ادارات دیگه بزنید تا ببینید خدری منفی بوده یا مثبت.
در این شرایط بیکاری سری به اداره کار بزنید تا ببینید تمام فرمان کنترل کار و اشتغال استان ما دست کیه؟در یک کلام خدری مردمداری و رشد دادن توانمندیها را نداشت.
ارسال شده توسط مهدی در تاریخ 29 خرداد 1398 08:23:21
سلام خدمت جناب زاهد عزیز باتوجه به منابعی که دردست دارید مطلب حضرتعالی ناقص است قبل از عمو رسول این داستان بصورت پاورقی دریکی از مجلات تهران بقلم شخص فهیمی که در اان زمان رییس دارایی بوشهر چاپ گردید متاسفانه بعلت کهولت وفراموشی نام مجله و نویسنده بیاد نمیاورم لطفا تحقیق وانرا پیدا ومقاله خودتان را تکمیل فرمایید اولین داستان شیر محمد بوسیله رییس دارایی و سپس بوسیله عمورسول والنهایه باشاخ وبرگ واب وتاب بسیار توسط صادق جوبک قلمی شده است و شرح خبری انهم بوسیله مرحوم استاد استخر درروزنامه استخر شیراز
ارسال شده توسط بای سیکل ران در تاریخ 29 خرداد 1398 08:22:09
یعنی جایی به جز لابی هتل برای امضا قرارداد نبوده؟!!!
ارسال شده توسط محمدرضا در تاریخ 29 خرداد 1398 08:20:07
خدری که دیگه کاری کرده که هیچ نماینده ای تا حالا اینطور نکرده بوده.فکر کنم دیگه خواب مجلس را هم نبینه از بس حاشیه سازی کرده و در عزل مدیرهای خوب و لایق تلاش کرده و مدیران ضعیف را جاشون گذاشته.ما اینهمه بیکار داریم بعد برای حل مشکل مدیر 6 ساله کار را هیچی نمی گه.خدا میدونه ما بوشهریها چقدر حقمون پامال می شه
ارسال شده توسط مهدی در تاریخ 29 خرداد 1398 08:15:56
نتیجه پیگیری گرفتن 200هزارتوان از کلاس اولی ها چه شد؟ چند روز دیگه نوبت ثبت نام دانش اموزان کلاس های دیگر است اگر با مدیران برخورد نشوداین رویه غلط ادامه می یابد. از آقای حسینی سرپرست اداه کل می خواهیم که قاطع عمل کند مردم هم قدران مسئولانی همچون ایشان هستند.
ارسال شده توسط شهروند- محلهع سرتل شهر بوشهر در تاریخ 29 خرداد 1398 07:11:57
اتفاقا ایرانی ها ملتی احساسی وعاطفی هستندو پیش فرضآنها در قضاوت افراد خوبی و مهربانی و سالم بودن هست حالا در قضیه رامبد جوان ملت انتظار این حجم از ریاکاری و تملق گویی را با توجه به اتفاقات خیر نداشتند. چرا یک نفر صرفا برای بدست اوردن پول باید این همه به سر و روی خودش خنچ بزند که ما ایران و ملت ایران رو دوست داریم و بعد ایران رو حتی لایق زایش و تکثیر نطفه خودش ندونه و این خوب بودن ایران رو فقط برای دیگران تجویز کند.
ملت عصبانی از این دو رویی و نفاق و تظاهر هستند.
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 28 خرداد 1398 22:15:31
گردشگر نی انبون میخواد ، نی انبون هم یعنی پلمپ . در نتیجه رشته را لغو نمائید . تازه یادتان آمده بوشهر مقصد گردشگر است و اینرا چند کافه به شما یاد دادند .
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 28 خرداد 1398 18:06:42
مدیریت درمان تامین با حضور مدیرانی چون خ دکتر دارابی و دکتر شجاعت و آقای خدادادی دچار تحول و پیشرفت گردیده و سطح رضایتمندی در همکاران درمانی بسیار بالاتر رفته همچنین بسیاری از هزینه ها در بخش درمان شفاف تر و هدفمند تر از قبل شده است .بسیاری از انتقادات از طرف افرادی است که سالها در پست های مدیریتی این مجموعه موجبات نابسامانی گردیده بودند و اکنون کنار گذاشته شده اند.
