پایگاه خبری خلیج فارس
ترافیک نفس خیابان‌های بوشهر را تنگ کرده/ فرصت "باز" به شهردار+تصاویر در نشست شورای شهر رخ داد؛

ترافیک نفس خیابان‌های بوشهر را تنگ کرده/ فرصت "باز" به شهردار+تصاویر

خلیج فارس: باید دید با زمان و فرصت باز که شورای شهر به شهرداری برای ارائه لایحه درباره ایجاد پارکینگ داده، آیا امسال مدیریت شهری در این خصوص اقدامات موثری صورت خواهد داد یا آنکه این مهم هم روی پرونده پارکینگ مکانیزه کنار مسجد جامع عطار با بودجه 500 میلیونی که بلااستفاده مانده یا پارکینگ طبقاتی که با گذشت دو سال پیشرفتی نداشته، تلمبار می شود؟

خبری از اسپانسر شاهین نشد/ اعضای شورا حق دخالت در تیم ندارند+فیلم رئیس شورای شهر بوشهر: خبری از اسپانسر شاهین نشد/ اعضای شورا حق دخالت در تیم ندارند+فیلم خلیج فارس: دهدار یادآور شد: حامی مالی ۱۱ بند پیشنهاد داشت که بعضی از این پیشنهاد‌ها را با توافق طرف مقابل اصلاح کردیم، اما با وجود تماس‌های مکرری که داشتیم او به بوشهر نیامده است.
مرگ دختر جوان بر اثر مسمومیت با برنج/ بقیه اعضا خانواده در بیمارستان در دشتستان رخ داد؛ مرگ دختر جوان بر اثر مسمومیت با برنج/ بقیه اعضا خانواده در بیمارستان خلیج فارس: با توجه به خطرات قرص برنج، مردم برای مبارزه با حشرات و جوندگان، باید از شرکت های دارای مجوز کمک بگیرند.
حاکمیت خودمختار شرکت نفت در استان بوشهر تا کی ادامه دارد؟ یادداشت وارده؛ حاکمیت خودمختار شرکت نفت در استان بوشهر تا کی ادامه دارد؟ پس از گذشت ۵۰ سال از حاکمیت مطلق شرکت نفت بر منطقه، مسئولین استان و شهرستان باید در مقابل زیاده‌خواهی‌های شرکت نفت به طور قاطع ایستادگی کرده و آنها را وادار به انجام پروژه و نیز پرداخت خسارت‌های تحمیل شده به مردم نمایند.
۲۰ هزار دفترچه بیمه تکراری در بوشهر حذف شد مدیرکل بیمه سلامت استان: ۲۰ هزار دفترچه بیمه تکراری در بوشهر حذف شد خلیج فارس: پرویز رمضانی خاطرنشان کرد: در استان بوشهر ماهانه ۸۲ میلیارد ریال برای افراد زیرپوشش بیمه سلامت هزینه می‌شود.
پیروانی به گزینه‌های شاهین اضافه شد پیروانی به گزینه‌های شاهین اضافه شد خلیج فارس: او درباره صحبت‌هایی مبنی بر توافق نهایی باشگاه با مهدی پاشازاده و همزمانی کناره‌گیری او از سمت سرمربیگری شهرداری ماهشهر با مذاکرات با این مربی تصریح کرد: هواداران هم به ما این حرف را می‌زنند که چنین چیزی صحت ندارد.
روستای "موردی"، شاهرگ لبخند+ تصاویر معرفی یک جاذبه گردشگری استان بوشهر روستای "موردی"، شاهرگ لبخند+ تصاویر خلیج فارس: در طول مسیر موسیقی زنده آب درحال اجراست. عالی می‌نوازد در دستگاه شور زندگی. سبزه‌ها به احترامش از دل سنگی برخاسته‌اند.
بدون پارس جنوبی، 21 کشور هستیم وضعیت صنایع استان به روایت رییس سازمان صمت بوشهر: بدون پارس جنوبی، 21 کشور هستیم وی مهمترین مشکل بوشهر در زمینه معادن را نبود اسکله صادراتی دانست و خاطرنشان کرد: دو دهه این موضوع مطرح و برخی نقاط جانمایی شده، ولی نتیجه ای نداشته است.
وعده‌هایی که وزیر صنعت در بوشهر داد از درخواست‌های استاندار و نمایندگان تا مطالبات بخش خصوصی وعده‌هایی که وزیر صنعت در بوشهر داد خلیج فارس: وزیر صنعت در سفری یک و نیم روزه به استان بوشهر، وعده تعیین بوشهر به عنوان پایلوت مبادله تجاری با کشور قطر را داد، توجه به شرکت صدرا را از برنامه های اولویت دار دانست و...
آموزش الفبا و چرتکه در پیش‌دبستانی‌ها ممنوع آموزش و پرورش استان اعلام کرد: آموزش الفبا و چرتکه در پیش‌دبستانی‌ها ممنوع خلیج فارس: به گفته این مقام مسئول، سودجویان قصد دارند دانش آموزان دوره ابتدایی را نیز همانند داوطلبان کنکور سرکیسه کنند و دانش آموزان را مجبور به خرید کتاب های تست بی ارزش با قیمت مضاعف کنند.
