پایگاه خبری خلیج فارس
قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا پس از کشمکش چند روزه؛

قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا

خلیج فارس: سرانجام شورای شهر بوشهر پس از چند روز برگزاری نشست بی نتیجه، پیش از ظهر شنبه با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد و «عبدالامیر قاسمی» را به عنوان سرپرست شهرداری تعیین کرد.

121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند در راستای آزمون کشوری؛ 121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند خلیج فارس: وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده آزمون مربوطه روز جمعه اول دی‌ماه 96 برگزار می‌شود.
بندرنگین به افتتاح نزدیک شد براساس اعلام رییس سازمان بنادر کشور؛ بندرنگین به افتتاح نزدیک شد خلیج فارس: طرح توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین از سال 93 آغاز شد؛ طرحی که سه ساله تعریف شده و باید دی امسال به بهره برداری برسد، اما اکنون فقط اسکله پایانه کانتینری آن، تا این زمان آماده استفاده خواهد شد.
در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده «خلیج فارس» گزارش می‎دهد؛ در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده خلیج فارس: اگرچه به نظر می رسد بخشی از شورا تصمیم خود را برای انتخاب شهردار آینده گرفته اند و عملا تلاش می شود این نهاد به عنوان حیات خلوت سیاسی برخی از اعضا باقی بماند، اما معرفی چهره های دیگر که فاقد وجه سیاسی بوده و بیشتر به تخصص و مدیریت توسعه شهرت دارند...
سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت درحاشیه احجاف به فارغ التحصیلان بومی؛ سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت خلیج فارس: با توجه به شرایط به وجود آمده و ناعادلانه بودن این فراخوان استخدامی، لازم است نمایندگان استان برای توقف و اصلاح بندهای این آگهی اقدام کنند.
شعور مردم را به بازی نگیرید! در حاشیه پیشنهاد عجیب برخی اعضای شورا؛ شعور مردم را به بازی نگیرید! خلیج فارس: اینکه فی البداهه شخص مورد نظری معرفی، و بلافاصله به رأی گیری و انتخاب وی دست زده شود، آن هم بدون شنیدن برنامه ها و سوابق و توانمندی فرد مورد نظر، با عرض پوزش نوعی بدعت و پوزخند به شعور شهروندان می باشد.
هفته بارانی برای بوشهر در راه است براساس اعلام هواشناسی؛ هفته بارانی برای بوشهر در راه است خلیج فارس: با خروج تدریجی این سامانه در اوایل هفته آینده دمای هوا به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.
آسمان ابری شورای بوشهر/ اصرار عجیب برای انتخاب همزمان شهردار و سرپرست! پنجمین جلسه پیاپی بی‌نتیجه ماند؛ آسمان ابری شورای بوشهر/ اصرار عجیب برای انتخاب همزمان شهردار و سرپرست! خلیج فارس: حاشیه های شورای شهر بوشهر بیش از متن و اصل آن است، آن هم در روزهایی که با 6 رای مثبت و 3 رای ممتنع تصمیم به پایان کار میگلی نژاد شهردار سابق گرفته شده است.
گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود فرمانده سپاه استان: گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود خلیج فارس: به گفته وی، گشت بسیج محله مانند اول انقلاب باهماهنگی با نیروی انتظامی، قوه قضاییه و شورای تامین که استاندار و فرمانداران در راس آن می باشند، انجام شود.
جلسات شورا برای تعیین سرپرست قانونی است/ نامه 4 عضو ناشی از عدم تسلط به قانون می‌باشد توضیحات رییس شورای شهر بوشهر درباره اتفاقات اخیر؛ جلسات شورا برای تعیین سرپرست قانونی است/ نامه 4 عضو ناشی از عدم تسلط به قانون می‌باشد خلیج فارس: یکی از عزیزان خود از امضاکنندگان مصوبه ختم رابطه کاری شهردار بوده به چه دلیل با عدم حضور در جلسه تعیین سرپرست موجبات خلل در روند اجرایی فعالیتهای شهرداری و خدمت رسانی به شهروندان را فراهم آورده اند؟
یک بوشهری مشاور رییس محیط زیست کشور شد یک بوشهری مشاور رییس محیط زیست کشور شد خلیج فارس: ریاست سابق شیلات ایران و نائب رئیس کمیته جهانی ماهیگیری، کمیته جهانی تجارت آبزیان و مشاوره FAO از سوابق این چهره هم استانی می باشد.
جلسات مدیران و فرمانداران در ساعت غیراداری باشد/ 30 درصد مدیران استان زن می‌شوند استاندار بوشهر تاکید کرد: جلسات مدیران و فرمانداران در ساعت غیراداری باشد/ 30 درصد مدیران استان زن می‌شوند خلیج فارس: وی با بیان اینکه تصمیم مذکور تنها برای استانداری نیست و فرمانداران و مدیران کل هم باید جلسات را در ساعت غیراداری برگزار کنند، خاطرشان کرد: مردم می گویند این همه جلسه در ساعت اداری چه سودی دارد...
آگهی استخدام وزارت نفت منتشر شد+ جزییات پس از ماهها کشمکش؛ آگهی استخدام وزارت نفت منتشر شد+ جزییات خلیج فارس: مقطع تحصیلی موردنیاز در این آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد و زمان ثبت نام اینترنتی از 25 آبان تا 1 آذر می باشد.