ارسال شده توسط اخ در تاریخ 28 خرداد 1398 16:54:45
اگر هوا گرم است چرا کت می پوشید ؟ پیراهن آستین بلند چه اشکال قانونی و شرعی دارد ؟
ما تا کی باید در جهل مرکب غوطه ور باشیم ؟ تا کی ؟
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 28 خرداد 1398 14:10:56
 • بودجه منفی یک میلیاردی شاهین بوشهر!/ تغییرات مدیریتی استان در آخرین ایستگاه/ احتمال انصراف یک نماینده از داوطلبی انتخابات
 • آیا تزریق، پرونده زندگی دختر جوان بوشهری را بست؟
 • چرا جیرجیرک‌ها به بوشهر هجوم آوردند؟
 • به پورشه بزنید به پراید هرگز!‏
 • روایتی از ۲۴ سال چشم به راهی مادر بوشهری +تصاویر
 • عیب می جمله چو گفتی هنرش نیز بگو
 • افشاگری عضو شورا درباره سازمان فضای سبز شهرداری/ عدم تمدید دفترچه درمانی کارگران شهرداری/ خرید و فروش حداقل 100 میلیونی مجوز کیوسک!
 • ساعت کاری ادارات بوشهر کاهش یافت
 • کمک اجباری در مدارس دولتی!/ سرپرست آموزش و پرورش بوشهر: مدیران متخلف عزل می‌شوند
 • از رامبد‌ جوان تا سعید معروف
 • ماجرای امام جمعه اهواز و دیواری که همچنان بلند است
 • شاهین شهرداری بوشهر با ویسی به توافق اولیه رسید
 • 5 درمانگاه جدید تامین اجتماعی بوشهر در انتظار تکمیل/ کاهش بودجه درمان شایعه است
 • روایتی دیگر از شیر محمد در روزنامه استخر فارس
 • برگزیدگان سومین جایزه ادبی بوشهر معرفی شدند+تصاویر
 • طلاق مهدی خلجی و مرجان شیخ‌الاسلامی+عکس
 • ماجرای مالیات صاحبان مسکن اجاره‌ای و خودرو چیست؟
 • حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد!
 • عکس/ بازیگر زن ایرانی به سرطان مبتلا شد
 • بازیگر معروف در بستر بیماری+عکس
 • دل به دریای مرگ زدن/ 7 نفر در استان غرق شدند
 • عکس/ پرواز عروس و داماد از فرودگاه مهرآباد تهران!
 • واکنش ۲کاپیتان پرسپولیس به جدایی برانکو+عکس
 • مصوبه‌ای درباره عوارض آلایندگی به استان‌های همجوار وجود ندارد/ ۱۳ پرونده قضایی علیه واحدهای متخلف پارس جنوبی
 • عکس/ بازیگر معروف در دادگاه
 • دیر گرمترین شهر ایران شد!
 • عکس/ واکنش لیلا اوتادی به ماجرای رامبد جوان
 • جیمی‌جامپ در بازی والیبال ایران و روسیه+تصاویر
 • عشق دوباره برای آقای دروازه‎بان+تصاویر
 • تصاویر/ نمایشگاه آوای دستان زنان جنوب
 • حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند!
 • فیلم/ پخت تخم مرغ در گرمای عجیب هرمزگان!
 • مناسب‌ترین کشورهای اروپایی برای زندگی خانوادگی+جدول
 • رمزگشایی از دو تصویر دیدار آبه با رهبر انقلاب؛ پیامی که مقصد نرسید
 • فعال شدن خط دریایی بوشهر- قطر/ مشوق اقتصادی پیشکش؛ مُرّ قانون برای فعالان اقتصادی اجرا شود
 • عکس/ متروی شلوغ اما منظم ژاپن!