ماجرای قتل با ۱۲ گلوله در بوشهر چه بود؟ +فیلم فرمانده انتظامی استان مطرح کرد؛ ماجرای قتل با ۱۲ گلوله در بوشهر چه بود؟ +فیلم خودرو شناسایی و در ورودی شهر دیلم در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت، اما بدون توجه به دستورات پلیس با سرعت زیاد ادامه مسیر داد
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: آسانسور بیمارستان‌ها استاندارد هستند در واکنش به مصاحبه مدیرکل استاندارد؛ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: آسانسور بیمارستان‌ها استاندارد هستند خلیج فارس: در پی انتشار خبری از قول مدیرکل استاندارد بوشهر با عنوان "آسانسور بیمارستان‌های بوشهر غیراستاندارد است" دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توضیحی در این خصوص ارسال کرده است.
قتل یک شهروند به ضرب گلوله در بوشهر/ تعقیب و گریز قاتل در دیلم+عکس اختصاصی «خلیج فارس»؛ قتل یک شهروند به ضرب گلوله در بوشهر/ تعقیب و گریز قاتل در دیلم+عکس خلیج فارس: با ورود پلیس به صحنه، مشخص شد که قتل توسط یکی از اقوام این فرد رخ داده که با خودروی بدون پلاک از خوزستان حرکت کرده و پس از تیراندازی منجر به قتل، متواری شده است.
شاهین و بغضی که با برد ترکید+تصاویر صعود به یک چهارم جام حذفی شاهین و بغضی که با برد ترکید+تصاویر خلیج فارس: پیروزی امروز شاهین شهرداری بوشهر که در قعر جدول لیگ برتر است طرفداران تیم را امیدوار کرد این برد نوید بخش روزهای خوبی برای تیم محبوبشان باشد. تیمی‌ که با توجه به کناره گیری عبداله ویسی، هنوز تکلیف سرمربی‌اش مشخص نشده است.
آسانسور اغلب بیمارستان‌های بوشهر ایمن نیست/ شهرداری‌ها خود را به خواب زده‌اند مدیرکل استاندارد بوشهر: آسانسور اغلب بیمارستان‌های بوشهر ایمن نیست/ شهرداری‌ها خود را به خواب زده‌اند مردم از خرید این سیلندر‌ها خودداری کنند/ آسانسور ناایمن هتل‌ها، اداره‌ها و و کلینیک‌های درمانی متخلف پلمپ شده اما نمی‌توان آسانسور بیمارستان‌ها را پلمپ کرد
ورشو، میزبان هنرمندان بوشهری نوای "یا حسین" بوشهری‌ها در قلب اروپا ورشو، میزبان هنرمندان بوشهری خلیج فارس: این گروه سال 95 هم به دعوت سفارت ایران و چند مرکز اسلامی در آلمان، به مدت یک هفته ویژه برنامه ایام محرم به سبک بوشهری را در شهرهای مختلف آلمان اجرا کرد که مورد استقبال قرار گرفت.
مراقب کلاهبرداری با ترفند کمک‌های مردمی برای اربعین باشید رئیس پلیس فتا بوشهر: مراقب کلاهبرداری با ترفند کمک‌های مردمی برای اربعین باشید خلیج فارس: تعدادی از مجرمان سایبری دست به طراحی صفحات و درگاه‌های جعلی می‌زنند و به این شیوه، اطلاعات حساب کاربران کمک‌کننده را کپی و در ادامه موجودی حساب آن‌ها را سرقت می‌کنند.
سیلندرهای خالی گاز در پایتخت انرژی! پیگیری یک سوژه؛ سیلندرهای خالی گاز در پایتخت انرژی! خلیج فارس: با وجود وعده مسئولان شرکت پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر درباره عادی شدن توزیع سیلندرهای گاز خانگی، ولی هنوز هم استانی ها از این کمبود گلایه مند هستند.
واردات از امارات به بوشهر مشمول تخفیف ۲۰ درصدی شد+نامه با لغو یک مصوبه 3 ساله؛ واردات از امارات به بوشهر مشمول تخفیف ۲۰ درصدی شد+نامه خلیج فارس: بدین ترتیب مصوبه ستاد تدابیر ویژه اقتصادی در این زمینه پس از حدود 3 سال لغو شد.
انتقاد لنج داران بوشهری از "ستایش" در حاشیه پخش یکی از قسمت‌های سریال شکه 3 انتقاد لنج داران بوشهری از "ستایش" خلیج فارس: در کنار رفتار نادرستی که از جنوبی‌ها به نمایش در می‌آید، سخاوت بانوی شمالی به تصویر کشیده می‌شود. انگار عوامل مجموعه می‌خواسته‌اند رفتار شمالی‌ها را به رخ جنوبی‌ها بکشند.