بوشهر بدون شهردار و سرپرست؛ فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف کنند+عکس جلسه دوم شورا هم به حدنصاب نرسید؛ بوشهر بدون شهردار و سرپرست؛ فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف کنند+عکس خلیج فارس: نصرتی عضو شورا گفت: امشب کتاب قانون را به دوستانم در فراکسیون توسعه نشان می دهم که میگلی نژاد دیگر نمی تواند شهردار باشد.
اظهارات دوعضو شورای بوشهر تسویه حساب انتخاباتی است واکنش مدیرکل بنیاد شهید به یک خبر؛ اظهارات دوعضو شورای بوشهر تسویه حساب انتخاباتی است خلیج فارس: بنده بدلیل اطلاعی که از تخلفات برخی نامزدها داشته، بر ابطال آراء برخی اصرار داشتم و در هیات اجرایی هم این موضوع پذیرفته شد، اینک با اظهاراتی غیرواقعی از سوی این دو عضو شورا مواجه شده ام.
باران کی می‌آید؟ هواشناسی: آخر آبان، آغاز بارش‌های بوشهر باران کی می‌آید؟ خلیج فارس: وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته در مجموع شاهد ۳۴۰ میلی‌متر بارندگی در استان بودیم که نسبت به میانگین بلند مدت یک درصد و نسبت به سال قبل تر 4 درصد رشد داشت.
جلسه شورا برای تعیین سرپرست شهرداری بوشهر به حدنصاب نرسید با وجود دعوت قبلی؛ جلسه شورا برای تعیین سرپرست شهرداری بوشهر به حدنصاب نرسید خلیج فارس: باید منتظر ماند و دید انشقاقی که در شورای شهر و فراکسیون موسوم به توسعه رخ داده، فرجام تصمم خبرساز شورا درباره شهردار چه خواهد بود؟
واکنش فرمانداری بوشهر به تصمیم خبرساز شورای شهر در گفتگو با «خلیج فارس»؛ واکنش فرمانداری بوشهر به تصمیم خبرساز شورای شهر خلیج فارس: به گفته وی، چون قانونی که مبنای تصمیم شورای شهر می باشد جدید است، شورا یک تفسیر و شهردار هم تفسیر دیگری از آن دارد.
آب اراضی کشاورزی شبانکاره را بدهید نقدی بر تصمیم شرکت آب منطقه‌ای استان آب اراضی کشاورزی شبانکاره را بدهید خلیج فارس: درحالی قریب دو ماه از سال زراعی جاری را پشت سر گذاشته ایم که کشاورزان بخش شبانکاره از دسترسی به آب سد رئیسعلی دلواری و هرگونه کشت آبی منع شده اند.
قربانیان زلزله کرمانشاه به 450 نفر رسید این خبر تکمیل می‌شود قربانیان زلزله کرمانشاه به 450 نفر رسید خلیج فارس: معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در یادداشتی توئیتری اعلام کرد: رئیس جمهور به منظور بررسی روند امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان، فردا به کرمانشاه می رود.
خبر خوب برای شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر با مجوز وزارت علوم؛ خبر خوب برای شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر خلیج فارس: طی سال های اخیر بارها این موضوع از سوی مدیران شرکت های دانش بنیان استان مطرح گردیده بود، اما به دلیل خلا قانونی امکان تشکیل چنین صندوقی فراهم نبود.
زلزله‌‎ای که بوشهر و نصف ایران را لرزاند+ تصاویر از اولین آمار قربانیان تا تعطیلی مدارس 2 استان مرزی؛ زلزله‌‎ای که بوشهر و نصف ایران را لرزاند+ تصاویر خلیج فارس: براساس آخرین آمار، 7 نفر در استان کرمانشاه جان باخته اند.
پایان کار میگلی‌نژاد به وی ابلاغ شد/ تعیین سرپرست در انتظار نظر شورا و فرمانداری دهدار خبر داد: پایان کار میگلی‌نژاد به وی ابلاغ شد/ تعیین سرپرست در انتظار نظر شورا و فرمانداری خلیج فارس: نشست علنی شورای شهر بوشهر تحت تاثیر تصمیم جلسه فوق العاده بود که براساس آن شرایط میگلی نژاد برای ادامه شهرداری احراز نگردید.
آزمون استخدامی وزارت نفت در دی‌ماه/ ثبت‌نام از هفته جاری زنگته خبر داد: آزمون استخدامی وزارت نفت در دی‌ماه/ ثبت‌نام از هفته جاری خلیج فارس: به گفته زنگنه 3 هزار نفر برای این آزمون استخدامی جذب می شوند که 1250 نفر به جذب نخبگان و 1050 نفر هم برای جذب افراد حرفه‌ای با تجربه اختصاص یافته است.
اعتراض ماهیگیران بوشهری به کشتی‌های بزرگ صیادی اعتراض ماهیگیران بوشهری به کشتی‌های بزرگ صیادی خلیج فارس: وی معتقد است کشتی‌های صیادی به دلیل حجم انبوه صید، به مرور زمان باعث تضعیف منابع آبی می‌شوند و در نتیجه ادامه این حرفه برای ماهیگیران خردپا با تهدید روبه‌رو شده است.