 • عکس/هدیه نفیسی که در حضور روحانی به آبه اهدا شد
 • عکس/ مقاومت یک خانم در برابر تخریب ویلایش
 • عقاب وارد ساختمان مسکونی شد +عکس
 • چیدمان‌های چشم‌نواز برای اتاق نوزاد پسرانه+تصاویر
 • عیب می جمله چو گفتی هنرش نیز بگو
 • آیا تزریق، پرونده زندگی دختر جوان بوشهری را بست؟
 • بودجه منفی یک میلیاردی شاهین بوشهر!/ تغییرات مدیریتی استان در آخرین ایستگاه/ احتمال انصراف یک نماینده از داوطلبی انتخابات
 • کمک اجباری در مدارس دولتی!/ سرپرست آموزش و پرورش بوشهر: مدیران متخلف عزل می‌شوند
 • افشاگری عضو شورا درباره سازمان فضای سبز شهرداری/ عدم تمدید دفترچه درمانی کارگران شهرداری/ خرید و فروش حداقل 100 میلیونی مجوز کیوسک!
 • روایتی دیگر از شیر محمد در روزنامه استخر فارس
 • ساعت کاری ادارات بوشهر کاهش یافت
 • رئیس دانشگاه خلیج فارس: صنعت عسلویه پاسخگوی تامین حداقل انتظارات نیست
 • ساختار دهیاری‌های بوشهر تقویت می‌شود
 • 5 درمانگاه جدید تامین اجتماعی بوشهر در انتظار تکمیل/ کاهش بودجه درمان شایعه است
 • خدری: بخش ریگ توسعه می‌یابد
 • اضافه شدن دو خودرو جدید به ناوگان آتش نشانی بوشهر
 • مدیرکل سیاسی استانداری: تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات رصد می‌شود
 • برگزیدگان سومین جایزه ادبی بوشهر معرفی شدند+تصاویر
 • نشست مدیرکل ارشاد با اهالی فرهنگ و هنر گناوه+عکس
 • گوهر فرهنگ و ادب را به پلشتی سیاست نیالایید!
 • ماجرای مالیات صاحبان مسکن اجاره‌ای و خودرو چیست؟
 • تصاویر/ نمایشگاه آوای دستان زنان جنوب
 • از رامبد‌ جوان تا سعید معروف
 • اطلاعیه سازمان زندان‌ها درباره قتل شیرمحمدعلی در زندان فشافویه
 • عکس/ عیادت وزیر ارتباطات از علی پروین در بیمارستان
 • مردم برای گذر از شرایط سخت کم آبی در تابستان همکاری کنند
 • لیست محرمانه 40 میلیارد دلاری در کشور!
 • ماکرون: ایران در خصوص برجام صبور و مسئول باشد
 • استاندار: ادارات استان مصرف آب و برق را مدیریت کنند
 • مصرف برق مشترکان خانگی استان ۴ برابر متوسط کشور
 • رشته گردشگری در بوشهر ایجاد شد
 • 100 روستای استان زیرپوشش آموزش فنی و حرفه‌ای
 • حسین مالکی با شاهین یکساله تمدید کرد +عکس
 • فرماندار: اجازه تضییع حق کنگان در دریافت عوارض آلایندگی را نمی‌دهیم
 • برگزاری مانور عملیاتی امداد و اطفای حریق در بوشهر
 • وضعیت سگ‌های بلاصاحب در دشتستان ساماندهی می‌شود
 • صنایع دریایی در استان تقویت می‌شود
 • رییس سازمان برنامه و بودجه بوشهر پایتخت نشین شد
 • فرماندار گناوه: ادارات در اطلاع رسانی خدمات دولت کوتاهی نکند
 • انگلیس: اطمینان داریم ایران پشت حمله به نفتکش‌هاست
 • سه ورزشکار بوشهری در مسابقات کارگران جهان
 • تعمیرات اساسی در پالایشگاه نهم پارس‌جنوبی
 • حمله به 2 نفتکش غول پیکر در دریای عمان/ قیمت نفت افزایش یافت+ جرئیات
 • 30 ویژگی که باعث می‌شوند به هم اعتماد نکنیم