بیمارستانی که می‌تواند عامل بیماری شود! انتقاد عضو شورای شهر بوشهر از یک پروژه درمانی؛ بیمارستانی که می‌تواند عامل بیماری شود! خلیج فارس: عضو شورای شهر بوشهر می گوید: شهرداری نباید تحت فشار قرار گرفته و اقدام به صدور پروانه بیمارستان خصوصی در خیابان جفره (شهید چمران) کند، چرا که ضوابط و استانداردهای حداقلی را هم رعایت نکرده است.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
اینجا ایران است کش.ری است که بعضی مسئولان آن تلاش دارند بگویند مدرم در بربر همه چیز مقاوم هستند و واقعایات انسانی و نهاد انسانی را می خواهند مخفی نگه دارند. بالتخره انسان انسان هست و پر از خطا و اشتباه . کشور اسلای و غیر ااسلامی هم ندارد . اینجا هم همه چیز یواشکی فقط انجام میشود و ثمره اش میشود این. وقتی یاد نگرفته ایم هیچ چیز را توضیح بدهیم و به خیال خودمان رعایت کرده ایم تا چشم و گوش فرزندانمان باز نشود و وقتی تصمیمی می گیریم جدا کنیم دختر و پسر را در جامعه میشد همه این اشتباهات که جامعه ما امروز به زوال و فسد اخلاقی رفته والا اگر در بلاد کفر وضعیت به این منوال باشد چرا که هر جا و هر مکان و ام های هر دسته ایی مشخص اند . اینجا همه گرگ ها در قالب گوسفند رفته اند و انسا ن های چند شخصیتی تحویل جامعه داده شده است. انسان هایی که در صبح شکلی هستند و شب ها واقعا نم یشود ان ها را شناخت. اینها مدیون پرورش دولت و قوتانینی هستیم که فکری پشتش نبوده و ادامه مسیر میدهد و حاضر نیست برای قوانیین کشورش از چند کشور جهان اولی کمک بگیرد و همینطور نسل های اینده ما نیز فنا میشوند همچون نسل امروز .
ارسال شده توسط مادر در تاریخ 29 مهر 1398 12:46:13
ای کاش فکری هم بحال خور گردشگری...این نعمت خدادادی میشد..
ارسال شده توسط کوی بسیجیان گناوه در تاریخ 29 مهر 1398 12:45:58
برادر كاري به دولت نداره/// نظامي ها زير نظر رهبر هستند نه دولت
ارسال شده توسط رضا در تاریخ 29 مهر 1398 11:48:22
از ماست كه برماست
ارسال شده توسط حسين در تاریخ 29 مهر 1398 11:47:10
عامو اسکندر! آمار دادنتم مثل پست گرفتنته؟؟ ما داریم تو این استان زندگی می کنیما
ارسال شده توسط رحیم در تاریخ 29 مهر 1398 10:24:12
صنایع موشکی رو نگهدارید در عوض جبهه مقاومت را کاری نداشته باشید. اگر میخواین کاری به مقاومت داشته باشین از جیب خودتون خرج کنید نه این ملت .........
ارسال شده توسط اخوان در تاریخ 29 مهر 1398 09:22:42
ببخشید شما؟
چه کاره هستی در امر رسانه ملی اظهار نظر می کنید ؟ مگر وکیل وصی راسنه ملی هستی ؟ پس بفر ما رسانه ملی فیلم مشروب خوری هم اشتباه پخش کند شما لذت می برید .
ارسال شده توسط خبرنگار در تاریخ 29 مهر 1398 09:00:08
ای کاش یه روز بیاد که مردم ایران سرنوشتشان را خود تعیین کنند.
.........
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 29 مهر 1398 08:40:56
امام حسین صد دصد همچین زایرانی و همچین زیارتی نمی خواهد . تا بوده آن ها به بهداشت فردی و اجتماعی دستور و روایاتای داشته اند. این تصاویر متاسفانه روایت گر خیلی چیزهاست که از اسلام ناب محمدی ما بهره ایی نبرده ایم فقط این پیاده وری کربلا که چند سالی است باب شده است و ای کاش می توانستیم عدالت حسین و اهل بیتش را سر مشق زندگیمان قرار دهیم
ارسال شده توسط بانو ایرانی در تاریخ 29 مهر 1398 08:12:51
تامین امنیت اولین و اساسی ترین وظیفه یک دولت است واقعا نشانه ضعف دولت است که یک شرور با دو پرونده باز آزاد باشه و شرارت کند. چرا؟ چرا؟
کجای کار اشکال داره؟
ارسال شده توسط بکرک در تاریخ 29 مهر 1398 07:51:54
فکر نمیکنم که فرزند حسن نصرالله اینقدر مهم باشد که رسانه ای شود آنهم در برابر شکوه میلیونی ایرانی در مراسم اربعین..........
ارسال شده توسط ثارالله در تاریخ 29 مهر 1398 07:46:59
این امار خیلی هم منطقی بنظر نمیاد.اصولا الان همه اسمی میزارن بجز این اسامی که اشاره شده
ارسال شده توسط مندستان در تاریخ 29 مهر 1398 07:43:50
...
