پایگاه خبری خلیج فارس
حواله تاکسی‌های بوشهر به منطقه آزاد! پاسخ شورای شهر به اعتراض رانندگان تاکسی

حواله تاکسی‌های بوشهر به منطقه آزاد!

خلیج فارس: وی با بیان اینکه سالهاست از ارائه تایر و لوازم یدکی بصورت اقساط یا تخفیف و همچنین یارانه سوخت برای تاکسی های بوشهر خبری نیست، ادامه داد: عمر ناوگان تاکسیرانی بوشهر به 16 سال رسیده و کمکی هم به رانندگان برای نوسازی تاکسی ها نمی شود.

424 میلیاردتومان عوارض به شهرداری و دهیاری‌های استان پرداخت شد سرپرست امور مالیاتی بوشهر: 424 میلیاردتومان عوارض به شهرداری و دهیاری‌های استان پرداخت شد خلیج فارس: هر ماه ۳ درصد از مبلغ ارزش افزوده پس از وصول توسط اداره کل امور مالیاتی، مستقیماً به حساب شهرداری ها و دهیاریها پرداخت می شود.
کتاب‌های نویسنده بوشهری آثار برگزیده جشنواره خلیج‌فارس+عکس کتاب‌های نویسنده بوشهری آثار برگزیده جشنواره خلیج‌فارس+عکس خلیج فارس: در جشنواره کتاب سال خلیج فارس که دهم اردیبهشت‌ در بندرعباس برگزار می‌شود، از فراز غلام‌زاده تقدیر خواهد شد.
«بازیار» مدیرکل گمرک بوشهر شد پس از کش و قوس یکساله؛ «بازیار» مدیرکل گمرک بوشهر شد خلیج فارس: بازیار که اکنون مدیرکل گمرک گناوه می باشد، متولد تنگستان است.
شاهین رسما لیگ یکی شد با تساوی در گچساران شاهین رسما لیگ یکی شد خلیج فارس: سه شنبه هفته آینده، شاهینی ها در آخرین بازی خود به مصاف داماش گیلانی خواهند رفت که نیاز مبرمی به امتیاز دارد تا به مرحله پلی آف برسد، از طرفی ورزشگاه شهید مهدوی تنگک آماده جشن صعود بوشهری ها است.
بیمار سرطانی بوشهر به آرزویش رسید+ تصاویر «حسین» خلبان شد بیمار سرطانی بوشهر به آرزویش رسید+ تصاویر خلیج فارس: نوجوان بوشهری مبتلا به سرطان لذت پرواز با هواپیمای دونفره را تجربه کرد تا به آرزویش برسد.
استقبال دانش آموزان از رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش افزایش یافت مدیرکل امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش: استقبال دانش آموزان از رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش افزایش یافت خلیج فارس: مسعود شکوهی با بیان اینکه همه ساله آزمون رغبت و توانایی از دانش آموزان مقطع متوسطه اول در راستای هدایت تحصیلی برای ورود به رشته‌های مختلف تحصیلی انجام می‌شود اظهار کرد: یک تغییر تدریجی برای حضور در رشته های فنی و حرفه ای حال وقوع است.
 پارس جنوبی منحل می‌شود؟! یک شایعه پارس جنوبی منحل می‌شود؟! خلیج فارس: تیم فوتبال پارس جنوبی در این فصل به لیگ برتر صعود کرد و نتایج خوبی هم گرفت، اما اکنون شایعه ای عجیب حوالی این تیم سرک می کشد.
ثبت‌نام داوطلبان هیات رئیسه اتاق اصناف بوشهر آغاز شد ثبت‌نام داوطلبان هیات رئیسه اتاق اصناف بوشهر آغاز شد خلیج فارس: متقاضیان می توانند تا 13 اردیبهشت ضمن مراجعه حضوری به دفتر هیات اجرایی انتخابات واقع در سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کاندیداتوری نمایند.
خرید گندم امسال به نرخ پارسال دولت قیمت 1300 تومان را نگه داشت خرید گندم امسال به نرخ پارسال خلیج فارس: جدا از این مشکل، امسال به دلیل خشکسالی و کاهش باران، حدود 70 درصد مزارع گندم استان هم غیرقابل برداشت شده که بیمه زیربار پوشش آنها نرفته است.
جارو‌کردن کف خلیج فارس توسط کشتی‌های چینی+فیلم از صیادان اصرار، از شیلات انکار جارو‌کردن کف خلیج فارس توسط کشتی‌های چینی+فیلم خلیج فارس: صید نابودگر ترال با استفاده از تورهای غیر مجاز، از بین رفتن ذخایر آبزیان سواحل مکران را به همراه داشت تا جایی که به قول صیادان نسل ماهی و طعمه صید در دریا نابود شد.
یونانی‌ها در بوشهر سیستم روشنایی خورشیدی ایجاد می‌کنند رییس شورای شهر بوشهر: یونانی‌ها در بوشهر سیستم روشنایی خورشیدی ایجاد می‌کنند خلیج فارس: رئیس شورای شهر از حضور سرمایه گذاری خارجی در مدیریت شهری این بندر خبر داد و ابراز امیدواری کرد: پروژه موردنظر این گروه در نیمه نخست امسال اجرایی شود.