میگلی‌نژاد همچنان در شهرداری بوشهر/ مصوبه شورا در انتظار اعلام نظر فرمانداری اطلاعیه روابط عمومی شهرداری: مصوبه شورا قانونی نبوده میگلی‌نژاد همچنان در شهرداری بوشهر/ مصوبه شورا در انتظار اعلام نظر فرمانداری خلیج فارس: با وجود تصمیم دیروز شورای شهر بوشهر مبنی بر عدم شرایط احراز میگلی نژاد، شهردار بوشهر صبح امروز در محل کار خود حضور یافت.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
با رفتن میگلی نژاد همه‌چیز به حالت عادی برمیگردد و همه مسایل قبلی حل میشه البته اگر یاران میگلی در شورا که سه نفر و یا گاهی چهارنفره میشن بگذارند شهرداری و شورا به آرامش برسند
ارسال شده توسط حسن در تاریخ 28 آبان 1396 13:20:48
با سلام؛

احسنت ،؛ به این میگویند قانونمداری ،،، با تن دادن به قانون و درک و اجرای صحیح پدیده گفتمان ، همه چیز درست پیش میرود ،،،،

در دنیا کارها با گفتگو و خردورزی ، پیش میرود ، مسلما در شورای شهر هم این وضعیت ، صادق خواهد بود و مردم نیز از برکات انجام وظیفه قانونی اعضای شورای شهر ، که حق مسلم انهاست ، برخوردار خواهند شد ،،،،،،،
ارسال شده توسط ناظر دور در تاریخ 28 آبان 1396 06:18:39
معاون مالی - اداری بودن جناب عبد الامیر قاسمی که گمان دارم از خانواده های قدیمی بندر بوشهر هم باشد؛نشان رفتار عقلی ونقلی انتخاب کنندگان ایشان است! توفیق یار باد.
ارسال شده توسط بوشهر زی در تاریخ 27 آبان 1396 17:38:32
اصالت خانوادگی منو کشته ... خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ارسال شده توسط سندباد در تاریخ 27 آبان 1396 17:12:20
چطور درگیری و تو گوشی را تکذیب میکنی.اگه این دو نفر از جناح مقابل بود ببینم چطور با اب و تاب تیتر میشد برو از کسانی که پرسنل شورا هستند سوال کن تا واقغیت را بدانی گرچه خوب میدانی بله این است رسالت خلیج .لطفا درج کنید
ارسال شده توسط علی در تاریخ 27 آبان 1396 17:10:16
سلام جناب عبدالقادر نژاد
معمولا برنامه را کسی ارائه می کند که می خواهد تازه در یک سمت قرار گیرد ، جناب میگلی نژاد شهردار بودند و مجددا انتخاب شدند
ارسال شده توسط صادق در تاریخ 27 آبان 1396 16:06:50
یعنی باران میگلی نژاد می خوان رمضانی را شهردار کنند؟ واقعا باید برای این افراد با این دیدگاه تاسف خورد؟ اگر رمضانی شهردار بشه دیگه خیلی جالبه یعنی همین کم داشتیم گل بود به سبزه هم آراسته شد . این یاران میگلی نژاد چرا دست از سر این شهر برنمی دارند.....
ارسال شده توسط حسن در تاریخ 27 آبان 1396 15:55:01
چه ربطی به خدا داره مردمی که خدا عقل فهم و شعور داده چرا اینها رو انتخاب کنند که این کارها انجام دهند مردم بجای باند بازی و حزب بازی و فامیل بازی و رفیق بازی به فرد متخصص رای بدادند پس خواهشا پای خدا رو وسط نکش
ارسال شده توسط حسین در تاریخ 27 آبان 1396 14:49:26
نتیجه رای به کاندیدی که ملاکش فقط فامیل باشه و بچه محل همین میشه...
ارسال شده توسط ایران در تاریخ 27 آبان 1396 14:25:45
شورای فعلی خصوصا از نظر دیدگاه تووووسعه ایش در ذهن ما نقش خواهد بست.
ارسال شده توسط اگر این توسعه س، من متحجر در تاریخ 27 آبان 1396 14:19:44
نگو شورا ،، بگو مهد کودک
ارسال شده توسط مطلع در تاریخ 27 آبان 1396 12:43:13
این تحلیل دقیق نیست.یکطرفه است،اعضای لیست امید هم دارند بد عمل میکنند که این وضعیت پیش آمده.
ارسال شده توسط حمید در تاریخ 27 آبان 1396 12:25:53
منافع اعضاءشورای شهر در انتخاب شهردار حفظ شود کافی است.
ارسال شده توسط مردم در تاریخ 27 آبان 1396 12:25:42
تحلیل جالب وخوبی بود.
ولی چرا در سطر آخر نگفتیدجلسه ای برای طرح شهردار قبل ازانتخاب پیشکش همچون انتخاب میگلی نژاد؟
مگر آقای میگلی نژادبرنامه ای برای شورا ارایه دادکه دوباره انتخابش کردند؟
تنها یک کاندیدویک انتخاب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آن همه کاندید تواناوصاحب تخصص وصاحب تجربه و واقعاخوشنام دیگر هم رفتندبسلامت.همین عزیزانی که تعدادی از آنها دا درمتن بالااسم آوردید.
ضمنا گزینه آقای میگلی برای شهردارجانشینش آقای رسول رمضانی است و سه رای ثابت خودش رابعلاوه هاشم زاده تثبیت کرده و دنبال رای پنجم ازسبد آنطرف هستند.بنده اطلاع دقیق ازاین موضوع دارم.