ارسال شده توسط تذکر - گدازه در تاریخ 29 مهر 1398 07:30:02
دروغ میدن اصلا روستای چارک چیزی بنام خانه ورزش روستایی افتتاح نشده اصلا...کجای چارکه که ما بلد نیستیم...دهکده قرآنی استان هیچ امکانات ورزشی نداره نداره نداره
ارسال شده توسط اهل چارک در تاریخ 29 مهر 1398 04:04:43
بوشهر بنزین یورو نداره مردمش چکار کنند؟البته از ماست که بر ماست از شهری که مسئولانش این اقایان باشند انتظار بیشتری نمیره
ارسال شده توسط بهداد در تاریخ 29 مهر 1398 01:56:38
سلام .لطفا طرح پیش دبستانی در مدارس دولتی رو اجرا کنید.بیشتر خانواده ها به دلیل بالای هزینه ها در مراکز خصوصی فرزندان خود را نمیفرستن.درست پیش اجباری نیست.ولی همه بچه ها باید از هیچ چیزی محروم نباشن.ممنون از سایت خلیج فارس🌹
ارسال شده توسط دلسوز در تاریخ 29 مهر 1398 01:33:38
نیاز خودت را تعمیم ندهید چون مردم فرهنگی متمایز از فرهنگ دیگران دارند پیوندی متفاوت از دیگران دارند تعهدی وغیرتی نسبت به ناموس خود دارند از قدیم الایام به عنوان مرام و مسلک در جامعه بیادگار مانده است زن و دختر شان را دوست دارند و نمی گذارند که در معرض دید هر بی سر پایی قرار گیرد نگذارید این اصالت بد ست افراد کوتهبین خدشه دار شود
ارسال شده توسط قاسمی در تاریخ 29 مهر 1398 00:11:26
طی یک فرایند پیچیده تیر برق اعمال قانون کردوبه قبرست ن هدایت فرمود
ارسال شده توسط خدر در تاریخ 28 مهر 1398 22:37:49
کاش ریس جمهور ما هم برای حمایت از تولید ایرانی همین کار می کرد
ارسال شده توسط احمدی در تاریخ 28 مهر 1398 21:25:12
متاسفانه نبود صنایع بزرگ اشتغالزا در بخش میانی استان بخصوص شهرستان دشتستان که از نعمت دریا هم بی بهره است باعث بیکاری بالای هجده درصدی شده که این مسئله در حال حاضر و آینده تبعات بدی را برای جوانان بدنبال دارد امیدوارم مسئولین شهرستانی و استانی کمی هم به این معضل مهم اهمیت دهند...
ارسال شده توسط سعید در تاریخ 28 مهر 1398 18:31:34
 • قتل یک شهروند به ضرب گلوله در بوشهر/ تعقیب و گریز قاتل در دیلم+عکس
 • ماجرای قتل با ۱۲ گلوله در بوشهر چه بود؟ +فیلم
 • جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان
 • واردات از امارات به بوشهر مشمول تخفیف ۲۰ درصدی شد+نامه
 • روستای "موردی"، شاهرگ لبخند+ تصاویر
 • وعده‌هایی که وزیر صنعت در بوشهر داد
 • وقتی شهروندان بوشهری خط عابر پیاده را رنگ می‌کنند! +عکس
 • شاهین و بغضی که با برد ترکید+تصاویر
 • مرگ دختر جوان بر اثر مسمومیت با برنج/ بقیه اعضا خانواده در بیمارستان
 • سیلندرهای خالی گاز در پایتخت انرژی!
 • دو گزینه برای هدایت شاهین نهایی شدند
 • محمدحسین رستمی؛ اولین جاسوسی که روح الله زم لو داد +عکس
 • فیلم/ ترور مجری تلویزیون در کردستان عراق
 • امام جمعه بوشهر در کربلا + تصاویر
 • بدون پارس جنوبی، 21 کشور هستیم
 • وزیر صنعت وارد بوشهر شد+عکس
 • آسانسور اغلب بیمارستان‌های بوشهر ایمن نیست/ شهرداری‌ها خود را به خواب زده‌اند
 • احتمال حضور پاشازاده در شاهین بوشهر
 • تصاویر/ سفر وزیر صنعت و تجارت به استان بوشهر
 • تصاویر/ جلسه شورای شهر بوشهر
 • آموزش الفبا و چرتکه در پیش‌دبستانی‌ها ممنوع
 • عکس/ آقای وزیر و خانواده‌اش در راهپیمایی اربعین
 • مدیرعامل سابق باشگاه ایرانجوان بوشهر درگذشت
 • تصاویر/ محل شروع پیاده‌روی زائران در نجف
 • تصاویر/ حشمت فردوسِ سریال ستایش، معرفی همسر و فرزندانش
 • نیوشا ضیغمی در کنار خواهر و پدرش + عکس
 • وعده تکراری برای فعالیت خط کشتیرانی بوشهر- قطر
 • مشهورترین فوتبالیست‌هایی که به همسرشان خیانت کردند +عکس
 • فیلم/ رفتار توهین‌آمیز تماشاگران بحرین هنگام سرود ایران
 • روابط عمومی هیئت فوتبال بوشهر: شرمنده سرمربی تیم سایپا شدیم
 • ۲خواهر جسد شاهرخ را از پنجره به بیرون انداختند +عکس
 • حاکمیت خودمختار شرکت نفت در استان بوشهر تا کی ادامه دارد؟
 • علت مخالفت دولت با تعطیلی پنجشنبه استان‌ها
 • 5 نکته درباره دستگیری روح الله زم: خوشحالی و نگرانی اپوزیسیون
 • تصاویر/ اربعین حسینی در بوشهر
 • شرجی هوای بوشهر ادامه دارد
 • پوشش عجیب فوتبالیست معروف در جشن تولد دخترش +عکس
 • عکس/ پژو ۲۰۶ صندوقدار زیر پای رئیس‌جمهور تونس!