خواسته‌های ملوانان در اصلاح ته‌لنجی اعمال شود درخواست لنجداران استان؛ خواسته‌های ملوانان در اصلاح ته‌لنجی اعمال شود خلیج فارس: درحالی استاندار سابق بوشهر از مصوبه مردادماه سال گذشته هیات دولت در زمینه ساماندهی ته لنجی به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای دوره مسئولیتش یاد کرد که تنها چند هفته پس از ابلاغ و اجرایی شدن آن، تبلیغاتی بودن وعده ها در این خصوص عیان شد.
سرانجام پول آبونمان گاز به جیب بوشهری‌ها برگشت +عکس پیگیری «خلیج فارس»؛ پاسخ شرکت گاز سرانجام پول آبونمان گاز به جیب بوشهری‌ها برگشت +عکس خلیج فارس: مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در پاسخ به این پیگیری ها خبر داد: با توجه به رای دیوان عدالت اداری، قریب یک میلیارد و 190 میلیون تومان به مشترکین استان بوشهر عودت داده شده است.
تبادار از کاندیداتوری شهرداری پایتخت انصراف داد+ تصویر نامه تبادار از کاندیداتوری شهرداری پایتخت انصراف داد+ تصویر نامه خلیج فارس: تبادار اکنون استاندار فارس است. وی که متولد روستای جزیره شمالی در شهرستان گناوه می باشد، در سال های 81 تا نیمه اوا 84 استاندار بوشهر بود.
سقوطی که غیرمنتظره نبود پایان ایرانجوان بوشهر در لیگ آزادگان؛ سقوطی که غیرمنتظره نبود خلیج فارس: ایرانجوانی ها طی سال های اخیر همواره در هفته های پایانی برایب بقا در لیگ دست به دعا بودند و در این فصل هم با وجود تغییر در مدیریت آن، عملا اتفاق مثبت و رو به جلویی در ایرانجوان دیده نشد که آن را از گذشته متمایز کند.
جزییات جذب سرباز معلم برای مدارس بوشهر معاون آموزش و پرورش استان خبر داد: جزییات جذب سرباز معلم برای مدارس بوشهر خلیج فارس: غلامی ادامه داد: افراد داوطلب باید دارای دفترچه آماده به خدمت با تاریخ اعزام تیرماه یا شهریور 97 و بدون مهر غیبت و کسری خدمت باشند.
گردوغبار مدارس 3 شهرستان استان را تعطیل کرد تاخیر در اعلام یک تصمیم گردوغبار مدارس 3 شهرستان استان را تعطیل کرد خلیج فارس: افزایش گردوغبار در هوا، منجر به تعطیلی مدارس نوبت عصر در شهرستان های بوشهر، دشتستان و دیلم شد.
قراردادهای بالای 100 میلیون تومان شهرداری بوشهر در دسترس باشد عضو شورای شهر: قراردادهای بالای 100 میلیون تومان شهرداری بوشهر در دسترس باشد خلیج فارس: شمشیری خاطرنشان کرد: با راه اندازی این سامانه همه معاملات شامل خرید، فروش و اجاره و.... که به صورت مزایده و مناقصه بر گزار می‌شود و همچنین قراردادهای بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان، در دسترس عموم قرار گیرد.
فاجعه در راه است؛ نخل‌ها ایستاده می‌میرند مدیریت درستی بر منابع آبی وجود ندارد فاجعه در راه است؛ نخل‌ها ایستاده می‌میرند خلیج فارس: سیاست‌های غلط و اشتباه مدیریت منابع آب باعث می‌شود تا در آینده نه چندان دور شاهد بروز فاجعه‌ای بزرگ همچون نابودی میلیون‌ها اصله نخل و از بین رفتن مشاغل متعدد در دشتستان باشیم.
از بورس دانشجویی خلیج فارس تا جشنواره ملی تئاتر دانشجویی در بوشهر/ وزارت ارشاد سهم بوشهر از بودجه روز خلیج فارس را بدهد رییس دانشگاه خلیج فارس خبر داد: از بورس دانشجویی خلیج فارس تا جشنواره ملی تئاتر دانشجویی در بوشهر/ وزارت ارشاد سهم بوشهر از بودجه روز خلیج فارس را بدهد تبادلات بین المللی برای شناساندن خلیج فارس افزایش می یابد/ ایجاد رشته های هنری در دانشگاه خلیج فارس
امضای جم پای سقوط نفت+ تصاویر نفت تهران با سه گل به لیگ یک بدرقه شد امضای جم پای سقوط نفت+ تصاویر خلیج فارس: شاگردان مهدی تارتار با کسب این برد ، ۴۴ امتیازی شدند و در رده ششم جدول قرار گرفتند.
گمرک: مصوبه ته‌لنجی اصلاح شد آیا این‌بار بازار و تجار راضی می‌شوند گمرک: مصوبه ته‌لنجی اصلاح شد خلیج فارس: مصوبه ای که استاندار سابق بوشهر در اظهاراتی آن را ناجی مرزنشینان و پایان دهنده برخی چالش ها نظیر خودروهای شوتی دانست، اما چند هفته پس از ابلاغ مصوبه و اجرای آن، مشخص شد آنچه وی گفته، تبلیغاتی بیش نبوده است.
