پایگاه خبری خلیج فارس
مرغ گرم در بوشهر کمیاب شد! +عکس با افزایش نظارت درخصوص قیمت مصوب؛

مرغ گرم در بوشهر کمیاب شد! +عکس

خلیج فارس: در پی تاکید استاندار مبنی بر اجرای مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور درخصوص اینکه فروش مرغ بالاتر از 11 هزار و 500 تومان تخلف است، بازرسان سازمان صنعت و تجارت استان و تعزیرات حکومتی دیرهنگام به وظایف نظارتی خود در بازار مرغ ورود کردند.

کلاهبرداری مسئول جعلی از بوشهری‌ها رئیس پلیس آگاهی استان مطرح کرد: کلاهبرداری مسئول جعلی از بوشهری‌ها خلیج فارس: وی از شهروندان خواست با هوشیاری و دقت بیشتر فریب ترفند و شگرد این افراد را نخورند و در صورت برخورد با چنین افرادی موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
سالن 700 نفری شهر بوشهر در آستانه بهره‌برداری+تصاویر سالن 700 نفری شهر بوشهر در آستانه بهره‌برداری+تصاویر خلیج فارس: بزرگترین سالن اجتماعات مرکز استان بوشهر در مدت 3 ماه تکمیل شده و در آستانه بهره برداری قرار گرفته است.
زور وزیر ارتباطات به پیامک‌های مزاحم نرسید! با وجود انتقاد رییس جمهور؛ زور وزیر ارتباطات به پیامک‌های مزاحم نرسید! خلیج فارس: موضوع پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم یکی از مباحثی است که از سال‌ها پیش مطرح بوده و اظهارنظر‌های زیادی درباره آن از سوی مسئولان و کارشناسان مطرح شده است.
عیدی 500 هزار تومانی سهام عدالت جعلی است+عکس هشدار پلیس فتا به شهروندان؛ عیدی 500 هزار تومانی سهام عدالت جعلی است+عکس خلیج فارس: پلیس فتای ناجا از شهروندان خواست فریب پیامک جعلی «ثبت اطلاعات کارتی در سامانه سهام عدالت به همراه 500 هزار تومان عیدی سال نو» را نخورند.
تخلف آزاد فروشی خودرو در نمایندگی‌ها! نماینده مجلس: این وضعیت نتیجه گروگانگیری مردم توسط خودروسازان است تخلف آزاد فروشی خودرو در نمایندگی‌ها! رواج پدیده فروش خودروهای موجود در نمایندگی ها در فضای مجازی توسط برخی نمایندگی های خودرو جالب توجه است. به راستی اگر خودرو هست، به چه دلیل توسط کارخانه ثبت نام و توزیع نمی شود؟
مرغ‌‌ فروشان گوش‌‌ شان بدهکار هشدار استاندار نیست+تصاویر مرغ 11.500 تومانی می‌خواهید؟ بفرمایید ته صف! مرغ‌‌ فروشان گوش‌‌ شان بدهکار هشدار استاندار نیست+تصاویر خلیج فارس: با وجود خط و نشان استاندار بوشهر مبنی بر اینکه عرضه مرغ گرم بالاتر از 11.500 تومان تخلف است، اما در ضعف نظارت دستگاههای مسئول، این گرانی ها ادامه دارد.
«بی‌کیفیتی» بنزین بوشهر حرف عامیانه است!/ کم‌فروشی را به سامانه «09627» اطلاع د‌‌‌‌هید‌‌‌‌ مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی استان در واکنش به انتقادات: «بی‌کیفیتی» بنزین بوشهر حرف عامیانه است!/ کم‌فروشی را به سامانه «09627» اطلاع د‌‌‌‌هید‌‌‌‌ خلیج فارس: پیام های گلایه آمیز از کاهش کیفیت بنزین عرضه شده در استان طی هفته های اخیر افزایش یافته است.
مافیایی پشت ماجرای کشتی‌های چینی است/ چشم خود را روی صید ترال نمی‌بندیم فرمانده نیروی دریایی سپاه: مافیایی پشت ماجرای کشتی‌های چینی است/ چشم خود را روی صید ترال نمی‌بندیم خیج فارس: سردار تنگسیری ادامه داد: اکنون که اینجا صحبت می‌کنم سه فروند کشتی چینی در بندر باهنر توقیف شده و هم اکنون در حال پیاده کردن ماهی‌های صید شده هستیم.
جزییات آخرین وام 5 میلیونی برای بازنشستگان کشوری مدیر صندوق بازنشستگی کشوری بوشهر مطرح کرد: جزییات آخرین وام 5 میلیونی برای بازنشستگان کشوری خلیج فارس: کشتکار پيرامون طرح ثبت نام از فرزند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان بيكار بازنشستگان نيز گفت: تاكنون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر كشور حد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 45 هزار نفر فرزند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان بيكار بازنشستگان كشوري د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر اين سايت ثبت نام كرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه‌اند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
رییس شیلات برکنار شد؛ صید کشتی‌های چینی ادامه دارد! رییس شیلات برکنار شد؛ صید کشتی‌های چینی ادامه دارد! خلیج فارس: صید ترال در آب‌های ساحلی کشورمان موجب شده تا امکان صید برای لنج‌ها و کشتی‌های ایرانی تنها در فواصل دور از ساحل ممکن باشد.