 • عکس/فرزند سیدحسن نصرالله در موکب اربعین
 • راهکار نجات صدرا از زبان وزیر صنعت
 • ماجرای قتل با ۱۲ گلوله در بوشهر چه بود؟ +فیلم
 • سیلندرهای خالی گاز در پایتخت انرژی!
 • وقتی شهروندان بوشهری خط عابر پیاده را رنگ می‌کنند! +عکس
 • قتل یک شهروند به ضرب گلوله در بوشهر/ تعقیب و گریز قاتل در دیلم+عکس
 • آموزش الفبا و چرتکه در پیش‌دبستانی‌ها ممنوع
 • وعده تکراری برای فعالیت خط کشتیرانی بوشهر- قطر
 • وعده‌هایی که وزیر صنعت در بوشهر داد
 • روستای "موردی"، شاهرگ لبخند+ تصاویر
 • تصاویر/ جلسه شورای شهر بوشهر
 • خبری از اسپانسر شاهین نشد/ اعضای شورا حق دخالت در تیم ندارند+فیلم
 • احتمال طغیان ملخ صحرایی در ایران
 • عکس/ پژو ۲۰۶ صندوقدار زیر پای رئیس‌جمهور تونس!
 • بیشترین نام برای نوزادان پسر بوشهری
 • تصاویر/ دستگیری شرور محله نارمک
 • بدون پارس جنوبی، 21 کشور هستیم
 • دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: آسانسور بیمارستان‌ها استاندارد هستند
 • تصاویر/ شاهین و فرار از بحران
 • تصاویر/ شکست شاهین بوشهر در مسجدسلیمان
 • آسانسور اغلب بیمارستان‌های بوشهر ایمن نیست/ شهرداری‌ها خود را به خواب زده‌اند
 • جلد دوم "تاریخ شفاهی بازار بوشهر" در راه نشر
 • پیشنهاد کیهان به روحانی: نیم متر پارچه سفید به جای رفراندم!
 • علت مخالفت دولت با تعطیلی پنجشنبه استان‌ها
 • طرح پرورش ماهی در قفس دیلم بهره‌برداری شد
 • مرگ دختر جوان بر اثر مسمومیت با برنج/ بقیه اعضا خانواده در بیمارستان
 • بندر گناوه لایروبی می‌شود
 • سرهنگ علیفر: به کسی ربطی ندارد صداوسیما چه می‌کند
 • افتتاح ۲ خانه ورزش روستایی در دشتی
 • عکس/فرزند سیدحسن نصرالله در موکب اربعین
 • تصاویر/ بازدید «اون» از یک گلخانه
 • تصاویر/ سختی کار پاکبانان در مرز مهران‎
 • بنزین سوپر در ایران نایاب شد
 • رفع مشکل کمبود سیلندر گاز در استان بوشهر
 • پیرترین مرد جهان در فرودگاه ابوظبی همه را متحیر کرد +تصاویر
 • حاکمیت خودمختار شرکت نفت در استان بوشهر تا کی ادامه دارد؟
 • تصاویر/ پذیرایی از زائران اربعین
 • بوشهر رتبه دوم تعداد شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین را کسب کرد
 • وسایل سرمایشی و گرمایشی در مدارس استان توزیع شد
 • تصاویر/ تخت جمشید
 • مقایسه قیمت بنزین ایران با کشورهای همسایه
 • جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان
 • دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد
 • اخبار ویژه
 • یوگای زندان، روشی برای کاهش جرایم در اروپا +عکس
 • آمریکا مخفیانه درحال خروج نظامی از افغانستان است
 • جان باختن ۹۱۳ یمنی بر اثر ابتلا به وبا
 • مدل 6 ساله‌ای که خبرساز شد +عکس
 • سرنوشت غبارآلود در سناریوی هوو! +عکس
 • فوت دو نفر در مهران و مهاباد بر اثر برخورد صاعقه
 • طرز تهیه 2 نوشیدنی عالی برای روزهای سرد سال
 • هتل جنگلی برای علاقه‌مندان به طبیعت+تصاویر
 • واکنش وزارت بهداشت به کلینیک زیبایی یک سلبریتی
 • نماینده اراک: خیلی‌ها برای آذرآب دندان تیز کرده‌اند
 • قاتلی در دام هیولای سفید
 • دسیسه شیطانی همسایه برای کودک تهرانی
 • روسیه بمب‌افکن اتمی به آفریقای جنوبی می‌فرستد
 • دستگیری مزاحم تلفنی با ۲ هزار تماس با پلیس۱۱۰
 • نکاتی را که هنگام یادداشت‌برداری باید بدانید
 • دستگیری اعضای باند «گوریل وحشت‌آفرین» در کرمان
 • سقوط هواپیما روی خودرو‌های پارک‌شده در برزیل+عکس
 • برترین‌های هفته هفتم لیگ برتر +عکس
 • جدول/ قیمت مسکن در شرق تهران
 • "کبد چرب" خود را با این روش به راحتی درمان کنید!