 برازجان آغازگر ممنوعیت مصرف پلاستیک به همت اتحادیه نانوایان برازجان آغازگر ممنوعیت مصرف پلاستیک خلیج فارس: کیسه‌ های پلاستیکی یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات جهان در عصر حاضر به شمار می‌ روند و از سال های گذشته کمپین‌ های محیط‌ زیستی در کشور برای ممنوعیت استفاده از آن به راه افتاده؛ اما هنوز به‌ شکل جدی مورد توجه قرار نگرفته است.
یک بوشهری در میان گزینه های شهرداری تهران+عکس در رای‌گیری اولیه؛ یک بوشهری در میان گزینه های شهرداری تهران+عکس خلیج فارس: اعضای شورا 28 نفر از کاندیداهای خود را در لیست اولیه انتخاب کرده که قرار است از میان آنها هفت گزینه نهایی انتخاب و برای اعلام برنامه ها دعوت شوند.
3 نماینده بوشهر در میان امضاکنندگان سوال از رئیس جمهور +تصویر امضاها 3 نماینده بوشهر در میان امضاکنندگان سوال از رئیس جمهور +تصویر امضاها خلیج فارس: پیش از این دو طرح سوال از رییس جمهور درباره مشکلات اقتصادی و موسسات غیرمجاز بانکی مطرح شده بود که سال گذشته امضاهای آن کاهش یافت و از حدنصاب افتاد.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
باسلام جانمایی این سازه بلند از روز اول اشتباه بوده چون درحریم فرودگاه بوده وبرای پروازها خطر افرین است حال این که مشخص است اینکه همچون نماد میدان ششم بهمن که تخریب شد وهیچ کس محاکمه نشد این مردم هستنند که باید تاوان بی تدبیری وبی عرضگی برخی از مسولان را باید بدهند
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 15:00:36
سعید طوسی کجایی ؟ دقیقا کجایی ؟؟؟
ارسال شده توسط سعید در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 13:46:08
ای کاش ی فکری بحال سگهای ولگرد کوی بسیجیان می‌کردید.باتشکر
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 13:45:26
البته شما از رده بیست به بعد ننوشتید که مربیان ایرانجوان است که مفتخر بعد دلگرم و بعدش خطیبی
ارسال شده توسط علی در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 11:56:32
ازمخاطبان همیشگی پایگاه اطلاع رسانی شماهستم. سپاس ازاطلاع رسانیهای مفیدوقابل استفاده شما..لطفا اینگونه مطالب علمی مفید"البته ازمنابع موثق"رادر صورت امکان بیشتر کنید
ارسال شده توسط ابراهیمی در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 11:24:06
سلام اون وقت تا حالا کجا بودید که حالا یادتون افتاده قیمتها در بوشهر بالاست

مردم چه ها که نمیکشند با این گرونی های شهر بوشهر
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 09:43:43
كاش ايشون توي استان بوشهر بود حيف و صد حيف
ارسال شده توسط مهدي در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 09:35:07
تبریک ویژه خدمت آقای میگلی نژاد که باخرید پرونده نام شاهین رادوباره زنده کرد وآقای کللی فرد که تیم را به مرحله پلی آف آورد وبزرگوارانی که تیم شاهین را حمایت کردند.امید وارم که مسولان از گذشته خودیادگرفته باشند که تیم شاهین به سرنوشت قبل خود گرفتار نشود.زنده باد هواداران شاهین
ارسال شده توسط حسام در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 09:18:23
چجوری کشفش کردی؟
ارسال شده توسط ریشهری در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 06:46:39
حالا تیم شهرداری میاد پرونده اش را میخره
ارسال شده توسط بهداد در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 01:27:48
جشن بومي كشي هرگز فراموش نخواهد شد،به ويزه با مهمانان ويزه تهراني.يك جشن جدا هم براي پاشازاده مربي خاص فوتبال ايران در ليگ دو و نيك سيرت كه خاطره خوبي ازش داريد بگيريد ان هم با پول مردم بوشهر.جشن بومي كشي چه ارزشمند است براي بعضي از مسولين
ارسال شده توسط فياض در تاریخ 6 ارديبهشت 1397 01:03:51
بیش از بیست نفر از فعالان بخش خصوصی درشهرستان دیلم از طریق جهادشهرستان پس از طی کلیه مرحل اداری طی چند ماه به هدف احداث گلخانه ای کشت داربستی در ده ها هتکتار از زمین های واگذارشده روستای بنه خاطر و گرفتن مجوز حفرچاهک کم عمق آب شور که به دریا راه دارد نه منابع آب زیر زمینی و استفاده از آب شیرین کن و همجنین طرح تولید نمک از پساب آن در حوضچه تبخیری از طرف جهاد به منابع آب استان طی نامه معرفی و پس از گذشت چندین ماه همگی در کمال تاسف با جواب منفی از مدیرکل منابع آب استان روبرو شدند که درجهادموجود است و تلاشها به جایی نرسید.که برخی ها ناچار به انتقال سرمایه گذاری در گیلان شدند که با استقبال مسئولان محلی و اخذ تسهیلات روبرو شدند.
ارسال شده توسط محمد در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 22:15:34
یکی از طرح های بزرگ آبیاری وملی استان بوشهر که سالها از تصویب آن می گذرد و ناتمام مانده است احداث شبکه آبیاری زمین های دشت لیراوی و حیات داود در شمال استان است که با توجه به اینکه سدچم شیر امسال آبگیری می شود.وقرار براین بوده که عملیات سد و شبکه آبیاری هم زمان به اجرا و اتمام برسد.لذا لازم است عملیات ساخت شبکه آبیاری از سرگرفته شود.تا هدف از ایجاد سد محقق شود. و مزایای آن شامل استان شود.