 • مصوبه‌ای درباره عوارض آلایندگی به استان‌های همجوار وجود ندارد/ ۱۳ پرونده قضایی علیه واحدهای متخلف پارس جنوبی
 • اخبار ویژه
 • توضیح برانکو درباره دلیل اصلی جدایی‌اش از پرسپولیس
 • مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد
 • تصاویری از دکتر شریعتی که ندیده‌اید
 • اولین واکنش کریم باقری به رفتن برانکو
 • اولین واکنش استراماچونی به حضور در استقلال
 • پذیرش زنان بدون همراه در هتل‌ها بلامانع است
 • مدیرعامل پرسپولیس در جمع هواداران معترض: نه در کما بودم و نه در کمد
 • سناتور آمریکایی: بن سلمان قاتل خاشقجی است
 • تغییر ساعت کار ادارات فارس
 • دستگیری 2 خواهر کلاهبردار در استان مرکزی
 • سرمربی استقال وارد ایران شد
 • خوزستان 17 هزار معلم کم دارد
 • پیرمرد ۸۴ ساله‌ای که مدل شد +عکس
 • نگرانی آموزش و پرورش از موبایل‌بازی کودکان
 • همسر لطف الله میثمی درگذشت
 • تصاویر/ تصادف شدید دختر مشهور فلسطینی
 • ناگفته‌های سربسته بطحائی پس از استعفا
 • تصاویر/ بازگشت به زادگاه پس از ۷۴ سال دوری!
 • تصاویر/ چهار زن دادگاه جنجالی شرکت کیمیا خودرو
 • وعده دادستان کل برای تحول فضای مجازی
 • اعدام سه متجاوز به عنف در هرمزگان
 • دانستنی‌های جالب درباره نوه مسلمان نلسون ماندلا+عکس
 • گانگستربازی دلالان مواد در مهرآباد+عکس
 • اظهارات ضد ایرانی پمپئو در مقر فرماندهی سنت‌کام
 • جرببات عجیب یک دادگاه؛ چهار زن و دو مردی که بازار خودروی تهران را به هم ریختند!
 • روحانی: توقف برخی بندهای برجام، حداقل اقدام تهران است
 • دوراهی اروپا
 • عکس خیره‌کننده‌ای که خبر از یک فاجعه می‌دهد
 • بازداشت 17 نفر در ارتباط با ماجرای سد لفور
 • رییس بانک مرکزی: نرخ نیمایی حذف نمی‌شود
 • تصاویر/ حمله به محل استقرار مشاوران نظامی آمریکا در موصل
 • پاسخ سید احمد خمینی به ادعای پیام فضلی‌نژاد: اسب ندارم!
 • دزدی‌های سریالی از کمد‌های استخر شرق پایتخت!+عکس
 • شب‌ها همه خواب نیستند خانم نماینده
 • تصاویر/ کشفیات پلیس در بازداشت ۳۶۶ شرور پایتخت
 • تصاویر/خانواده سلطنتی با کلاه‌های عجیب و غریب
 • همه مشتریان صندلی برانکو
 • تصاویر/ محمد مرسی از نگاه آلفرد یعقوب‌زاده
 • ماجرای مرگ معمار زن در استخر ویلای لواسان
 • قیمت انواع پژو در بازار+جدول
 • به اولین شهر بدون زمان جهان خوش آمدید+عکس
 • رئیس بانک مرکزی: اروپا یا باید از ما نفت بخرد یا خط مالی ايجاد کند
 • کاوه رضایی، بشار رسن و آرش رضاوند در لیست سپاهان
 • سازمان غذا و دارو: بحران دارویی نداریم
 • ترابی در پرسپولیس ماندنی شد
 • سفارش عربستان برای خرید 100 هواپیمای ایرباس
 • تصاویر/ آغاز کارزار انتخاباتی 2020 ترامپ
 • برنامه "فیات" برای تولید خودروی سواری در ایران +جزئیات
 • حذف پروازهای خارجی ایران ایر در زمان حج
 • زنگنه: من نگفتم مشتری‌های نفتی ما جاسوس هستند
 • علی دایی سرمربی پرسپولیس می شود، درویش مدیرعامل!