 • نامزدهای کسب توپ طلای ۲۰۱۹ +عکس
 • جزئیات بازداشت قاتل خارجی در خاک ایران
 • عکس/ حمل بار عجیب با خودروی «ام‌وی‌ام»
 • رونمایی از لوگوی المپیک ۲۰۲۴ پاریس +عکس
 • ترامپ در صورت لزوم آماده استفاده از «زور» علیه ترکیه است
 • کانادا از تشکیل دولت حداکثری بازماند
 • صدور حکم بازداشت خلیفه حفتر در لیبی
 • کره‌شمالی: تسلیم تحریم‌های آمریکا نمی‌شویم
 • نچیروان: کُردهای عراق قدردان نیروهای آمریکا هستند!
 • تصاویر/ موزه هنر دیجیتال در پاریس
 • راه حل‌ خانگی برای از بین بردن بوی بد کفش
 • 6 کشور ثروتمندتر از آمریکا را بشناسید +عکس
 • ناگفته‌های زندگی اقتصادی عسگراولادی
 • ریش قرمز، مد جدید پیرمردهای بنگلادش+عکس
 • دستور دادستانی به اپراتورهای موبایل: توقف اعلام جزئیات پولی که شرکت‌های ارزش‌افزوده از جیب مردم برداشته‌اند
 • پلیس در طرح مبارزه با لباس‌های پاره موفق می‌شود؟
 • اکران «خانه پدری» کیانوش عیاری پس از 9 سال توقیف
 • فیلم/ نحوه شگفت انگیز به آب انداختن کشتی‌های غول پیکر
 • تصاویر/ فرود در خطرناک‌ترین فرودگاه جهان
 • مورد عجیب یک فدراسیون ورزشی در ایران!
 • شرط جدید بانک‌ها برای پرداخت وام!
 • تصاویر/ نقاشی روی لب!
 • تصاویر/ تسبیح هوشمند برای جذب نسل جوان به کلیسا
 • تصاویر/ ملوان زبل روسیه با بازوهای غیرمتعارف!
 • تصاویر/ مسابقات شترسواری در غزه
 • تصاویر/ چهارمین جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده به روایت تصویر
 • ادعای جدید نماینده مشهد درباره رابطین آمدنیوز با دو قوه +عکس
 • ریشه‌های دعوای خودروسازان با رییس کل بانک مرکزی
 • شبنم نعمت‌زاده: من آقازاده نیستم
 • روایتی واقعی از «چند می‌گیری گریه کنی؟»
 • پیرترین مرد جهان در فرودگاه ابوظبی همه را متحیر کرد +تصاویر
 • سن طلایی برای تربیت کودک موفق
 • "پلیس اطفال"تشکیل می‌شود
 • علت تند شدن لحن بیانیه اف‌ای‌تی‌اف نسبت به ایران
 • شایع‌ترین جراحی زیبایی در ایران
 • تقدیر از رئیسی برای کاهش حساب‌های قوه قضائیه
 • صدور سند خودرو در دفاتر اسناد
 • کتک خوری به خاطر کباب خوری!
 • شکایت ۱۵ نماینده مجلس از سازمان بودجه
 • پاسخ عجیب به خیرین خوزستانی برای ساخت مدرسه
 • سونامی در سواحل جنوب منتفی است
 • تداوم صدرنشینی سپاهان با شکست گل گهر
 • بحران علیرضا منصوریان ادامه دارد
 • کارشناسی داوری دیدار سایپا و استقلال
 • غلامی پیراهنش را به هوادار ویلچری داد +عکس
 • ترابی: اگر دنبال معافی بودم کار‌های دیگری می‌کردم!
 • جزئیاتی جدید از آتش‌سوزی دبستان دخترانه زاهدان
 • تصاویر/ روایتی تلخ از پایان سفر در جنگل‌های گلستان
 • حساب‌های قوه قضائیه به ۵ عدد رسید
 • عراق و لبنان به کجا می روند؟
 • کی‌روش متهم به دلالی با یک ایرانی شد
 • معادل فارسی استارت آپ انتخاب شد
 • نماینده مجلس: تلگرام فعلاً فیلتر می‌ماند
 • احتمال طغیان ملخ صحرایی در ایران
 • سازمان حج ودیعه‌گذاران را فراخواند
 • شاگردان دنیزلی نساجی را به چهارمیخ کشید
 • ۲۱ کارگر آذرآب اراک بازداشت شدند
 • دفترچه آزمون ارشد فراگیر پیام نور منتشر شد
 • افزایش زباله در کربلا همزمان با جمع‌آوری موکب‌ها
 • عذرخواهی سران دولت محلی هنگ‌کنگ از مسلمانان
 • تصویر زیبا از آسمان پرستاره کویرمرنجاب
 • ماجرای قلیان کشیدن مربی تیم ملی!