معاون استاندار: سهمیه مرغ استان افزایش می‌یابد معاون استاندار: سهمیه مرغ استان افزایش می‌یابد خلیج فارس: وی گفته: میزان تولید گوشت از این مرغ‌داری‌ها بیش از نیاز است ولی به سبب اینکه توزیع گوشت به صورت شبکه‌ای انجام می‌شود بخشی از تولید استان به استان‌های دیگر تعلق دارد.
تغییرات مدیریتی جدید/ بوشهر تنها مرکز استان دارای نوبت‌بندی آب/ گزینه استان برای مدیرکلی میراث فرهنگی شنیدنی‌های هفتگی «خلیج فارس»؛ تغییرات مدیریتی جدید/ بوشهر تنها مرکز استان دارای نوبت‌بندی آب/ گزینه استان برای مدیرکلی میراث فرهنگی محرومیت بوشهر از اعتبارات ملی مقابله با گردوغبار و اظهارات نماینده کازرون مبنی بر اینکه بوشهر آب خود را از جای دیگری تامین کند برخی از شنیدنی های هفتگی «خلیج فارس» می باشد.
نسخه شفابخش اقتصاد کشور، بهبود ارتباط با جهان است نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در بوشهر: نسخه شفابخش اقتصاد کشور، بهبود ارتباط با جهان است خلیج فارس: اقتصاد قوی می تواند منجر به قدرت سیاسی شود، ولی قدرت سیاسی به قدرت اقتصادی منجر نمی شود، از این رو ما باید در کشور این راهبر عکس را اصلاح کنیم.
مرغ بالاتر از 11.500 تومان تخلف است/ انتقاد از ناتوانی بازرسان صنعت و تجارت استان واکنش دیرهنگام استاندار به گرانی‌ها: مرغ بالاتر از 11.500 تومان تخلف است/ انتقاد از ناتوانی بازرسان صنعت و تجارت استان برخی از مدیران، مسئولان شرایط سخت نیستند/ مردم افزایش قیمت ها را پذیرفته اند ولی انتظار آنان در این شرایط ثبات قیمت و برنامه ریزی برای برخورد با متخلفان است
فرماندار دشتستان، معاون استاندار گیلان شد فرماندار دشتستان، معاون استاندار گیلان شد خلیج فارس: وی که متولد بخش کاکی شهرستان دشتی است، در دولت اصلاحات فرماندار دیر و از ابتدای دولت روحانی نیز فرماندار دشتستان می باشد.
مشق شب حذف نشده/ رونویسی‌ از کتاب، هدفمند شده‌است معاون وزیر در بوشهر: مشق شب حذف نشده/ رونویسی‌ از کتاب، هدفمند شده‌است خلیج فارس: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: بسیاری از کودکان روخوانی کردند اما خواندن یاد نگرفتند و نمی توانند حرف بزنند و تفکر انتقادی داشته باشند.
صنایع استان به ورزش بوشهر کمک کنند معاون وزیر ورزش در بوشهر: صنایع استان به ورزش بوشهر کمک کنند خلیج فارس: امیررضا خادم ادامه داد: مدیران صنعت باید حمایت از ورزش استان که بخشی از مسئولیت های اجتماعی و یکی از مطالبات ورزش این استان است را اجرایی کنند.
قیمت گوشت و مرغ در سربالایی/ صف‌ طولانی بوشهری‌ها مقابل مراکز توزیع+ تصاویر جهادکشاورزی بوشهر منتظر بخشنامه کشوری برای ساماندهی توزیع گوشت و مرغ! قیمت گوشت و مرغ در سربالایی/ صف‌ طولانی بوشهری‌ها مقابل مراکز توزیع+ تصاویر خلیج فارس: در شرایطی که انتظار می رود توزیع مرغ های منجمد یا گرم، همچنین گوشت قرمز وارداتی به تنظیم و تعادل در قیمت ها منجر شود، اما نگاهی به بازار بوشهر نشان می دهد این اقدامات بی فایده بوده و قیمت ها روند صعودی خود را دنبال می کند.
جوابیه تعاونی بندر بوشهر به یک یادداشت انتقادی+ توضیحات «خلیج فارس» جوابیه تعاونی بندر بوشهر به یک یادداشت انتقادی+ توضیحات «خلیج فارس» خلیج فارس: جدا از اشکالات متعدد ویرایشی در جوابیه ارسالی و بیان برخی مطالب نامرتبط به اصل موضوع، درخصوص بندهای دیگر آن بیان برخی توضیحات ضروری است.
سقوط مرگبار بیل‌مکانیکی فاضلاب در بوشهر+تصاویر عصر سه شنبه رخ داد؛ سقوط مرگبار بیل‌مکانیکی فاضلاب در بوشهر+تصاویر خلیج فارس: بر اثر تخریب آسفالت در جریان فعالیت بیل مکانیکی در بوشهر، یک نفر جان باخت و یک نفر به شدت آسیب دید.
آتش به لنج‌های بندر عامری افتاد+عکس آتش به لنج‌های بندر عامری افتاد+عکس خلیج فارس: تاکنون 3 فروند لنج باری و یک فروند یدک‌کش طعمه حریق شده است.