 • اردوغان: مرسی به مرگ طبیعی نمرده است
 • برانکو:با پرسپولیس نشد ولی با الاهلی شانس زیادی برای قهرمانی آسیا داریم
 • قیمت انواع محصولات لبنی +جدول
 • میشل پلاتینی پس از بازجویی پانزده ساعته: دردناک بود
 • تصاویر/ دریاچه‌ای به رنگ خون در نزدیکی شیراز
 • نرخ سود بانکی افزایش نمی‌یابد
 • قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی+جدول
 • مافین سیب و گردو؛ صبحانه‌ای مقوی
 • همه مشتریان صندلی برانکو
 • زنگنه: ‌نمی‌توانیم به اسم ایران نفت صادر کنیم
 • تصاویر/ تجلیل از بانویی که مانع سنگسار توله خرس شد
 • تیم ملی والیبال وارد اردبیل شد+عکس
 • تصاویری از رویش نایاب‌ترین گل جهان در ایران
 • پیام برانکو به هواداران پرسپولیس
 • علت سکوت سعودی‌ها درباره انفجارهای جده
 • ایراد مدیرعامل سابق استقلال به نحوه یارگیری
 • بمب‌های نقل و انتقالات در تیم جدید برانکو
 • تصاویر/ کاهش شدید آب رودخانه کرخه
 • تصاویر/ آغاز رسمی کارزار ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۰
 • تصاویر/ سومین مناظره تاج‌زاده و زاکانی
 • عکس یادگاری علی دایی در دورهمی سفیر سوئیس
 • قیمت پراید در بازار+جدول
 • مصطفی ملکیان: جامعه ما ازدحام تنهایی‌هاست
 • ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید
 • تغییر نام یک خیابان به نام ناصر حجازی
 • ترک سیگار با دودهای مدرن سرطان زا
 • مرگ ۳ سارق حین سرقت منزل +عکس
 • پیشنهاد قطری برای مدافع استقلال
 • چرخ‌گوشت دست کارگر جوان را بلعید +عکس
 • میزان افزایش شهریه‌ مهدهای کودک اعلام شد
 • واکنش برانکو به احتمال حضور بودیمیر در الاهلی
 • پیشکسوت محبوب جانشینی برانکو را رد کرد
 • قیمت یورو و دلار در بازار+جدول
 • چرا سیدحسن خمینی با خانواده علیرضا شیرمحمدعلی تماس گرفت؟
 • عکس/ تیپ عجیب و خاص مهناز افشار در آلمان
 • واکنش مصر به اظهارات اردوغان در مورد درگذشت مرسی
 • پشت پرده مداحی جنجالی «داره میریزه»
 • سرنوشت تلخ دو سارق در ستارخان
 • ایندیپندنت: مرسی بیش از ۲۰ دقیقه روی زمین افتاده بود
 • تصاویر/ ساخت جعبه‌های دوست‌داشتنی با چوب بستنی
 • بازخورد قتل همسر شهردار سابق تهران در رسانه‌های اجتماعی
 • شرایط جدید فروش اقساطی محصولات چری اعلام شد +جدول
 • آقای روحانی! حداقل در این یک مورد به عقب برگردید
 • آتش‎سوزی عمدی محیط زیست برای گرفتن سنجاب
 • علی کریمی گزینه‌ پرسپولیس برای جانشینی برانکو
 • خطرات لوازم آرایشی و بهداشتی برای کودکان
 • سقوط دختر بجنوردی از پل روگذر
 • اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان
 • درمان زوال عقل با داروی فشار خون
 • نماینده ویژه آمریکا برای رایزنی درباره ایران به پاریس می‎رود
 • صادرات، عامل گرانی مجدد سیب زمینی
 • پیامک‌های ارسالی قطع یارانه کلاهبرداری است
 • پلو پیازچه با مرغ
 • « ادامه
  انتخابات
  جدیدترین خبر ها
 • امضا تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه خلیج فارس و پایگاه دریایی بوشهر
 • تعداد پزشکان گناوه ۳.۵ برابر شد