 • تصاویر/ امحای بیش از یک تن مواد مخدر در رشت‎
 • تصاویر/ خسارت طوفان و سیل در شرق امارات
 • تصاویر/ بهشت پنهان قره داغ
 • پرسپولیس رکورد زد
 • تصاویر/ طبیعت زیبای پائیزی روستای دشتک
 • عکس/ تقدیر سایپا از 4 استقلالی
 • ترفند جدید کلاهبرداران 15 میلیاردی در ازای خرید ارز
 • حقوق وزیران و نمایندگان لبنان نصف شد
 • اولین ترکش جذب بازیکن جدید پرسپولیس
 • فیفا پیگیر شکایت ایران از بحرین شد
 • فیلم/ با این دستکش‌های شگفت‌انگیز هرگز آسیب نمی‌بینید
 • فیلم/ تمرین سنگین علی کریمی در 41 سالگی
 • تصاویر/ برپایی موکب‌ها در آستانه شهادت امام رضا(ع)
 • روحانی تا چه ساعتی مشغول کار در دولت است؟
 • زمان انتشار آلبوم مشترک همایون شجریان و علیرضا قربانی
 • صدرعاملی در «خندوانه» چه گفت که پخش نشد؟
 • تصویری از مراسم ازدواج رافائل نادال
 • تصاویر/ به جان هم انداختن وحشتناک سگ‌ها
 • تصاویر/ زباله تحویل بده؛ طلا بگیر!
 • تجارت زیبایی، نظام سلامت و آقای سلبریتی!
 • غلامحسین کرباسچی: از پدرخواندگی استعفا داده‌ایم
 • تاثیر انتقاد‌های تلویزیون از گلزار بر کنسرت لس‌آنجلس
 • « ادامه
  انتخابات
  جدیدترین خبر ها
 • نمایشگاه عکس "جلوه‌های عاشورایی" نمونه بصری ارزشمندی از تعزیه است+تصاویر
 • تصاویر/ شکست شاهین بوشهر در مسجدسلیمان
 • تارتار: بازی سختی برابر شاهین بوشهر داشتیم
 • بازیکن شاهین بوشهر راهی بیمارستان شد
 • کریمیان: فکر همه چیز را کرده بودیم به جز شوتی از راه دور
 • کشف ۲۹ کیلو تریاک از یک پراید
 • زمین‌خواری ۸ میلیاردی در کنگان
 • شاهین بوشهر باز هم نتوانست امتیاز بگیرد
 • کشف قدیمی‌ترین مروارید جهان در جنوب خلیج فارس +عکس
 • احتمال طغیان ملخ صحرایی در ایران
 • مرکز بهداشت: ۲ روستای مرکز استان از نظر وضعیت کلر آب شرایط مناسبی ندارند
 • رفع مشکل کمبود سیلندر گاز در استان بوشهر
 • ارائه آموزش‌های مهارتی به ۳۵۰۰ مددجوی کمیته امداد در استان
 • آخرین فرصت برای پرداخت جریمه‌های مالیاتی
 • نسخه‌نویسی الکترونیکی بیمه سلامت در تمام شهرستان‌های بوشهر اجرا می‌شود
 • طرح هر پلیس حامی یک یتیم در استان بوشهر
 • پویشی برای کوهنوردی مسئولانه در دشتستان
 • ۴۱۶ روستای استان بوشهر شبکه گازرسانی دارند
 • فرماندار گناوه: تکمیل طرح‌های عمران شهری بندر ریگ تسریع شود
 • راهیابی نمایشی از دیر به جشنواره همدان
 • اردوی راهیان نور دانش آموزان بوشهر از ۱۸ آبان آغاز می‌شود
 • بسیج پزشکی بوشهر به ۴۱هزار زائر اربعین خدمت ارائه کرد
 • افزایش 19 درصدی ارزش صادرات از گمرکات بوشهر
 • کشاورزی بوشهر در معرض تهدید ملخ‌های صحرایی
 • پاسخ سرپرست شاهین شهرداری بوشهر به اظهارات ویسی
 • برپایی موکب و حضور کودکان در راهپیمایی جاماندگان کربلا در اربعین+تصاویر
 • تصاویر/ جلسه شورای شهر بوشهر
 • استقبال لهستانی‌ها از اجرای آیین‌های عزاداری بوشهر + تصاویر
 • اورژانس اجتماعی بوشهر تقویت می‌شود
 • هشدار درباره حضور دوباره ملخ صحرایی در بوشهر
 • ویسی: دلیل جدایی من فنی نبود/ اتفاقات بازی با ماشین سازی توطئه بود
 • فعالیت ۱۰۰ مرکز نیکوکاری در استان بوشهر
 • ۵ کشته و مصدوم در تصادف گناوه
 • تارتار: برابر شاهین بوشهر محکوم به پیروزی هستیم
 • مهرداد کریمیان: مقابل نفت مسجدسلیمان دنبال برد هستیم
 • بندر گناوه لایروبی می‌شود
 • آغاز بازبینی جشنواره تئاتر استان بوشهر با نمایش "طیفون"
 • مطالبات مؤسسات طرف قرارداد بیمه سلامت بوشهر پرداخت شد
 • ابتلا به شپش نشانه وضعیت بد اجتماعی و اقتصادی خانواده نیست
 • کمالوند: در چند هفته اخیر خیلی بدشانس بودیم
 • حرفهای سرمربی نفت آبادان درباره مساوی در جم
 • مراقبان پرواز حافظان ایمنی آسمان
 • تساوی خانگی پارس جنوبی در حسرت پنالتی
 • مدیرعامل سابق باشگاه ایرانجوان بوشهر درگذشت