ارسال شده توسط محسن در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 21:57:55
حتما تو لیگ برتر می ماند شاهین هم اگر می تواند از دسته ۲ بیاد لیگ برتر
ارسال شده توسط عیسی در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 21:50:01
وزارت نفت جهت کارکنان پروازی که از کلان شهرها به مراکز نفتی می آیند امکاناتی از قبیل فرودگاه اختصاصی با خطوط پرواز ویژه ومخارج زیاد فراهم می کند. اما هنوز حاضر نشده به طرحی که منافع عموم و کشور را در منطقه بالا می برد کمک کند.بیش ازده سال از تصویب مسیر ریلی ساحلی بندرامام بوشهر عسلویه می گذرد که قرار بود وزارت نفت چند درصد اولیه شروع طرح را انجام دهد تا بقیه از محل تامین اعتبار داخلی و سرمایه گذاری خارجی تامین شود.این در حالی است که در سالیان گذشته اغلب راههای جنوب ومناطق نفتی کشور را شرکت نفت ساخته است که بعد از گذشت ده ها سال هنوز مردم از آنها استفاده می کنند.با این اوصاف نمی توان از اشتغال بومیان در شرکت هم زیاد امید بست.
ارسال شده توسط جعفر در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 21:46:13
هنوز عملیات ساخت سد دره امیری دیلم شروع نشده است تا با ساخت این سد از هدر رفت آب به دریا جلوگیری و در آبیاری زمین های کشاورزی از آن بهره جست
ارسال شده توسط فاضل در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 21:27:55
سايت محترم اي خبر كذب هست بيشتر پيگيري بفرماييد
ارسال شده توسط مطلع در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 20:33:09
اظهار نظر آقای هاشم زاده نمره یکم انتخابات شورا،ناخن به دل می زند!!!امیدوارم اصطلاح "ناخن به دل زدن" برای اعضای شورا روشن باشد.
ارسال شده توسط بوشهر زی در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 19:49:35
... 4 سال به امید برجام توخالی کشور رو به عقب بردن نمونه مینیاتوری آون هم تو بوشهره که به امید منطقه آزاد باید وضعیت تاکسی رانی بوشهر به این فلاکت بافته,یک چیز در هر دو مشترک است درجازدگی!
ارسال شده توسط میرمهنا در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 19:16:30
بله حقش همین است کم ظلم هم نکرد درود بر ....
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 5 ارديبهشت 1397 18:44:38
 • ارتقای برادران آقای مدیرکل در آستانه خداحافظی/ ممنوع شدن بنر خیرمقدم در دشتی/ خبر جدید آزمون استخدامی نفت
 • ماجرای خودروهای خارجی مقابل گمرک بوشهر چیست؟+فیلم
 • زلزله 6 ریشتری در استان بوشهر تلفات نداشت+عکس و فیلم
 • چه كسي در مجلس گفت «دختر خوشگلا...»؟ +فایل صوتی
 • پارس جنوبی منحل می‌شود؟!
 • حواله تاکسی‌های بوشهر به منطقه آزاد!
 • سیلی زدن به «امید» مردم در پارک!
 • «خفاش شب» دستگیر شد
 • 6 نشانه خاموش پوکی استخوان
 • 3 نماینده بوشهر در میان امضاکنندگان سوال از رئیس جمهور +تصویر امضاها
 • یک بوشهری در میان گزینه های شهرداری تهران+عکس
 • دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد+عکس
 • عکس/ افتادن درخت در خیابان لیان بوشهر بر اثر باد شدید
 • سقوطی که غیرمنتظره نبود
 • گمرک: مصوبه ته‌لنجی اصلاح شد
 • کاکی تا صبح نخوابید
 • گردوغبار مدارس 3 شهرستان استان را تعطیل کرد
 • رئیس دادگستری: معاملات خودرو باید در دفاتر اسناد رسمی ثبت شود
 • تصاویر/ اولین تصاویر از مرکز زلزله شهر کاکی
 • از بورس دانشجویی خلیج فارس تا جشنواره ملی تئاتر دانشجویی در بوشهر/ وزارت ارشاد سهم بوشهر از بودجه روز خلیج فارس را بدهد
 • فیلم/ دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد
 • زلزله امروز بوشهر، ۵سال پیش هم آمد/ هشدار درباره زمین لرزه جدید
 • فروش پایه ستون ساسانی در دیوار!+عکس
 • قراردادهای بالای 100 میلیون تومان شهرداری بوشهر در دسترس باشد
 • جارو‌کردن کف خلیج فارس توسط کشتی‌های چینی+فیلم
 • «بازیار» مدیرکل گمرک بوشهر شد
 • سرانجام پول آبونمان گاز به جیب بوشهری‌ها برگشت +عکس
 • برازجان آغازگر ممنوعیت مصرف پلاستیک
 • یونانی‌ها در بوشهر سیستم روشنایی خورشیدی ایجاد می‌کنند
 • شاهد بازداشت مرتضوی: حکم را که پاره کرد، گرفتنش/ خانمی هی میگفت نبریدش/ به مرتضوی دست بند زدند+عکس
 • تبادار از کاندیداتوری شهرداری پایتخت انصراف داد+ تصویر نامه
 • تصاویر/ کلوت‌های مُند
 • فاجعه در راه است؛ نخل‌ها ایستاده می‌میرند
 • بلند شدن دودسفید از کوه نمک جاشک بعد از زلزله +عکس
 • عکس/ پست جدید پاشازاده پس از صعود پنجمین تیمش
 • عکس/ کریم انصاری فرد و همسر خارجی‌اش
 • فیلم/ لحظه دستگیری سعید مرتضوی به روایت شاهد عینی
 • تکریم دو بازنشسته
 • بیمار سرطانی بوشهر به آرزویش رسید+ تصاویر
 • «علی کوچولو»‌ به شبکه «من‌ و تو» پیوست+عکس
 • 3 نماینده بوشهر در میان امضاکنندگان سوال از رئیس جمهور +تصویر امضاها
 • سقوطی که غیرمنتظره نبود
 • سیلی زدن به «امید» مردم در پارک!