روزگار سخت مردان لنج‌ساز با هجوم فایبرگلاس، لنج‌های چوبی بوشهر در راه ویترین مغازه‌ها روزگار سخت مردان لنج‌ساز خلیج فارس: در کارگاه مشغول صحبت و دیدن مراحل کار هستم که سید حمید مصباح با قدی خمیده و چشمانی روشن با پسر و نوه‌اش از راه می‌رسد. او که یکی از قدیمی‌های تولید لنج چوبی در بوشهر است می‌خواهد کشتی چوبی جدیدی برای قالب‌گیری در سوله بسازد و با یکی از همکاران مشغول گذاشتن اولین چوب‌هاست.
قایقرانی تعطیل بوشهر را با 4 میلیون بدهی گرفتم و امروز سوم کشور هستیم گفتگو با رییس هیات قایقرانی استان: قایقرانی تعطیل بوشهر را با 4 میلیون بدهی گرفتم و امروز سوم کشور هستیم در آتش سوزی شبانه که از نظر ما عمدی بود، حدود 52 قایق هیات در انبار دهکده گردشگری بوشهر ازبین رفت و هنوز پرونده اش در پلیس آگاهی باز است/ تنها اقساط این قایق ها برایم ماند که هنوز در حال پرداخت آن هستم
جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در بوشهر+تصاویر همزمان با سراسر کشور؛ جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در بوشهر+تصاویر واکنش قالیباف به شایعه فرارش به انگلیس: ملتی که موشک می سازد، می تواند پوشک هم بسازد.
از مشارکت در طرح‌های عام المنفعه تا تسهیلات به مستمری بگیران مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان بوشهر در «خلیج فارس»: از مشارکت در طرح‌های عام المنفعه تا تسهیلات به مستمری بگیران خلیج فارس: وی تاکید کرد: جزو 5 بانک تجاری کشور هستیم که طبق بررسی های برون سازمانی از جمله جشنواره های شهید رجایی، رضایت مندی ارباب رجوع از آن مطلوب ارزیابی شده است.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
تحریمها برداشته بشه باز میرن توتال و همین شرکت چینی رو میارن و با رنو و پژو قرارداد میبندن برای ماشین!
ارسال شده توسط ژن در تاریخ 29 بهمن 1397 19:22:45
گناوه رفتم مرغ فروشی گفتم استاندار گفته قیمت11500هست یه حرفهایی تحویلم دادن که قابل نوشتن نیست
ارسال شده توسط علی در تاریخ 29 بهمن 1397 18:54:17
پاکستانی ها ممکن هست بخاطر میلیاردها دلار سرمایه گذاری عربستان به ایران خیانت کنند،کاشکی یکی یه تیر وسط سر این بن سلمان حروم لقمه میزد آخه تروریست تو چی حالیت هست که نهال یه درخت میکاری،اینها مسلمون که نیستند اسم خودشون رو گذاشتند مسلمون
ارسال شده توسط ناشناس در تاریخ 29 بهمن 1397 18:50:27
دستورات استانداری یک پیل سیاه هم ارزش ندارد. مثلا نامه نوشتند به ادارات که 5 شنبه باید اداره باز باشه ولی هیچ اداره ارزشی برای نامه آقای زرین فر قائل نشدند.
...
ارسال شده توسط هاشمی در تاریخ 29 بهمن 1397 16:59:04
ملت مجبورن مرغ گرون بخرند بعد از مدتی که خوب گرانفروشی ادامه پیدا کرد و سر و صدای ملت در اومد دولت گرانفروشان را مقداری جریمه می کند که میرود در جیب دولت!
این وسط کی ضرر کرده و کیا سود کردند؟
ارسال شده توسط ژن در تاریخ 29 بهمن 1397 14:59:13
دست پیمانکارش درد نکند که تکمیلش کرد واقعا از پیمانکاران پاک دست و با تقوای جنوب کشور هست
ارسال شده توسط حامد در تاریخ 29 بهمن 1397 14:27:57
بعد از40سال دوباره صف به کجا داریم میریم
ارسال شده توسط 123 در تاریخ 29 بهمن 1397 12:12:13
بازرسی داستان است تقصیر جمالی هم نیست مرغ یک زنجیره است از تولید تا مصرف و ربطی هم به نظارت ندارد
ارسال شده توسط محسن در تاریخ 29 بهمن 1397 12:11:37
....
ارسال شده توسط علی در تاریخ 29 بهمن 1397 09:07:24
من کتابهای آقای صفدری مطالعه نکردم اما به صورت گذرا نگاهی به سیاسیون داشتم ایشان بیشتر به فرهنگ و سخن و رفتار حاکم بر فضای جامعه گذشته می پردازد که چندان سنخیتی با روحیه جوان امروز ندارد نوگرایی و جاذبه های مطلوب جوانان امروز تحول و تغییر و عمل سریع که به زبان انگلیسی اکشن دار باشد وجود دارد کتاب باید پیام و تغییر رفتار به مخاطب منتقل کند مثل کتابهای مارک توین و جرج ارول که سالها پیش نوشته شده جذابیت خاص خود دارد قبل از اینکه ما از خوانندگان انتظار خواندن کتابها داریم باید مردم بشناسیم
ارسال شده توسط احمدی در تاریخ 28 بهمن 1397 20:58:36
رسیدگی به رشوه خواستن برادر لاریجانی ها که از آقای مرتضوی درخواست کرده و فیلمش رسما پخش شد حتی در مجلس کی خواهد بود. خداوند می‌فرمایند همه انسانها با هم برابرند.