تاجایی که بنده مطلعم هاشم زاده را هم سمت خودشان برده اندو اصلابحث جعفری نسب نیست.طرح بحث جعفری نسب موضوعی کاملاانحرافی جهت انحراف اذهان ازاصل موضوع است.شماچراباورنمودیدومجدداطرح کردید؟
جعفری نسب عاقل تر وزرنگ ترازاین حرفهاست که به شهرداری با حدود ......... بدهی و حجم سنگینی ازپروژه های نیمه تمام وصدالبته مسءله داربیاید و خودش راگرفتار و سابقه مدیریتی خودش را هم دراین باتلاق آبرو!!!!!!نابودکند.
باز هم عرض میکنم تحلیل خوبی بود وبرخی ونه همه دستهای ناپاک پشت پرده را رو کرد.موفق وسربلندباشید.
ارسال شده توسط عبدالقادرنژاد در تاریخ 27 آبان 1396 11:41:00
بهترین گزینه حسین حیدری بودولی متاسفانه لابی نداره.هم سابقه کارتوشهرداری داره وهم سلامت کاری وسابقه مدیریتی بالا داره
ارسال شده توسط امیر در تاریخ 27 آبان 1396 10:55:29
شورای که با بازار گرمی ونی انبان و..... به شورا برسه نتیجش همینه....
ارسال شده توسط هالو در تاریخ 27 آبان 1396 10:42:19
سال سال دریع از پارسال . ایکاش مسوولان امر این وضعیت را می دیدند و این شورا رو منحل می کردن ِگفتیم قاتق نونمون میشن حالا شدن قاتل جونمون
ارسال شده توسط مهدی در تاریخ 27 آبان 1396 10:08:33
إز ماست كه بر ماست!!!!😔
وقتي پول و قدرت داشته باشي همينه.
خدا به فرياد مردم برسه.صداشون به هيج جا نميرسه و در نطفه خفه ميشه.
خدايا تا كي نشستي و ميزاري ايناهركاري دلشون ميخواد كنن.😔😔😔
ارسال شده توسط بانو در تاریخ 27 آبان 1396 10:00:38
نتيجه انتخابات احساسي همينه اينم نتيجه پخش خودكار و ..،
ارسال شده توسط اراد در تاریخ 27 آبان 1396 09:54:12
نمایندگان ما فقط دنبال جا کردن خودشون بین مسولین صاحب نفوذ هستند.موقع جمع کردن رای هم میان کلی از خودشون تعریف میکنن.دریغ از عرضه یک اعتراض و پیگیری و به نتیجه رساندن امور ساده حقوق هم استانیها...
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 27 آبان 1396 08:15:58
 • آگهی استخدام وزارت نفت منتشر شد+ جزییات
 • اظهارات دوعضو شورای بوشهر تسویه حساب انتخاباتی است
 • بوشهر بدون شهردار و سرپرست؛ فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف کنند+عکس
 • آسمان ابری شورای بوشهر/ اصرار عجیب برای انتخاب همزمان شهردار و سرپرست!
 • جلسات شورا برای تعیین سرپرست قانونی است/ نامه 4 عضو ناشی از عدم تسلط به قانون می‌باشد
 • واکنش فرمانداری بوشهر به تصمیم خبرساز شورای شهر
 • جلسه شورا برای تعیین سرپرست شهرداری بوشهر به حدنصاب نرسید
 • سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت
 • قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا
 • در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده
 • باران کی می‌آید؟
 • یک بوشهری مشاور رییس محیط زیست کشور شد
 • هفته بارانی برای بوشهر در راه است
 • فیلم/ واژگونی خودرو در بزرگراه امام علی بوشهر
 • شعور مردم را به بازی نگیرید!
 • جلسات مدیران و فرمانداران در ساعت غیراداری باشد/ 30 درصد مدیران استان زن می‌شوند
 • گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود
 • تصاویر/ مراسم شروه‌خوانی در شبانکاره
 • 121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند
 • ماجرای دکمه سبز موبایل سردار جعفری +عکس
 • نخستین باران پاییزی در استان
 • آب اراضی کشاورزی شبانکاره را بدهید
 • تصاویر/ شب زلزله در کرمانشاه و سنندج
 • بندرنگین به افتتاح نزدیک شد
 • تصاویر/ بلایی که زلزله بر سر مسکن مهر آورد
 • قربانیان زلزله کرمانشاه به 450 نفر رسید
 • افشاگری تکان‌‎دهنده درباره مسکن مهر کرمانشاه
 • زلزله کرمانشاه؛ رسوایی مهندسی ساختمان در ایران
 • تصاویر/ احمدی‌نژاد به مناطق زلزله‌زده رفت
 • دستگیری 2 سارق کمکهای مردمی در سرپل ذهاب+عکس
 • همه احتمالات قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 برای ایران
 • مقصد بعدی طارمی مشخص شد
 • ترامپ: چهار‎شنبه گوش به زنگ باشید!
 • هلال احمر بوشهر کمک‌های مردمی را به کرمانشاه ارسال کرد+تصاویر
 • خانه‌ای در سرپل ذهاب که زلزله تخریب اش نکرد +عکس
 • دومین برد پیاپی ایرانجوان بوشهر در لیگ آزادگان+جدول
 • رهایی ۶ زندانی از چوبه دار در بوشهر
 • دستگیری قاتلین دوجنسیتی در تهران +عکس
 • خبر خوب برای شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر
 • داستان‌نویسی کودک ده ساله بوشهری +تصاویر
 • جلسات شورا برای تعیین سرپرست قانونی است/ نامه 4 عضو ناشی از عدم تسلط به قانون می‌باشد
 • آسمان ابری شورای بوشهر/ اصرار عجیب برای انتخاب همزمان شهردار و سرپرست!