 • فاجعه در راه است؛ نخل‌ها ایستاده می‌میرند
 • ماجرای خودروهای خارجی مقابل گمرک بوشهر چیست؟+فیلم
 • کاکی تا صبح نخوابید
 • ارتقای برادران آقای مدیرکل در آستانه خداحافظی/ ممنوع شدن بنر خیرمقدم در دشتی/ خبر جدید آزمون استخدامی نفت
 • گمرک: مصوبه ته‌لنجی اصلاح شد
 • یونانی‌ها در بوشهر سیستم روشنایی خورشیدی ایجاد می‌کنند
 • برازجان آغازگر ممنوعیت مصرف پلاستیک
 • جارو‌کردن کف خلیج فارس توسط کشتی‌های چینی+فیلم
 • قراردادهای بالای 100 میلیون تومان شهرداری بوشهر در دسترس باشد
 • «بازیار» مدیرکل گمرک بوشهر شد
 • از بورس دانشجویی خلیج فارس تا جشنواره ملی تئاتر دانشجویی در بوشهر/ وزارت ارشاد سهم بوشهر از بودجه روز خلیج فارس را بدهد
 • پارس جنوبی منحل می‌شود؟!
 • معاون فرماندار دشتی معرفی شد+تصاویر
 • تبادار از کاندیداتوری شهرداری پایتخت انصراف داد+ تصویر نامه
 • سرانجام پول آبونمان گاز به جیب بوشهری‌ها برگشت +عکس
 • دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد+عکس
 • فروش پایه ستون ساسانی در دیوار!+عکس
 • حواله تاکسی‌های بوشهر به منطقه آزاد!
 • استاندار: قیمت‌ها در بوشهر بالاست
 • ۴۰ هزار صیاد در انتظار لیست مشاغل سخت
 • خرید گندم امسال به نرخ پارسال
 • تکریم دو بازنشسته
 • شاهد بازداشت مرتضوی: حکم را که پاره کرد، گرفتنش/ خانمی هی میگفت نبریدش/ به مرتضوی دست بند زدند+عکس
 • استقبال دانش آموزان از رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش افزایش یافت
 • 424 میلیاردتومان عوارض به شهرداری و دهیاری‌های استان پرداخت شد
 • ساحل گناوه توسعه می‌یابد
 • جزییات جذب سرباز معلم برای مدارس بوشهر
 • شاهین رسما لیگ یکی شد
 • معاون اول احمدی‌نژاد چند روز در زندان بود؟
 • گردوغبار مدارس 3 شهرستان استان را تعطیل کرد
 • امام جمعه بوشهر: عاقبت بخیری سیاسی منوط به ولایت‌مداری است
 • 94 درصد جایگاههای CNG استان مجوز استاندارد گرفتند
 • سردرگمی مشتریان در بازار خودرو
 • بررسی عوامل بیماری‎های غیرواگیر در گناوه
 • ۴۰ پروژه شاخص در حوزه آب اجرا می‌شود
 • گراوند: بخش خصوصی در استان حمایت می‌شود
 • یک بوشهری در میان گزینه های شهرداری تهران+عکس
 • گرانقیمت‌ترین مربیان جهان +تصاویر
 • اخبار ویژه
 • تصاویر/ مدرسه‎ای برای کودکان کار
 • هواپیماهای روسی در راه ایران
 • عسل موم دار بخریم یا بدون موم؟
 • عکس/ کتک زدن معلم توسط والدین دانش‎آموز در خورستان
 • عکس/ سعیدمرتضوی چطوری از شمال سردرآورد؟!