ارسال شده توسط مقداد در تاریخ 28 بهمن 1397 18:38:34
در تیترهای خبری تان اشتباه تایپی بالاست" بی کیفیتی" اشتباه تایپ شده
ارسال شده توسط نا شناس در تاریخ 28 بهمن 1397 18:06:31
یه عمره مسئولین سرشون رو کردن زیر برف و موزی کاریهای پاکستان رو نمیبینن. پاکستانیها هم خوب ایران و عربها رو میدوشه. CIA حریف سازمان اطلاعات پاکستان یا همون ISI نشد شما که جای خود دارید. کلی طلب دارید ازشون زود پیگیرش بشین تا هاپولی نشده
ارسال شده توسط ژن در تاریخ 28 بهمن 1397 17:50:35
این مافیا کیه که کسی جرات نمیکنه حتی اسمشونو بیاره؟
ارسال شده توسط ژن در تاریخ 28 بهمن 1397 17:42:36
جای بسی تاسف است که گزارشگر بر مبنای مسائل شخصی این گونه برخرد می کند!از آقای گزارشگر درخواست دارم برخورد گزارشگر تبریزی در بازی تراکتور و استقلال با موارد پیش اماده ببیند که چگونه با تعصب از تیمشان حمایت می کرد تیم پارس جنوبی متعلق به شهر جم و استان بوشهراست .
ارسال شده توسط حیدری در تاریخ 28 بهمن 1397 17:09:48
پس میاد تا حجتی وزیر کشاورزی عزل نشه این مافیا به کارش ادامه خواهد داد.
ارسال شده توسط رضا در تاریخ 28 بهمن 1397 15:21:06
ببخشید از این مطلب کسی ناراحت نشه ولی استان بوشهر بیدروپیکرترین استان کشور هست اون از وضعیت قیمت ماهی که سربه فلک گذاشته اون از قیمت میوه و..واین هم از بنزین.شما میتونید صدها مورد دیگر را اضافه کنید
ارسال شده توسط علی در تاریخ 28 بهمن 1397 14:48:48
دستون درد نکنت سردار ولی کاشکی اگر زحمتتون نویمو ی احقاق حقمون از اون بعضیای دیگه هم کنین. البته میدونم ی محذوراتی دارینا، ولی آرزو بر جوانان عیب نیست
ارسال شده توسط آسیب یافته در تاریخ 28 بهمن 1397 14:32:53
کلا تمام چیایی که مردم میگن عامیانه و غیر کارشناسی و تمام اظهارات مسوولین کمال و بی نقصه. تعجب میکنم بعد 40 سال هنوز متوجه نشدین
ارسال شده توسط دلواپس همیشه در صحنه در تاریخ 28 بهمن 1397 14:30:30
.........پراید 40 میلیون از مردم بترسین
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 28 بهمن 1397 14:04:19
 • تغییرات مدیریتی جدید/ بوشهر تنها مرکز استان دارای نوبت‌بندی آب/ گزینه استان برای مدیرکلی میراث فرهنگی
 • سقوط مرگبار بیل‌مکانیکی فاضلاب در بوشهر+تصاویر
 • فرماندار دشتستان، معاون استاندار گیلان شد
 • فاجعه در انتظار مهدی قائدی و هواداران استقلال؟!
 • قیمت گوشت و مرغ در سربالایی/ صف‌ طولانی بوشهری‌ها مقابل مراکز توزیع+ تصاویر
 • آیا دلار ۸ هزار تومانی در راه است؟
 • جزییات آخرین وام 5 میلیونی برای بازنشستگان کشوری
 • سقوط مرگبار زن پاراگلایدر سوار در دل‌آرام بوشهر
 • قیمت دلار و قیمت ارز در بازار
 • مرغ‌‌ فروشان گوش‌‌ شان بدهکار هشدار استاندار نیست+تصاویر
 • آتش به لنج‌های بندر عامری افتاد+عکس
 • مرغ بالاتر از 11.500 تومان تخلف است/ انتقاد از ناتوانی بازرسان صنعت و تجارت استان
 • جوابیه تعاونی بندر بوشهر به یک یادداشت انتقادی+ توضیحات «خلیج فارس»
 • یک سامانه بارشی رفت، یکی دیگر آخر هفته می‌آید
 • نسخه شفابخش اقتصاد کشور، بهبود ارتباط با جهان است
 • «بی‌کیفیتی» بنزین بوشهر حرف عامیانه است!/ کم‌فروشی را به سامانه «09627» اطلاع د‌‌‌‌هید‌‌‌‌
 • موفق‌ترین بانوان ایرانی در جهان +تصاویر
 • رییس شیلات برکنار شد؛ صید کشتی‌های چینی ادامه دارد!
 • مافیایی پشت ماجرای کشتی‌های چینی است/ چشم خود را روی صید ترال نمی‌بندیم
 • سالن 700 نفری شهر بوشهر در آستانه بهره‌برداری+تصاویر
 • جدال شاهین شهرداری بوشهر با هیأت فوتبال بر سر پول!
 • فاجعه روزهای تعطیل یا رونق گردشگری در بندر بوشهر؟!
 • روزگار سخت مردان لنج‌ساز
 • اورژانس هوایی بوشهر برای نجات دو جوان به پرواز در آمد+عکس
 • سامانه جدید بارشی در راه بوشهر
 • معلم دیلمی بعد از ۴۳ سال به جمع دانش‌آموزانش رفت+عکس
 • فیلم/ وحشت خانم مجری در برنامه تلویزیونی!