 • بوشهر بدون شهردار و سرپرست؛ فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف کنند+عکس
 • جلسه شورا برای تعیین سرپرست شهرداری بوشهر به حدنصاب نرسید
 • سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت
 • شعور مردم را به بازی نگیرید!
 • اظهارات دوعضو شورای بوشهر تسویه حساب انتخاباتی است
 • در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده
 • آگهی استخدام وزارت نفت منتشر شد+ جزییات
 • یک بوشهری مشاور رییس محیط زیست کشور شد
 • جلسات مدیران و فرمانداران در ساعت غیراداری باشد/ 30 درصد مدیران استان زن می‌شوند
 • واکنش فرمانداری بوشهر به تصمیم خبرساز شورای شهر
 • قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا
 • گراوند: استان بوشهر بیشترین سهم را در اشتغال پارس‌جنوبی داشته باشد
 • فرماندار بوشهر: قانون منع بکارگیری بازنشستگان لازم الاجراست
 • گشت پایگاه‌های بسیج در آب‌پخش فعال می‌شود
 • رکود در بازار بوشهر
 • خاموشی پل مکانیزه بوشهر
 • فداکاری مادری که در زلزله جان داد تا فرزندش زنده بماند
 • جزئیات قتل دختر ایرانی توسط مرد افغان!
 • تصاویر/ مراسم شروه‌خوانی در شبانکاره
 • رییس دادگستری استان: رسیدگی به پرونده‌ها شتاب گرفته است
 • 121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند
 • بندرنگین به افتتاح نزدیک شد
 • نکاتی درباره اصلاح قانون کار
 • افشاگری تکان‌‎دهنده درباره مسکن مهر کرمانشاه
 • صادق زیباکلام: به نظر شما چطور پولها را برای زلزله‌زدگان خرج کنم
 • تصاویر/ دو مرکز درمانی ویران‌شده کرمانشاه
 • 2 کشته و مصدوم در تصادف جاده اهرم به برازجان
 • «شیخ‌سقا» رییس خانه مشارکت‌های مردمی بوشهر شد
 • همایش پیاده‌روی جاماندگان کربلا در بخش کاکی برگزار می‌شود
 • فیلم/ واژگونی خودرو در بزرگراه امام علی بوشهر
 • عضو شورای شهر بوشهر: کمربندی تنگک‌ها آسفالت شود
 • ماجرای دکمه سبز موبایل سردار جعفری +عکس
 • ۱۳۸۰ خودروی شوتی در گناوه توقیف شد
 • الماسی: «دیر» از حوزه جنوب بوشهر جدا نمی‌شود
 • شهریاری: ضرورت ترویج شیوه‎های نوین آبزی‎پروری دراستان
 • تصاویر/ وضعیت مسکن مهر کرمانشاه بعد از زلزله
 • گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود
 • طنز/ پشت‌پرده بست‌نشینی حمید بقایی!
 • یادواره شهید دانش‌آموز سروری مطلق در دشتی
 • اخبار ویژه
 • ۵ هدیه عجیبی که ملکه بریتانیا دریافت کرده +تصاویر
 • پایان بست‎نشینی یاران احمدی‎نژاد
 • دیدار ذوالنور با مهدی کروبی
 • نامه هشدارآمیز توکلی به نوبخت
 • فرمانده‌کل‌ سپاه: به خادمی ملت افتخار می کنیم
 • تصاویر/ امدادرسانی بیمارستان سپاه در سرپل ذهاب
 • تصاویر/ رانش زمین در روستای مله کبود سرپل ذهاب
 • استانهایی که رکورددار مرگ و میر نوزادان هستند
 • تکذیب کمک صدمیلیاردی دولت به پرسپولیس و استقلال
 • وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر رهبری: در قصر شیرین سخنانی گفتم که ظاهرا به معاون اول برخورده/ قصد توهین و جسارت نداشتم
 • عوارض خطرناک نوشیدنی‌های انرژی‌زا
 • تاجیک خواننده سرود تیم ملی در جام جهانی شد
 • آداب شب و روز اول ربیع
 • لاریجانی: بانکها تضمین‌های معمول را برای زلزله‌زدگان بردارند
 • نجات یک مرغ مادر و جوجه‎هایش از زیر آوار+عکس
 • هواشناسی: پیش بینی بارش باران برای مناطق زلزله زده
 • جادوگر دست از سر تاج بر نمی‌دارد+عکس
 • آمار عجیب یارانه‌بگیران؛ کسی حذف نشد+عکس
 • پیشی گرفتن احمدی‎نژاد از ضدانقلاب!
 • ورود مجلس به طرح افزایش قیمت نان
 • جزئیات دستگیری مواد فروش زعفرانیه
 • عکس/توچال پس از بارش اولین برف پاییزی
 • شاید دلار گران‌تر نشود!