 • نیمی از موکب‌های بوشهر همچنان در حال خدمت رسانی هستند
 • پیش‌بینی رگبار باران در استان
 • آغاز منطقه ویژه اقتصادی شمال استان، راه نجات بنادر گناوه و دیلم
 • لغو استثنائات ۲۰ درصدی، سبب احیای بندر بوشهر می‌شود
 • الماسی: واردات ۱۰۰ قلم کالا به تعاونی‌های مرزی واگذار شود
 • نحوه جمع‌آوری و دفع پسماند عفونی مطب‌های بوشهر بررسی شد
 • راهیابی اثر هنرمند بوشهری به جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد
 • افتتاح ۲ خانه ورزش روستایی در دشتی
 • شهریاری: صنعت در استان به صورت متوازن توزیع نشده است
 • ۱۱۷ عضو فعال کتابخانه گویا در دشتستان
 • رقابت‌پذیری بندر بوشهر با ایجاد زیرساخت‌ها ممکن می‌شود
 • طرح پرورش ماهی در قفس دیلم بهره‌برداری شد
 • "تار" تعاونی‌های مرزی را راکد کرد
 • بوشهر رتبه دوم تعداد شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین را کسب کرد
 • ۸۲ میلیارد ریال ماهانه در هزینه‌های درمانی بیمه سلامت استان هزینه می‌شود
 • ۸ هزار میلیارد در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان سرمایه‌گذاری می‌شود
 • نهضت عاشورا با زبان هنر بوشهری در لوبلین لهستان به تصویر کشیده شد
 • زردپوشان جنوبی به مصاف هم می‌روند
 • پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در بوشهر +عکس
 • راهیابی نمایش کارگردان بوشهری به جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد
 • از رگبار باران و بارش تگرگ تا تندبادهای لحظه‌ای/ دریانوردان مراقب باشند
 • فیلم رنگی از نوحه‌خوانی «بخشو» به کارگردانی ناصر تقوایی
 • تصاویر/ اربعین حسینی در بوشهر
 • بیشترین نام برای نوزادان پسر بوشهری
 • گردشگران فرانسوی در عزاداری اربعین گناوه +عکس
 • مدیرکل راهداری: تمهیدات لازم برای بازگشت زائران بوشهری فراهم است
 • تصاویر/پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در محلات جنوبی شهر بوشهر
 • اجرای عزاداری سنتی بوشهری‌ها در لهستان
 • روزانه ۳۵۶ هزار پرس غذا توسط موکب بوشهری‌ها بین زائران اربعین توزیع می‌شود
 • امام جمعه بوشهر در کربلا + تصاویر
 • دلدادگان حسینی در گناوه پیاده‌روی اربعین را برگزار کردند
 • عزاداران دَیری و جمی در پیاده‌روی جاماندگان اربعین
 • بوشهری‌ها اوج عشق و دلدادگی خود به ائمه اطهار(ع) را در اربعین حسینی نشان دادند
 • شرجی هوای بوشهر ادامه دارد
 • آزمون عملی استخدام آتش‌نشانی استان برگزار می‌شود
 • درخواست استاندار از وزیر: ساخت اسکله صادراتی مواد معدنی بوشهر تسریع می‌شود
 • پیاده‌روی جاماندگان اربعین در بوشهر
 • سودجویان که می‌خواهند دبستانی‌ها را مانند داوطلبان کنکور سرکیسه کنند
 • زلزله «کلمه» دشتستان را لرزاند
 • احتمال حضور پاشازاده در شاهین بوشهر
 • استاندار: بوشهر به ۱۲ استان‌ کم‌برخوردار بخش صنعت اضافه شود
 • وزیر صنعت: ذخایر بالای ماده اولیه آلومینیوم در بوشهر وجود دارد
 • شکست سنگین نماینده بوشهر مقابل مهمان بمی
 • فرماندار گناوه: ادارات گناوه در طرح‌های تولیدی تسهیل‌گری کنند
 • وزیر صنعت: میز صادراتی خرما در بوشهر راه‌‌اندازی می‌شود
 • وعده تکراری برای فعالیت خط کشتیرانی بوشهر- قطر
 • تداوم صدرنشینی شاهین شهرداری بوشهر در امیدهای کشور
 • دو گزینه برای هدایت شاهین نهایی شدند
 • تصاویر/ سفر وزیر صنعت و تجارت به استان بوشهر
 • اقامتگاه بومگردی قراولخانه دشتستان افتتاح شد
 • ساماندهی بافت تاریخی بوشهر بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست
 • پیش بینی ناپایداری‌های جوی از شمال تا جنوب استان بوشهر
 • ساحلی بازان بوشهری در المپیک جهانی خوش درخشیدند
 • وزیر صمت: تعمیرات کشتی‌ در خارج از کشور ممنوع است
 • بهره برداری از دو طرح تولیدی و اجرای دو طرح تولیدی در بوشهر با حضور وزیر صنعت
 • راهکار نجات صدرا از زبان وزیر صنعت
 • « ادامه