 • با اجرای فیلترینگ، ایجاد کانال در تلگرام "جرم" است؟
 • تصاویر/ حضور وزیر بهداشت در جنوب تهران
 • افزایش قیمت انواع سکه در بازار
 • كشف 500 كيلو مواد مخدر در راور کرمان
 • عضو مجلس خبرگان: پیام رسان خارجی قتلگاه جوانان شده
 • ترامپ: ایرانی‌ها در دوره من «مرگ بر آمریکا» نمی‌گویند
 • تائید بازداشت عباس عدالت
 • هشدار درباره احتمال سیلاب در چند استان
 • ولایتی: دستمان برای تلافی باز است
 • پرداخت یارانه ۴۰۰ تومانی ارز از یکشنبه
 • 37درصد طلاق‌ها در سال اول ازدواج است
 • عکس/ دو سند منتشر نشده درباره نحوه مومیایی کردن رضاشاه
 • ساخت کفش با بازیافت آدامس
 • تصاویر/ بازار خرید و فروش انگشتر در ایران
 • همکاری زن و شوهر برای سرقت از عابر بانک‌ها+عکس
 • عکس/ کارگردان زن ایرانی در جشنواره فیلم مسکو
 • نخستین وزنه‌بردار بانوی ایران روی تخته رفت+عکس
 • شناسايي 416 اهدا کننده پول به داعش توسط فرانسه
 • چگونه بساط تجمع‌ها در بهشت جمع شد؟
 • آیت‌الله نوری همدانی: اخذ دیرکرد توسط بانک‌ها، حرام است
 • برانکو: نمی‌شود بازیکنان را از فضای مجازی منع کرد
 • محمود حجتی در یک قدمی شهرداری تهران
 • تکذیب پاره کردن نامه‌های مردمی به روحانی
 • توضیح آشنا درباره قطع سرورهای تلگرام
 • علی دایی آب پاکی را روی دست استقلال ریخت
 • روحانی: همه نیازهای ارزی تامین می‌شود
 • شبنم قلی‌خانی در جشنواره فجر +عکس
 • تاجگردون: افزایش 6 تا 12 درصدی حقوق کارمندان تخلف است
 • خدمات درمانی رایگان به زنان سرپرست خانوار
 • تیپ جدید هانیه غلامی+عکس
 • ۳ کشوری که بدون حمایت آمریکا دوام نمی‌آورند
 • تکذیب تصاویر مربوط به قبض جریمه بدحجابی
 • رهبر انقلاب:کشورهای اسلامی دچار «بیماری ذلت» شده اند
 • شیلا خداداد و پسرش در یک مهمانی+عکس
 • مسافرکش پژو نقره‌ای‌ بدونِ پلاک عقب را شناسایی کنید
 • روناک یونسی در سواحل نیوکاسل +عکس
 • اعتراض کارگران اخراجی ‎شرکت نفت و گاز ‎گچساران با لب‌های بسته+عکس
 • افزایش ۶ برابری استفاده از پیام رسان‌های داخلی
 • تصاویر/ کنسرت موسیقی فیلم ایتالیا به رهبری «نیکولا پیووانی»
 • عدم پایبندی بوئینگ به زمان تحویل هواپیما به ایران
 • مسکو، سامانه پدافند هوایی به سوریه می‌دهد
 • انتصاب اولین مدیر زن در آموزش‌وپرورش یزد
 • تولد نوزادان ۴ قلو در اهواز
 • واکنش قطر به سخنان وزیر خارجه عربستان
 • هشدار معاون امور جوانان درباره طلاق
 • تصاویر/ دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلاب
 • کشف انبار تله‌های انفجاری در سوریه +تصاویر
 • بدل روستایی ترامپ! +عکس
 • مرتضوی را آزاد کنید اما ...
 • دیدنی‎های امروز
 • آخرین وضعیت بقایی از زبان رییس سازمان زندان‌ها
 • بلندترین آبشار آسیا در الیگودرز +عکس
 • تصاویر/ رییس شورای شهر تهران در جشنواره فیلم فجر
 • «اون» با پای پیاده راهی کره‌جنوبی می‌شود
 • پوشش «پانته‌آ بهرام» در جشنواره فیلم فجر +عکس
 • حق‌شناس: شنیده‌ام مومیایی کشف شده در شهرری را دفن کرده‌اند
 • تصاویر/ دخمه زرتشتیان یزد
 • نگهداری مرتضوی در اوین/ دلیل آزادی محمدرضا رحیمی
 • آغاز عملیات غواصی در سانچی از فردا
 • نئوکان‌ها بانک مرکزی را هدف گرفته‌اند
 • تصاویر/ آغاز موزه دانشگاه فردوسی مشهد
 • ماجرای جسد منسوب به رضا شاه؛ فرصت یا تهدید؟
 • بانک‌ها ۵۷ هزار میلیارد کم آوردند
 • مردی در اهواز بعد از سوزاندن همسرش، خودکشی کرد
 • رکوردی دیگر برای کریستیانو رونالدو
 • کواکبیان: اتهامات وارده به کاوه مدنی را رد می‌کنم
 • رایزنی‌های ظریف در بروکسل
 • جزییات تازه از شکنجه سه کودک ماهشهری
 • فشار اسرائیل بر ایتالیا برای تحریم ایران
 • یک جسد مومیایی شده و این همه پنهانکاری؟!