 • وقتی پوتین می‌خواهد با هر دو دست روحانی دست بدهد+عکس
 • آبگرفتگی، جاده ساحلی گناوه-بوشهر را مسدود کرد
 • فیلم/ امام جمعه بندرعباس در حضور روحانی: مردم نان ندارند، آقای رئیس جمهور
 • فیلم/ خاطره گوهر خیراندیش از بوسیدن یک جوان و محکوم به زندان شدن
 • پروژه‌های افتتاحی شهرستان بوشهر در سفر رئیس‌جمهوری مشخص شد
 • مرگ دلخراش پسر ۱۱ ساله در چنگال «گرگ پیر»+عکس
 • مادر شاکر: تا زنده‌ام به قائدی رضایت نمی‌دهم
 • قیمت طلا و سکه در بازار+جدول
 • لقمان‌زاده سرپرست فرمانداری دشتستان شد
 • تصویر تکان دهنده دیدار پدر و فرزند شهید حادثه زاهدان
 • تصاویر/ محمد بن سلمان داخل کعبه رفت و نماز خواند
 • راه سعدآباد - آبپخش بازگشایی شد
 • شلیک هوایی، درگیری و کنده شدن درب ون گشت ارشاد در تهران
 • مرغ بالاتر از 11.500 تومان تخلف است/ انتقاد از ناتوانی بازرسان صنعت و تجارت استان
 • فاجعه در انتظار مهدی قائدی و هواداران استقلال؟!
 • قیمت گوشت و مرغ در سربالایی/ صف‌ طولانی بوشهری‌ها مقابل مراکز توزیع+ تصاویر
 • تغییرات مدیریتی جدید/ بوشهر تنها مرکز استان دارای نوبت‌بندی آب/ گزینه استان برای مدیرکلی میراث فرهنگی
 • فرماندار دشتستان، معاون استاندار گیلان شد
 • مرغ‌‌ فروشان گوش‌‌ شان بدهکار هشدار استاندار نیست+تصاویر
 • «بی‌کیفیتی» بنزین بوشهر حرف عامیانه است!/ کم‌فروشی را به سامانه «09627» اطلاع د‌‌‌‌هید‌‌‌‌
 • مافیایی پشت ماجرای کشتی‌های چینی است/ چشم خود را روی صید ترال نمی‌بندیم
 • نسخه شفابخش اقتصاد کشور، بهبود ارتباط با جهان است
 • رییس شیلات برکنار شد؛ صید کشتی‌های چینی ادامه دارد!
 • سقوط مرگبار بیل‌مکانیکی فاضلاب در بوشهر+تصاویر
 • جوابیه تعاونی بندر بوشهر به یک یادداشت انتقادی+ توضیحات «خلیج فارس»
 • محمدرضا صفدری: من یک نویسنده‌ شکست‌خورده‌ام!
 • وزیر صمت: گرانی خودرو ارتباطی با فرمول ما ندارد
 • استاد دانشگاه سوئد: بافت تاریخی بوشهر می‌تواند منبعی برای جذب گردشگر باشد
 • همسر دکتر علی شریعتی درگذشت+عکس
 • معافیت سربازی با ازدواج با دختران جانباز
 • نماینده دشتی و تنگستان: آموزش و پرورش مورد بی‌توجهی قرار گرفته است
 • استاندار: انتصاب بانوان مدیر در استان 14/5 درصد افزایش یافت
 • معاون استاندار: سهمیه مرغ استان افزایش می‌یابد
 • هتل‎های دریایی در گناوه راه اندازی ‎شود
 • شوک به بازار خودرو؛ پراید در مرز ۴۵ میلیون!
 • دانشگاه‌ها وابستگی به بودجه دولتی را کاهش دهند
 • آتش به لنج‌های بندر عامری افتاد+عکس
 • راه سعدآباد - آبپخش بازگشایی شد
 • موفق‌ترین بانوان ایرانی در جهان +تصاویر
 • فیلم/ امام جمعه بندرعباس در حضور روحانی: مردم نان ندارند، آقای رئیس جمهور
 • درگیری لفظی نزدیکان مدیرعامل پارس جنوبی با گزارشگر تلویزیون
 • عکس پروفایل جوان‌ترین شهید حادثه زاهدان
 • فروش فوری سایپا و ایران‌خودرو؛ اسب سرکش بازار رام می‌شود؟
 • واکنش تند بازار سکه و طلا به تعویق لایحه پالرمو
 • مخالفت تلویزیون با پخش «مردان آهنین»
 • تصاویر/ استقبال گرم عمران خان از بن‌سلمان
 • جزییات آخرین وام 5 میلیونی برای بازنشستگان کشوری
 • باید از تندروها ترسید
 • واکنش لاریجانی به اظهارات عجیب رییس اتحادیه لوازم خانگی
 • سالن 700 نفری شهر بوشهر در آستانه بهره‌برداری+تصاویر
 • خشم ایران و هند از پاکستان
 • تعداد مراکز توزیع مرغ دولتی افزایش خواهد یافت
 • فیلم/ توصیه عجیب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی: تا گران نشده بخرید!
 • وقتی پوتین می‌خواهد با هر دو دست روحانی دست بدهد+عکس
 • اخبار ویژه
 • جریمه شرکت هلندی به اتهام صادرات غیرقانونی به ایران
 • 15 کشته در انفجارهای ادلب سوریه
 • وزارت ورزش: زیدان و مورینیو گزینه ما نیستند
 • ۱۶ هشدار امنیتی قبل از حادثه تروریستی خاش
 • ۲۰۰ هزار ‌سرباز‌ آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای را گذراندند
 • سرقت همزمان از دو همسایه
 • گلایه مردم گلستان از نحوه توزیع مرغ+عکس
 • فرجام نبرد ١٢ ساله محمود دولت‌آبادی با ممیزی!
 • حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و پدیده؛ سید جلال مصدوم شد
 • ورود 65 هزارتن جو از آلمان به ایران
 • عربستان شایعه خرید منچستر را تکذیب کرد
 • تصاویر/کالسکه سواری و گلریزان عمران خان برای بن سلمان
 • ۱۳ نفر علیه رئیس‌جمهور
 • واریز «عیدی» مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی
 • صعود پرسپولیس با پنالتی به نیمه نهایی جام حذفی
 • "مرض قند" پنجمین علت مرگ ایرانیان
 • کمبود داروهای ایرانی در خراسان‌شمالی
 • جزئیات سفرهای نوروزی بازنشستگان کشوری
 • دامپزشکی: واردات گوشت برزیلی ادامه دارد
 • دستگیری 3 عامل سرقت ۱۰۰ هزار دلاری در مشهد
 • پرسپولیس به نیمه نهایی جام حذفی رسید
 • ایران حمله تروریستی مصر را محکوم کرد
 • دستگیری یک سرکرده داعشی در موصل
 • وزیر بهداشت: سال آینده سال سختی است
 • «عصر جدید» فقط کشف استعداد یا ...
 • گشتی در سوپرمارکت‌های ونزوئلا؛ 10 پاکت شیر معادل یک ماه حقوق استاد دانشگاه+عکس
 • نقاش یک دست، کولبری می‌کند+عکس
 • تصاویر/ بازسازی صحنه جرم یکی از اوباش محله شوش
 • استقبال نادر اصولگرایان از ظریف
 • تصاویر/ فرار شیرهای نر پس از ظاهرشدن اسب آبی!
 • قانون شکنی‌های ۲ عروس سلطنتی+عکس
 • کاهش قیمت مرغ در بازار
 • پزشکان موظف به پرداخت مالیات هستند
 • تصادف وحشتناک ۲۲ اتومبیل درمسابقه ناسکار+عکس
 • نامجومطلق: حرف‌ پروین‌ درست‌بود، کمیته‌ فنی‌یعنی‌ همان!
 • تصاویر/ لباس‌های زنانه در نمایشگاه مد و لباس فجر
 • لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات سایپا+جدول
 • وقتی ژاوی در پیش بینی‌های خود طرفداران فوتبال را فریب داد!
 • دختری که تومور مغزی‌اش را به قطب جنوب فرستاد!+عکس
 • تصاویر/ درگیری شدید در مسجد الاقصی
 • تصاویر/ درگیری شدید در مسجد الاقصی
 • تصاویر/ بازسازی صحنه جرم یکی از اوباش محله شوش
 • راهنمای پیگیری سود سهام عدالت با اپلیکیشن دولت همراه
 • چرا با زمین‌خواران برخورد نمی‌شود؟
 • دستمزد پزشکان در سال ۹۸ افزایش می‌یابد؟
 • قدرتمندترین ارز‌های جهان کدام‌اند؟
 • از خودروسازان بپرسید خودروهایشان کجاست؟
 • خرید و فروش فلامینگو در فضای مجازی!
 • کدام شرکت‌ها بیش‌ترین کاهش استخدام را داشتند؟
 • تصاویر/رهبران سیاسی در کارناوال عروسک‌های غول‌پیکر
 • خودرو‌های قاچاق، فروخته می‌شوند؟
 • عکس/ روایت مصدومان حادثه تروریستی خاش
 • وی‌چت برای معلمان چینی ممنوع می‌شود
 • برنامه حرفه‌ای علیخانی، زیر سایه داور نچسب! ‏
 • عکس/ الناز شاکر دوست در کنار کودکان زاهدانی
 • تمدید فرصت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد
 • قیمت طلا و سکه در بازار+جدول
 • تصاویر/سرگذشت دختر دانش آموزی که از یک داعشی صاحب فرزند شد
 • پسر ۱۶ ساله مست، مرد ۳۴ ساله را با چاقو کشت
 • تصاویر/ نیروگاهی که آب، خاک و هوا را می‌بلعد!
 • عکس/ حمله سگ ولگرد به کودک ۷ ساله در یک روستا
 • هر۲ ثانیه یک کودک در جهان ازدواج می‌کند
 • نگاهی به آسیب‌های پول‌شویی برای سینمای ایران
 • دستگیری شروری که ۹ خودرو را تخریب کرد
 • شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو + جدول
 • دستگیری عوامل فروش گوشت گوسفند مرده در شیراز
 • صبر ایران از بدعهدی چینی‌ها به سرآمد؟
 • خانواده‌های قربانیان پرواز یاسوج خواستار معرفی مقصران اصلی
 • شب عید "پایتخت" ۱۲۰ دقیقه‌ای به تلویزیون می‌آید
 • جایگاه ایران در شاخص فساد
 • اطلاعات عراق: ابوبکر بغدادی زنده و در سوریه است
 • خبر خوش علیرضا خمسه از سریال «پایتخت»
 • قیمت روز خودرو‌های وارداتی+جدول
 • دستگیری مجدد زورگیر ۱۸ ساله
 • شگفتی AFC از حضور پر شور هواداران تراکتورسازی
 • ترامپ علیه هوآوی فرمان امضاء می‌کند
 • آملی لاریجانی: تعطیلی کارخانه‌ها خلاف امنیت ملی است
 • فروش فوری سایپا و ایران‌خودرو؛ اسب سرکش بازار رام می‌شود؟
 • خودروی مستربین هم برقی شد +عکس
 • تصاویر/ شیرجه خرس روی طعمه!