 • خانم 26 ساله، سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد+عکس
 • مرگ زن زلزله زده در چادر به علت گاز گرفتگی+عکس
 • آخرین آمار جان باختگان زلزله
 • ماجرای اتوبوسی با 43 مسافر که در کویر لوت گیر افتاد
 • درگیری با چوب و چماق بر سر جای پارک خودرو
 • ماجرای خبر تغییر مدیرعامل سایپا
 • متن نامه‌ ظریف به دبیرکل سازمان ملل درباره یمن+عکس
 • موگابه اعتصاب غذا کرد+عکس
 • تشریح اهداف نشست سران ایران، روسیه و ترکیه از زبان ظریف
 • افزایش قیمت گوشت قرمز+جدول
 • آیت‎الله ناصر مکارم شیرازی: فضای مجازی دام غرب است
 • 2 کشته در تصادف پراید و کامیون+عکس
 • آغاز نشست سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه +عکس
 • 10 نکته درباره پدیده زلزله اخیر؛ صادق زیبا کلام
 • رونالدو: 7 فرزند می‌خواهم و 7 توپ طلا
 • آب پیاز چگونه می تواند از ریزش موها جلوگیری کند؟
 • تصاویر/ کارخانه روغن‌کشی شاه‌عباس در اصفهان
 • مرگ بُز مشهور با ۱.۷ میلیون فالوور +تصاویر
 • محافظت مادر از نوزادش زیر خروارها آوار+عکس
 • عکس/ نگاه معنادار این کودکان در فراق خانواده
 • سفر ۳۰۰ هزار زائر پیاده به مشهد
 • علم الهدی: امام رضا(ع)، امام مناظره است نه مذاکره
 • تصاویر/ خطبه‎خوانی شب شهادت امام رضا (ع)
 • نیویورک تایمز: تیلرسون برای وزارت خارجه مناسب نیست
 • روحانی در دیدار با زلزله‌زدگان از ماشینش پیاده نشد؟
 • یک نماینده مجلس ششم درگذشت
 • عکس/ نامه‌ای ۱۰۲ ساله با ذکر نام خلیج‌فارس
 • لاریجانی: مجلس از زلزله‌زدگان حمایت‌ بیشتری می‌کند
 • کنایه‌های سردار نقدی به بست‌نشینان
 • "توافق" ترامپ و ماکرون برای مقابله با ایران و حزب‌الله
 • آتش‎سوزی در پکن با ۱۹ کشته و ۸ مصدوم
 • احمدی نژاد مقصر نیست!
 • کاوه رضایی: خیلی از آشنایانم در زلزله مرده‌اند
 • چرا آمار "مُرده‌ها" را کم می‌گویند؟
 • عکس/ دیدار مجدد احمدی‌نژاد با بقایی در بست‌نشینی
 • محکومیت پزشک کیارستمی به پرداخت دیه
 • رییس مجلس وارد کرمانشاه شد
 • بامداد امروز باز هم زلزله سرپل ذهاب را لرزاند
 • عکس/ داعش، پاپ را هم تهدید کرد
 • لاریجانی به کرمانشاه می‎رود
 • زمان شروع فعالیت مدارس مناطق زلزله زده
 • عکس/ پنجمین نوزاد در سرپل ذهاب به دنیا آمد
 • سالانه ۱۰۰هزار نفر در ایران مبتلا به سرطان می‌شوند!
 • گزارش خبرگزاری قوه قضاییه درباره احمدی‎نژاد و بست نشینی بقایی: فرقه زنبیلیه
 • تکذیب کشته‌شدن 100 نفر در مسکن مهر
 • پدرخوانده مافیا درگذشت +تصاویر
 • ماجرای دکمه سبز موبایل سردار جعفری +عکس
 • توضیحات تاج درباره آخرین وضعیت نمایندگان ایران در آسیا
 • جهانگیری: پیمانکاران ساختمان‌های نوساز و بدون استحکام باید بازخواست شوند
 • آلوده‌ترین شهرهای اروپا کدامند؟
 • کدام رشته‌های دانشگاهی پول‎سازترند؟
 • اعترافات تکان دهنده‌ی قاتل دختر 15 ساله
 • نوشیدنی فوق‌العاده برای روزهای سرد زمستانی
 • استقبال رئیس‎جمهور فرانسه از سعد حریری و همسرش +عکس
 • دستگیری 22 سارق در مناطق زلزله‌زده
 • مصدومیت 20 دانش آموز در پی انفجار ظرف اسید
 • مشکل بدهی مالیاتی پرسپولیس در حال حل شدن است
 • ۱۳ ماه ممنوعیت از رانندگی برای ثروتمندترین زن نروژ+عکس
 • سقوط مرگبار تابلوی تبلیغاتی در تبریز
 • استانداری کرمانشاه: کشته‌های مسکن مهر به ۱۰۰ نفر رسید
 • تصاویر/ وضعیت مسکن مهر کرمانشاه بعد از زلزله
 • با خواص زنجبیل برای سلامتی آشنا شوید
 • عکس/ سرکشی شبانه نیروهای امدادی سپاه به زلزله‌زدگان
 • تصاویر/پاییز در تهران
 • سرما سبب چربی‌سوزی می‌شود!