 • تعویض شناسنامه آسان شد
 • مدافع سابق فولاد به پارس جنوبی پیوست+عکس
 • سد دشت پلنگ، معطل بودجه
 • کشتی "گراند فری" در بندر بوشهر پهلو گرفت
 • سرمربی پارس جنوبی: به خودمان باختیم
 • شکست پارس جنوبی در لیگ برتر فوتبال ساحلی
 • درخواست فرماندار تنگستان از بیمه سلامت
 • متقاضیان خدمت سربازی در بخشداری‌های استان ثبت نام کنند
 • افزایش 8 برابری تولید گندم در استان بوشهر
 • بیمه منازل مددجویان کمیته امداد بوشهر
 • فوت 7 نفر بر اثر غرق شدگی در استان
 • باخت تیم پارس جنوبی در لیگ فوتبال ساحلی
 • یک کشته در حادثه رانندگی جاده بوشهر- چغادک+عکس
 • گرفتن مجوز اجرای نمایش در بوشهر الزامی شد
 • مدیرکل ارشاد: متولیان فرهنگی در تعامل کامل با هنرمندان باشند
 • ۷ هکتار اراضی دولتی در شهرستان دشتی رفع تصرف شد
 • ۲۱۲ هکتار از اراضی منابع طبیعی استان در آتش سوخت
 • کاهش ۸۰ درصدی پیک بار در شهرستان دشتی
 • چهار انجمن حمایت از زندانیان در استان تاسیس شد
 • حسینی بوشهری: دین نباید از عرصه های سیاسی اجتماعی کنار گذاشته شود
 • سهمیه اشتغال مددجویان کمیته امداد گناوه
 • راه‎اندازی خط کشتیرانی بوشهر- قطر باعث رونق گردشگری می‎شود
 • ۱.۵ میلیون هکتار زمین‎های بوشهر حدنگاری شد
 • نشست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با مسئولان استان+تصاویر
 • تصاویر/ لنج در ساحل بوشهر
 • استاندار: سند دانش بنیان بوشهر توسعه همه جانیه استان را فراهم می‌کند
 • امام جمعه بوشهر: اقتصاد استان بر پایه دریا طراحی شده است
 • مدیرعامل باشگاه شاهین: هدفمان حضور در جمع ۶ تیم برتر است
 • صنایع دریایی در استان تقویت می‌شود
 • رئیس هیئت فوتبال: میزبانی شهر جم در لیگ برتر به خطر می‌افتد
 • پارس جنوبی ۸ بازیکن بومی می‌گیرد
 • گراوند: پیگیری جدی مشکلات حوزه آب استان
 • پیش‌بینی گرد و غبار برای استان
 • اشتغال بانوان استان در کسب و کارهای تولیدی افزایش می‌یابد
 • راه‌اندازی ۶ ایستگاه سنجش آلودگی هوا در استان
 • مدیرعامل صدرا: همکاری‌ها در صنایع دریایی و ساخت شناور با قطر گسترش می‌یابد
 • وضعیت سگ‌های بلاصاحب در دشتستان ساماندهی می‌شود
 • آتش بلای خرمن طبیعت
 • ۱۲۰ تیم در طرح ملی کنترل فشار خون دشتستان مشارکت دارند
 • آبیاری ۷۳۰ هزار اصله نخل در شبکه آب‌پخش
 • تصاویر/ کلون و کوبه درهای قدیمی بوشهر
 • مدیرکل ارشاد: ادارات ارشاد استان با فقر نیرو و امکانات روبرو هستند
 • شبکه‌های آبیاری دشت دالکی مدرن‌سازی می‌شود
 • ۷۰ درصد زندانیان استان سرپرست خانوار هستند
 • برگزاری مانور عملیاتی امداد و اطفای حریق در بوشهر
 • ۴۰ طرح صنعتی در استان به بهره‌برداری می‌رسد
 • استاندار: صنایع دریایی در استان گسترش می‌یابد
 • فرماندار: خانواده‌های زندانیان دشتی حمایت شوند
 • برگزاری دوره تخصصی یگان حفاظت محیط زیست استان+عکس
 • تصاویر/ حضور رئیس اتاق‌بازرگانی بندربوشهر در دفتر هفته‌نامه و پایگاه اطلاع‌رسانی «خلیج‌فارس»
 • تیم شاهین در انتظار مجوز وزارت کشور!