 • تصاویر/ دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب
 • این نان خوشمزه قاتل دردهای استخوانی است
 • دستگیری سه تن از عوامل عملیات تروریستی جاده خاش
 • مصرف بیش از حد سیگار به بینایی آسیب می‌رساند
 • 10 استیشن سریع بازارهای 2019 جهان+تصاویر
 • مسئولان مراقب خدعه اروپایی‌ها باشند
 • حمله روزنامه جوان به نمایندگان استیضاح‌کننده رئیس‌جمهور
 • تصاویر/ استقبال گرم عمران خان از بن‌سلمان
 • عکس/ نمایی زیبا از علی‌آباد کتول
 • کشف مجسمه 2 هزار ساله در محموله‌ پستی +عکس
 • از دست دادن بینایی به خاطر لاتاری
 • وزارت کشور: اعتبار گذرنامه‌ها 10 ساله می‌شود
 • نایب رئیس مجلس: پزشکان موظف به پرداخت مالیات هستند
 • واکنش شهردار تهران به پدیده پشت‌بام فروشی
 • معاون دادستان: خریداران در سایت دیوار بیعانه ندهند
 • گران‌ترین نژاد گوسفند+عکس
 • واریز «عیدی» مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی تا 10 اسفند
 • باید از تندروها ترسید
 • عکس/ طلاق‌ صوری برای پوشش تأمین اجتماعی
 • ۶ سرباز پاکستانی در مرز ایران کشته شدند
 • ۵ هزار تن گوشت قرمز در جلفا در حال نابودی
 • واریز بسته حمایتی جاماندگان از ۱۵ اسفند
 • تصاویر/ نردبان جنجال برانگیز در یک کلیسا
 • استیضاح روحانی نیامده متوقف شد
 • « ادامه
  انتخابات
  جدیدترین خبر ها
 • جاده ساحلی بوشهر-گناوه نیازمند جایگاه سوخت
 • هواشناسی برای بوشهر باران پیش بینی کرد
 • کلاهبردار حرفه‌ای پرداخت وام در ‌بوشهر دستگیر شد
 • ‌دشتستان و اصفهان در مرحله نهایی لیگ دسته اول هندبال
 • ۳۱ پرونده گرانفروشی برای عرضه کنندگان مرغ استان تشکیل شد
 • باکس‌های جدید زباله در بوشهر نصب شد
 • تیم درمانی خیریه نورآوران سلامت در تنگ ارم دشتستان
 • جزئیات دادگاه قائدی از زبان مادر مرحوم شاکر
 • فرماندار: دوره‌های آموزشی تخصصی ورزشکاران گناوه گسترش یابد
 • لاستیک‌های فرسوده و ضایعات قابل اشتعال بوشهر جمع می‌شوند
 • خدمات‌دهی رایگان تیم‌های چشم‌پزشکی و دندانپزشکی در دشتستان
 • ۲۹۶۶ کلاس درس استان برای اسکان نوروزی آماده می‌شود
 • فرماندار: خلاقیت در بین دانش‌آموزان کنگان تقویت شود
 • گراوند: بوشهر برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده شود
 • کاروان نشاط و امید انقلاب در روستاهای دیلم +عکس
 • متخلفان ارزی بوشهر ۵ میلیون یورو جریمه شدند
 • 9 میلیارد برای عمران روستاهای تنگستان
 • زیرساخت‌های گردشگری دریایی استان ایجاد شد
 • «ترال» تیری بر پیکر نیمه‌جان دریا/ اراده کافی برای برخورد نیست
 • شهرک‌های صنفی گناوه ایجاد شود
 • «ثلاث جنوب» به جمع نشریات محلی بوشهر پیوست
 • محدوده شناگاه‌ها و قایق‌های تفریحی گناوه مشخص شد
 • فرماندار: دانش‌آموزان خلاق دشتی حمایت می‌شوند
 • ۳۰۰ سلول بنیادین خون بندناف در بوشهر ذخیره‌سازی شد
 • نمایشگاه و جشنواره جابر بن حیان در دشتی
 • متخلفان اقتصادی استان ۵۲ میلیارد تومان محکوم شدند
 • عضو شورا: حفاری‌های بوشهر ساماندهی و ترمیم شود
 • 125 حامی ایرانی مقیم خارج از ایتام بوشهری حمایت می‌کنند
 • مدیران آژانس‌های جهانگردی سوئیس از مناطق گردشگری بوشهر دیدن کردند
 • کشف 19 تن مواد مخدر در استان بوشهر
 • تعداد مراکز توزیع مرغ دولتی افزایش خواهد یافت
 • المپیاد ورزشی ۲ روزه معلولان استان برگزار می‌شود
 • ترکیبات سمی در دو نوع غذای کبابی
 • بیشترین علت مراجعه به بیمارستان سوختگی گناوه
 • حادثه رانندگی شدید برای بازیکن ایرانجوان
 • صادرات گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای همچنان آزاد است
 • نجات جان خانم 42 ساله به دست فرشتگان سفیدپوش اورژانس115 بوشهر+عکس
 • جدول پروازهای هفتگی فرودگاه بوشهر
 • ارجاع ۲۵۳ پرونده تخلف صنفی به تعزیرات حکومتی