 • جوانی که مرد 59 ساله کارتن‌خواب را پناه داده بود، او را کشت
 • زلزله اردبیل جان دختر 12 ساله را گرفت
 • وزارت بهداشت: آب لوله‌کشی مناطق زلزله‌زده قابل شرب نیست
 • زنگنه: تنها تحریم‎های شورای امنیت می‎تواند قرارداد توتال را بر هم بزند
 • تصاویر/ بر باد رفته
 • ارزان سازی به قیمت جان مردم
 • ازدواج با پیرزن 80 ساله به خاطر نرفتن به سربازی
 • دستمزد مربیان حاضر در جام جهانی 2018
 • نیسان مورانوهای جدید 2018 پرآپشن می‌شوند+تصاویر
 • دستور قضایی به تاکسیهای اینترنتی: استفاده از مسیریاب «ویز» ممنوع شد
 • "هرکول جیبی" درگذشت+عکس
 • ۱۰۵نفر را با دست‌های خودم خاک‌ کردم!+عکس
 • کلاهبرداری با عنوان جعلی مامور تامین اجتماعی
 • آیا مردم هم می‌توانستند بگویند احمدی‌نژاد را نمی‌خواهند؟
 • تصاویر/ کودکان زلزله زده در سرپل ذهاب
 • تکذیب شایعه حذف بازیگر زن ترکیه‌ای از فیلم ایرانی
 • « ادامه
  انتخابات
  جدیدترین خبر ها
 • تصاویر/همایش بزرگ پیاده‌روی ولایت در دشتستان
 • برترین‌های نخستین جشنواره تئاتر خیابانی خارگ معرفی شدند
 • سارق ساختمان‌های نیمه کاره در بوشهر دستگیر شد
 • فرماندار جم:لزوم آمادگی برای فصل بارندگی/ نگرانی از قطعی فیبر نوری در جم
 • پیش بینی هواشناسی بوشهر: رگبار پراکنده باران، رعد و برق و تند باد لحظه‎ای
 • برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی ولایت در دشتستان+عکس
 • ۲۰۰ دانش‌آموز شیعه و سنی دختر از عسلویه به راهیان‌نور اعزام شدند
 • مدیر جهاد کشاورزی گناوه:کشاورزان و دامداران هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند
 • بازاریان گناوه در سالروز شهادت امام رضا(ع) به سوگ نشستند+عکس
 • محموله کمک‎های مردمی دیلم به مناطق زلزله زده ارسال شد
 • فرماندار عسلویه: مجوز راه‌اندازی شهرداری چاه مبارک صادر شد
 • شهریاری: ضرورت ترویج شیوه‎های نوین آبزی‎پروری دراستان
 • رئیس جمهور درگذشت پدر شهیدان «حاجی باقری فرد» را تسلیت گفت
 • برگزاری دوره‌های تحقیق و مقاله‌نویسی در مدارس علمیه استان
 • امام جمعه بوشهر: تدوین دانشنامه‌ای ویژه جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری
 • بخشدار خارگ: آمادگی همه دستگاه‌ها برای مقابله با بحران احتمالی در خارگ
 • استاندار بوشهر: چاه‌های آب غیر مجاز استان با حکم قضایی مسدود می‌شود
 • ۸۰۰ اثر به دبیرخانه‌های جشنواره علامه بلادی بوشهری ارسال شد
 • سومین کاروان کمک‌های جمعیت هلال‌احمر استان به کرمانشاه ارسال شد
 • تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور ۶ درصد افزایش یافت
 • گراوند: راه‌اندازی گردشگری دریایی در اولویت برنامه‌‌های استان قرار دارد
 • کشف بیش از ۱۴تن مواد مخدر در استان
 • سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در بنادر کشور
 • محموله قاچاق ۱۲ میلیاردی در گناوه زمین‌گیر شد
 • کمک‌های مردم دشتی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال شد
 • نخستین باران پاییزی در استان
 • همه نیروهای اداری مصوبه منشور حقوق شهروندی را مطالعه کنند
 • سرپرست ارشاد دیلم: نهادهای فرهنگی در ترویج فرهنگ کتابخوانی تلاش کنند
 • فاز نخست طرح توسعه بندر چابهار با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود
 • ۷۰۰ عنوان برنامه هفته بسیج در استان برگزار می‌شود
 • همایش پیاده‌روی جاماندگان کربلا در بخش کاکی برگزار می‌شود
 • آغاز پرورش ماهی در استخرهای پرورشی ساحلی بوشهر
 • تصاویر/ عزاداری سالروز رحلت پیامبراسلام(ص) در بوشهر
 • آیین گندم‌کوبی به مناسبت 28 صفر در شبانکاره+عکس
 • تبعات صادرات فله‌ای و سنتی؛ بازار «قطر» از دست می‌رود
 • الماسی: «دیر» از حوزه جنوب بوشهر جدا نمی‌شود
 • ۱۰ هزار دانش‌آموز بوشهری به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند
 • نخستین جشنواره تئاتر خیابانی خارگ
 • تساوی تیم‌های امید گناوه و نفت اهواز
 • عکس/ شماره امروز «پیام عسلویه»
 • گردشگری در گناوه تقویت می‌شود
 • رهایی ۶ زندانی از چوبه دار در بوشهر
 • دلالی که پول بازیکن مالباخته را داد!
 • بی‌آبی برای مردم عسلویه قابل تحمل نیست/ لزوم رفع مشکل ته‌لنجی
 • امام جمعه دیر: مصوبه جدید ته‌‎لنجی معیشت مردم را با مشکل روبرو کرد
 • معرفی فعالیت‌های بندر بوشهر در کتب درسی
 • کاپیتان شاهین شهرداری رباط صلیبی پاره کرد!