 • متنی که ماکرون از روی آن در کنگره آمریکا روخوانی کرد+عکس
 • تصایر/ دیدار بایرن مونیخ و رئال مادرید
 • 2 کشته و 12 مجروح در واژگونی خودروی ون در فارس+عکس
 • شمخانی: ایران و پاکستان مسئولیت‌های مهمی در آینده امت اسلامی دارند
 • وزیر علوم: سهمیه‌ ایثارگران در آزمون ارشد اصلاح می‌شود
 • عکس و فیلم‌ها دیگر در تلگرام دانلود نمی‌شود
 • روایت 10 سال زندگی با خیانت همسر
 • مرگ زن کرمانی به دلیل تب کریمه کنگو
 • انتقاد شدید کیهان از وزیر ارشاد
 • احتمال استيضاحِ وزیر کشور
 • تصاویر/ کاشت نیلوفر آبی در کرمانشاه
 • بازار مسکن به دست سوداگران افتاد
 • انتصاب خبرساز مدیر شبکه سه
 • آماده باش اميران و سرداران
 • سرنوشت جسد رضاخان به روايت تاريخ
 • قتل مادر به خاطر ارثیه پدری
 • حرف‌های روحانی تحت تاثیر فشار فضای مجازی بود؟
 • سایت آزمایش‌های هسته‌ای کره‌شمالی فروریخت
 • استقرار دائمی پلیس در اطراف دبیرستان‌های دخترانه و پسرانه
 • روسیه لاشه موشک‌های آمریکا را به نمایش گذاشت +عکس
 • توهین ترامپ به بن سلمان: شپش دارد!
 • پمپئو احتمالا با ۵۵ رای وزیر خارجه آمریکا شود
 • نماینده مجلس: پلیس حق ضرب و شتم ندارد
 • ترامپ: اجازه دستیابی تهران به سلاح هسته‌ای را نخواهیم داد
 • سنگینی طلاق روی 7 کیلو طلای مهریه
 • آیا خوردن پوست کیوی مفید است؟
 • حامد همایون جایگزین علیرضا قربانی خواهد شد؟
 • چگونه وام مسکن ارزان‌تر بگیریم؟
 • واکنش زیباکلام به تیتر کیهان علیه ظریف
 • « ادامه
  انتخابات
  جدیدترین خبر ها
 • بخشدار: خدمات بهداشتی و درمانی در بردخون گسترش یابد
 • معرفی خرمای استان در نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی
 • خشکسالی‌های پیاپی، چاه‌های استان را شور کرد
 • ۱۸ میلیارد برای طرح نخلستان دشتستان اختصاص یافت
 • استاندار: با مدیران کم‌کار برخورد می‌شود
 • بیماری قلبی عامل نخست مرگ ومیر در گناوه
 • بارش باران و تگرگ در استان/ هشدار نسبت به آبگرفتی معابر
 • سه وزیر دولت اردیبهشت‌ماه به بوشهر می‌آیند
 • تمایل روس‌ها برای خریدمحصولات کشاورزی و دریایی بوشهر
 • یک میلیون هکتار از مراتع استان در خشک‌ترین وضعیت
 • کاهش ورودی به زندان‌های استان بوشهر
 • افتتاح آزمایشگاه آب و مواد غذایی در دیلم
 • گراوند: پیچ و خم‌های اداری باعث فرار سرمایه‌گذاران می‌شود
 • فرماندار: دوره‌های آموزشی متناسب با بازار کار در دشتی برگزار شود
 • کرمی: تخلف و کم‌کاری در آموزش و پرورش پذیرفتنی نیست
 • کشف آجرهای دوره هخامنشی در دشتستان+عکس
 • سازگاری با کم‌آبی راهکار گذر از تابستان است
 • دهیاران و شوراها به مسائل زیست‌محیطی توجه کنند
 • 2 شرکت مدیریت صادرات در بوشهر مجوز گرفت
 • آغاز نمایشگاه پوشش‌های قدیمی بوشهر
 • دیابت از بیماری‌های رو به رشد دشتستان
 • استاندار: حمایت ویژه‌ای از هیئت‌های ورزشی استان صورت می‌گیرد
 • آغاز دومین المپیاد ورزشی بانوان استان
 • الماسی: انحلال تیم پارس جم کذب محض است
 • ۴۱.۵ میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی برای استان تصویب شد
 • استاندار: "وزارت نیرو" مشکلات تامین آب استان را برطرف کند
 • مدیرکل فناوری اطلاعات: بوشهر از استان‌های برتر در شاخص‌های فناوری اطلاعات است
 • استاندار: قیمت‌ها در بوشهر بالاست
 • ۱۳۷ محموله غیراستاندارد در استان توقیف شد
 • "کاهش مشعل‌سوزی در پارس‎جنوبی"
 • امام جمعه عسلویه: اشتغال جوانان بومی در پارس‎جنوبی در اولویت قرار گیرد
 • ۱۳۳ زندانی جرایم غیرعمد استان آزاد شدند
 • گراوند: کاهش آسیب‌های اجتماعی در اولویت برنامه‌های بوشهر قرار دارد
 • نخستین کنگره منطقه‌ای شعر اهل بیت(ع) در بوشهر
 • ۴۰ پروژه شاخص در حوزه آب اجرا می‌شود
 • عکس/ عیادت شاعران بوشهری از قیصر امین‌پور
 • طرح جامع گردشگری دریایی در استان اجرا می‌شود
 • آب سد رئیسعلی پاسخگوی نیازهای کشاورزی نیست
 • گراوند: بخش خصوصی در استان حمایت می‌شود
 • توافق‌نامه طرح جامع شهر هوشمند بوشهر امضا شد
 • مزارع روباز گوجه‌فرنگی استان تبدیل به گلخانه شوند