 • حضور سرمربی پارس‌جنوبی‌جم در تمرینات تیم ملی
 • ارتباط تلفنی استاندار با شماری از شهروندان استان
 • 9 مصدوم در تصادفات روز گذشته دشتی
 • بهزیستی استان نیازمند منابع انسانی و امکانات بیشتری است
 • فرماندار: اعتبارات اشتغال روستایی شهرستان بوشهر ۳ برابر شد
 • سرپرست شاهین: ۶ بازیکن قرارداد خود را تمدید کردند
 • شهردار: روند اجرای طرح‌های عمران شهری در بوشهر تسریع می‌شود
 • معاون استاندار: روش‌های سنتی پاسخگوی آسیب‌های اجتماعی نیست
 • رئیس شورا: فضاهای ورزشی در محلات بوشهر توسعه می‌یابد
 • مددجویان استان تسهیلات اشتغال دریافت می‌کنند
 • راه‌اندازی باشگاه کارآفرینان در بوشهر
 • فرماندار: اجازه تضییع حق کنگان در دریافت عوارض آلایندگی را نمی‌دهیم
 • ۳ پرواز عسلویه لغو شد
 • زنجیره تولید در عرصه کشاورزی استان تکمیل می‌شود
 • کشف موتور شناور مسافربری قاچاق در دشتی
 • حسین مالکی با شاهین یکساله تمدید کرد +عکس
 • تمدید قرارداد سالاری با شاهین بوشهر+عکس
 • سرپرست باشگاه شاهین: بیشتر تیم را بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند
 • بخش جدید دیالیز بیمارستان شهدای خلیج‌فارس افتتاح شد
 • فراخوان انتخاب صادرکنندگان نمونه سال ۹۸
 • کمالوند: اولویت پارس جنوبی بازیکنان بومی است
 • 100 روستای استان زیرپوشش آموزش فنی و حرفه‌ای
 • مهمان‌های ناخوانده در راهند
 • پایتخت انرژی کشور تبدیل به قطب تولید محصولات کشاورزی شد
 • پلیس دشتی: کنترل محورهای مواصلاتی تشدید شد
 • پیک بار مصرفی برق استان افزایش می‌یابد
 • سرپرست تیم پارس جنوبی‌جم برگشت
 • تست فوتبالیست‌های بوشهری برای شاهین شهرداری
 • فرماندار:گناوه در تخصیص سهمیه پزشکان ویژه دیده شود
 • افزایش ۸۵۰ درصدی خرید گندم از کشاورزان استان
 • ۱۰ باند قاچاقچی مواد مخدر‌ در بوشهر متلاشی شد‌
 • گراوند: اطلاع رسانی تبعات مواد مخدر نیازمند کار هنری است
 • اهدای عضو مرد گناوه‌ای جان سه بیمار را نجات داد
 • بوشهر نیازمند 3 ایستگاه محیط بانی
 • ۲۰ انشعاب غیرمجاز آب در روستاهای گناوه قطع شد
 • هواشناسی برای بوشهر گرد و خاک پیش بینی کرد
 • باشگاه کارآفرینان در بوشهر ایجاد شد
 • گراوند:دولت نگاه ویژه‎ای به حل مشکلات حوزه آب استان دارد
 • ۱۰پایگاه اوقات فراغت تابستان در دیر فعال شد
 • کم‌آبی در بندر ریگ
 • رشته گردشگری در بوشهر ایجاد شد
 • استاندار: مسئولان کشوری در مسئله آب، استان را دریابند
 • جشنواره خلیج‌فارس در رشته‌های مختلف هنری برگزار می‌شود
 • مدیرکل بیمه سلامت: نسخه‌نویسی الکترونیکی در دیلم و دشتی آغاز می‌شود
 • فرماندار بوشهر: خارگ در دولت تدبیر و امید مورد توجه ویژه قرار گرفت
 • ۲۵ میلیون و ۴۶۰ هزار بچه میگو در دیر ذخیره‌سازی شد
 • مصرف برق مشترکان خانگی استان ۴ برابر متوسط کشور
 • « ادامه