 • برخی مسئولان ساده‌زیستی را فراموش کرده‌اند
 • اعلام همکاری هیات فرانسوی با کشاورزی استان
 • انتخاب هیات رئیسه شورای شهرستان دیلم
 • مراسم صبح غزل در خورموج
 • تصاویر/ دیدار نوجوانان شاهین شهرداری و استقلال بوشهر
 • برداشت ۳۵ تن ماهی پرورشی در استان
 • هلال احمر بوشهر کمک‌های مردمی را به کرمانشاه ارسال کرد+تصاویر
 • کمک‌های مردم گناوه برای زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال شد
 • پدر شهیدان «حاجی باقری» به دیار باقی شتافت+عکس
 • انتقال خون: بوشهری‌ها ۵۱۱ واحد خون به زلزله‌زدگان اهدا کردند
 • یادواره شهید دانش‌آموز سروری مطلق در دشتی
 • دیوان محمد خان دشتی رونمایی شد+عکس
 • ۱۳۰۰ باشگاه کتاب‌خوانی در بوشهر
 • مسابقات والیبال روستاهای دیلم
 • فرماندار بوشهر: قانون منع بکارگیری بازنشستگان لازم الاجراست
 • عامل خرید و فروش موادمخدر در گناوه دستگیر شد
 • خورموج و مقام نخست جشنواره مروجان کتاب
 • فرماندار: مجوز فعالیت 5 واحد تولیدی دیلم صادر شد
 • سند راهبردی دانشگاه خلیج‌فارس تدوین شد
 • فرماندار: جابجایی کوه در مسیر سیراف - جم مشکل‌آفرین شد
 • تور نخلستان‌گردی در آب‌پخش اجرا می‌شود
 • نقاط ضعف و قوت شبکه‌های بهداشت شهرستان‌ها پایش می‌شود
 • ۹۰ درصد ساختمان‌های مراکز و خانه‌های بهداشت دیر نوسازی شد
 • بخشدار: پتانسیل‌های گردشگری آبپخش مورد توجه قرار گیرد
 • فرماندار: کمک‌های مردم نوع‌دوست گناوه به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود
 • مدیرکل میراث فرهنگی: اشتغال صنایع دستی مرتبط با نخل و خرما گسترش می‌یابد
 • معاون سازمان پدافند: دفاع سایبری در پارس‎جنوبی راه‌اندازی شود
 • گراوند:حوادث غیرمترقبه استان مستندسازی شود
 • ۲۰۰ نمایشگاه کتاب در مدارس استان برپا شد
 • شناورهای صیادی و تجاری استان مشمول بیمه اجباری شدند
 • معاون اوقاف بوشهر: ۳۹ وقف جدید در استان انجام شد
 • نمایشگاه کتاب در مدارس دشتی
 • 2 کشته و مصدوم در تصادف جاده اهرم به برازجان
 • تصاویر/ آئین نکوداشت پیر غلامان و مداحان حسینی
 • گراوند: استان بوشهر بیشترین سهم را در اشتغال پارس‌جنوبی داشته باشد
 • امکانات و تجهیزات کارگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای استان به‌روزرسانی شد
 • تصاویر/ جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان
 • کشف 700 کیلوگرم موادمخدر در کنگان+تصاویر
 • استقرار 36 پایگاه هلال‌احمر برای کمک به زلزله‌زدگان
 • کانون‌های ورزشی در مدارس گناوه فعال شود
 • زنگ هفته دیابت در مدارس آب‌پخش
 • مرحله نخست مسیر گناوه – بندرریگ رو به پایان است
 • افزایش ابتلا به فشارخون در افراد مبتلا به دیابت
 • فرماندار تنگستان: اجرای طرح‌های پرورش ماهی با قوت دنبال می‌شود
 • فرماندار گناوه: دانش‌آموزان با کتاب انس بگیرند
 • فرستنده های تلویزیونی در دیلم دیجیتال می‌شود
 • 6 پزشک متخصص به کادر بیمارستان زینبیه خورموج افزوده شد
 • برگزاری کلاس‌های آموزشی و همایش پیاده‌روی هفته دیابت در بوشهر
 • تجلیل از کتابداران و مسئولان کتابخانه‌های دیر+تصاویر
 • عکس/ شماره امروز «پیام عسلویه»
 • شیوع دیابت در دیر بیشتر از میانگین است
 • استاندار: صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به مسئولیت اجتماعی خود پایبند باشند
 • جذب ۴ میلیارد برای بازسازی بیمارستان برازجان
 • «شیخ‌سقا» رییس خانه مشارکت‌های مردمی بوشهر شد
 • واکنش مدیرکل ورزش و جوانان به اختلاف هیات فوتبال با داور جوان
 • حرفهای سرمربی ایرانجوان پس از دومین برد پیاپی
 • انتقاد فرماندار دشتی از وضعیت تعریض راه بندر لاور
 • دومین برد پیاپی ایرانجوان بوشهر در لیگ آزادگان+جدول
 • معاون استاندار: مشکل معارض بزرگراه گناوه - دیلم رفع شد
 • امام جمعه آب‌پخش: نویسندگان حمایت شوند
 • فعالیت 100باشگاه کتاب در دیر
 • امام جمعه بوشهر: کتابخانه‌های استاندارد و تخصصی در استان ایجاد شود
 • جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مددجویان بصورت الکترونیک
 • « ادامه