 • افزایش ۲۰ درصدی کشفیات موادمخدر در استان
 • استاندار: کارگروه ملی مقابله با آلودگی عسلویه تشکیل شود
 • خورموج نامزد پایتخت کتاب ایران شد
 • 90 زندانی بوشهری مشمول عفو رهبری شدند
 • معاون استانداری: افزایش سهمیه توزیع مرغ استان
 • دریابانی استان بیش از ۴ تن موادمخدر کشف کرد
 • جشن یک سالگی کارگاه فلسفه خورموج برگزار شد
 • فیلم/ حسن روحانی در هرمزگان، بجای بندر لنگه از بندرگناوه نام برد
 • طرح ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در مدارس توسط کمیته امداد بوشهر
 • کم‌تحرکی، از مشکلات جدی استان بوشهر
 • گراوند: شهربازی سرپوشیده در بوشهر راه‌اندازی شود
 • قیمت هر کیلوگرم مرغ در استان ۱۱۵۰۰ تومان
 • پذیرش حوزه‌های عملیه استان بوشهر آغاز شد
 • نمایشگاه ملی پوستر «محکومیت تروریسم» در بوشهر+تصاویر
 • گراواند: مقابله با آلایندگی‌ها در جنوب استان ضروریست
 • ایران در زمینه استانداردسازی رتبه ۲۲ دنیا را دارد
 • اولین اسکله کانتینری بخش خصوصی کشور در آستانه بهره‌برداری
 • معاون آموزش و پرورش: دانش‌آموزان خلاق استان حمایت می‌شوند
 • معاون جهاد کشاورزی: زنبورداری در استان گسترش می‌یابد
 • افزایش ۲۵۸ درصدی بارندگی در دشتی
 • آغاز مرحله دوم لیگ دسته یک هندبال کشور در برازجان
 • مسائل محیط زیست انسانی در استان با جدیت دنبال می‌شود
 • محمدرضا صفدری: من یک نویسنده‌ شکست‌خورده‌ام!
 • سارق سیم برق در دشتی دستگیر شد
 • ذخیره آب سد رئیسعلی دلواری ۱۱۰میلیون مترمکعب افزایش یافت
 • درگیری لفظی نزدیکان مدیرعامل پارس جنوبی با گزارشگر تلویزیون
 • تصاویر/ پیروزی پارس جنوبی مقابل نساجی مازندران
 • سرمربی پارس جم: شایسته پیروزی مقابل نساجی بودیم
 • فرماندار: ایجاد مجتمع‌ها و شهرک‌های صنفی در گناوه ضروریست
 • مجید جلالی: زمین جم شرایط مناسبی نداشت
 • پیروزی دلچسب پارس جم مقابل آقا معلم
 • لقمان‌زاده سرپرست فرمانداری دشتستان شد
 • سمپاشی هزار هکتار زمین‌کشاورزی استان برای مقابله با ملخ‌ها
 • افزایش ذخیره آب سدهای استان با بارندگی‌های مناسب
 • نجات 6 خدمه موتور لنج باری در عسلویه
 • معرفی برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان خلیج فارس
 • توقف صادرات گوجه فرنگی از 30بهمن
 • ادامه بارندگی در استان تا فردا
 • معلم دیلمی بعد از ۴۳ سال به جمع دانش‌آموزانش رفت+عکس
 • ۲۵۳ پرونده تخلف صنفی در استان تشکیل شد
 • آغاز اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در بوشهر
 • ساماندهی پسماندهای شهری اولویت استان است
 • برگزاری مسابقات بین استانی حفظ و قرائت قرآن در تنگستان
 • استاندار: انتصاب بانوان مدیر در استان 14/5 درصد افزایش یافت
 • شهردار: ایجاد سامانه هوشمند ترافیک در بوشهر
 • برگزاری هفتمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای معلولان خلیج فارس
 • نظام سطح‌بندی دانشگاه‌ها نیازمند بازنگری است
 • برترین‌های تنیس روی میز دختران کشور در بوشهر
 • مسابقات ملی دو صحرانوردی در بوشهر
 • نقص فنی پراید یک کشته و ۳ مجروح برجا گذاشت
 • نمایشگاه ملی پوستر «محکومیت تروریسم» در بوشهر برگزار می‌شود
 • تصاویر/ تساوی خانگی شاهین بوشهر
 • جلالی به نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی نرسید
 • فیلم/ آتش‌سوزی خودروی پژو ۴۰۵ در گناوه
 • اورژانس هوایی بوشهر برای نجات دو جوان به پرواز در آمد+عکس
 • تارتار: به احترام جمی‌ها اعتراض نمی‌کنم
 • امام جمعه بوشهر: خدمت صادقانه مسئولان به مردم بزرگترین عبادت است
 • فراخوان جشنواره معماری به مناسبت روز بوشهر
 • دیداری از جنس شعر و شاعری در بوشهر
 • ۱۰۰۰ هکتار اراضی کشاورزی استان علیه ملخ‌های صحرایی سمپاشی شدند
 • بوی بد نصیبِ ما بوشهری‌هاست، پولش سهم دیگران!
 • « ادامه