 • کنسرت موسیقی اصیل ایرانی در بوشهر
 • پاکسازی ساحل خارگ
 • فیلم/ آبشار رود فاریاف دشتستان در بارندگی اخیر
 • ۲۴ هزار کودک زیر یک سال واکسينه شدند
 • اسکله لاور ساحلی به بندر واگذار شد
 • ریزگردها در بردخون کنترل می‌شود
 • خادمان بوشهری راهیان‌نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند
 • دستفروشی نفس بازاریان بوشهر را گرفت
 • هیئت اقتصادی روسیه از توانمندی‌های بوشهر دیدن کردند
 • عمر خانه‌های بهداشت استان کاهش یافت
 • تصاویر/ «نمایشگاه هفته مشاغل» در بوشهر
 • تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های بوشهر
 • فرماندار جم: مشکل فیبرنوری شهرستان برطرف شود
 • ساحل گناوه توسعه می‌یابد
 • کنترل دامپزشکی، بیماری میگو را 70 درصد کاهش داد
 • چهار میلیون بیمار در بوشهر ویزیت شدند
 • کشف 320 کیلوگرم تریاک در عسلویه
 • فرماندار: توسعه سلامت و امنیت غذایی از اولویت‌های کنگان است
 • استاندار: لزوم توسعه کشت گلخانه‌ای در استان
 • ۹۷ طرح در صداوسیمای استان بهره‌برداری می‌شود
 • امام جمعه بوشهر: تجربیات پیشکسوتان رادیو مورد استفاده قرار گیرد
 • شورای عالی تشکل‌های دانشجویی استان تشکیل شود+تصاویر
 • بیماری‌های قلبی و تصادفات، مهمترین عوامل مرگ در دیر
 • خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی استان به روستائیان "جم"
 • ۵۴۰ هزار نفر در دانشگاه پیام‌نور تحصیل می کنند
 • روش‌های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی استان عملیاتی می‌شود
 • پاکسازی ساحل بندرگاه بوشهر و تور عکاسی+پوستر
 • دید افقی و کیفیت هوا کاهش یافت
 • هدایت شغلی دانش‌آموزان کارآفرینی باشد
 • ارتباط صنایع استان با دانشگاهها افزایش یابد
 • طرح کاداستر اراضی کشاورزی بوشهر کنترل می‌شود
 • پرورش پرندگان زینتی در استان گسترش می‌یابد
 • طرح‌های کارآفرینی در دانشگاه‌های استان تقویت می‌شود
 • افزایش ۲۸ درصدی کشف کالای قاچاق در دشتی
 • پذیرش دانشجوی خارجی در بوشهر با بورس خلیج‌فارس
 • بیماری‌های دامی باعث تلفات انسانی در بوشهر نشد
 • پویش سازگاری با کم‌آبی راه‌اندازی شد
 • کمک چهارصد میلیونی خیران خورموج به ایتام
 • شهرداران دشتی مکلف به خرید مصالح از شهرستان شدند
 • راه‌اندازی 60 کلینیک سیار دندانپزشکی در تنگستان
 • رییس سازمان دامپزشکی کشور در بوشهر: ارتباط با کشورهای همسایه تقویت می‌شود
 • ۴ میلیون ویزیت در قالب طرح تحول سلامت در استان انجام شد
 • 87 درصد مزارع گندم بوشهر غیرقابل برداشت
 • برنامه‌های آموزشی سمن‌ها در استان گسترش می‌یابد
 • اهدا 278 جهیزیه به نوعروسان استان
 • ساختمان سپاه دشتی کلنگ‌زنی شد+عکس
 • طرح ترویج حذف پلاستیک در مدارس بوشهر
 • طرح امنیت غذایی در استان‌های مرزی اجرا می‌شود
 • استاندار: مدیران خدمات دولت را به جامعه اطلاع‌رسانی کنند
 • عضو شورا: سطح کیفی فضای سبز در بوشهر گسترش یابد
 • از قطعی برق تا خطوط ارتباطی در جم
 • خلاقیت معلم بوشهری برای پرورش استعداد دانش‌آموزان+فیلم
 • فاز دوم بیمارستان اهرم بزودی افتتاح می‌شود
 • اعزام تیم فوتبال کم‌بینایان استان به مسابقات اسپانیا+عکس
 • مناطق صعب‌العبور دشتستان در اولویت خدمات سلامت
 • آغاز جشنواره تئاتر ملی خلیج فارس در بوشهر
 • تصاویر/ صفحه اول روزنامه‌های بوشهر
 • ۳ هزار سند منازل روستایی استان صادر می‌شود
 • معاون فرماندار دشتی معرفی شد+تصاویر
 • مدیرعامل مخابرات بوشهر: تعهدات‌مان در جم اجرایی شد
 • فرماندار: جم از مشکلات زیرساختی در حوزه ارتباطات رنج می‌برد
 • ۵۶۰۰ بازرسی از اصناف دشتستان
 • کشف ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در آبهای عسلویه
 • برداشت ۴۲ هزار تن گندم از مزارع استان
 • ۴۵ هزار نفر در استان مهارت‌افزایی شدند
 • امام جمعه بوشهر: سند توسعه اقتصادی استان تدوین شد
 • ۷۵ میلیارد ریال برای تکمیل طرح‌های حوزه سلامت استان
 • جشنواره هفته جهانی نجوم در بوشهر
 • ظرفیت پهلوگیری کشتی در بندر بوشهر افزایش می‌یابد
 • « ادامه