پایگاه خبری خلیج فارس
چالش جدی بازار گوجه بوشهر/ سرمایه‌گذاری قطر برای تولید گوشت در بوشهر/ تعطیلی ته‌لنجی در بنادر استان+تصاویر رییس اتاق بازرگانی بوشهر در نشست خبری مطرح کرد:

چالش جدی بازار گوجه بوشهر/ سرمایه‌گذاری قطر برای تولید گوشت در بوشهر/ تعطیلی ته‌لنجی در بنادر استان+تصاویر

خلیج فارس: وی با اشاره به اینکه فعالان تجاری اکنون به دلیل تحریم های خارجی در نوعی محاصره اقتصادی گرفتار شده اند، گفت: همچنین خودتحریمی هایی که با قوانین خلق الساعه و بازدارنده شاهدیم، دست و پای تجار را بسته 60 درصد افت کانتینتر ورودی به بندر بوشهر داشته ایم.

گول همسان‌سازی و ارزان‌سازی را نخورید! ترفندهای کلاهبرداری با سیم‌کارت، پیامک و تماس تلفنی گول همسان‌سازی و ارزان‌سازی را نخورید! خلیج فارس: «با وجود این‌که مکالمات تلفنی خیلی کمی دارم، ماهانه نزدیک به ١٠٠ هزار تومان پول موبایل می‌دهم.» این بخشی از گفته‌های هزاران مشترک تلفن همراهی است که معتقدند نرخ قبوض موبایل‌شان با حجم مکالمه‌های‌شان همخوانی ندارد.
محمود فکری از شاهین بوشهر می‌رود؟ محمود فکری از شاهین بوشهر می‌رود؟ خلیج فارس: شنیده می شود محمود فکری سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ آزادگان مذاکراتی با آلمینیوم اراک برای نشستن روی نیمکت این تیم داشته است.
حق منطقه جنگی کارمندان آموزش و پرورش استان برقرار شد پس از تاخیر چندماهه؛ حق منطقه جنگی کارمندان آموزش و پرورش استان برقرار شد خلیج فارس: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: حق منطقه جنگی برای کارمندان شاغل آموزش و پرورش در 4 شهرستان مشمول برقرار شد.
پیمانکار راه‌آهن بوشهر انتخاب شد/ استارت پروژه با حضور رییس جمهور یا جهانگیری پیگیری یک وعده/ رییس سازمان برنامه و بودجه استان: پیمانکار راه‌آهن بوشهر انتخاب شد/ استارت پروژه با حضور رییس جمهور یا جهانگیری خلیج فارس: اتصال بوشهر به خط ریلی کشور از مهمترین خواسته‌های مردم استان و یکی از نیازهای اساسی در حوزه زیرساخت‌ برای کشور خصوصا تکمیل نزدیک ترین مسیر ترانزیتی خلیج فارس به مرکز کشور می باشد؛ اما سال هاست این پروژه در ایستگاه وعده ها مانده است.
گراوند: کاربردی‌ترین نشست مجمع استانداران در بوشهر برگزار شد/ منتقدان باید علت تاخیر در برگزاری این نشست را مطالبه می‌کردند! در واکنش به برخی انتقادات گراوند: کاربردی‌ترین نشست مجمع استانداران در بوشهر برگزار شد/ منتقدان باید علت تاخیر در برگزاری این نشست را مطالبه می‌کردند! خلیج فارس: وی از سفر رییس جمهور در سالجاری به استان خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه زمان بندی این سفر با هماهنگی نهاد ریاست جمهوری، اطلاع رسانی خواهد شد.
روایت قصه معلمی که فرمانده شد صافی: تضادی بین کار کودک و ژانر دفاع مقدس نمی‌بینم روایت قصه معلمی که فرمانده شد خلیج فارس: این فیلمساز بوشهری درباره تازه ترین اثرش می گوید: نکته ای که در مورد شخصیت «علیرضا ماهینی» برای تبدیل شدن به فیلم یک چالش اساسی به وجود می آورد، اینجاست که او به شدّت غیر نمایشی است!
 رگبار پسر 19 ساله روی پدر/ به مادرم بی‌توجهی می‌کرد، کشتمش! در وحدتیه؛ رگبار پسر 19 ساله روی پدر/ به مادرم بی‌توجهی می‌کرد، کشتمش! خلیج فارس: مردی 53 ساله در یکی از روستاهای وحدتیه دشتستان نیمه های شب در حیاط منزلش با شلیک چندین گلوله کلاش از پشت بام همسایه به قتل رسید.
اولین شکست خانگی شاهین بوشهر/ فکری: استعفا می‌دهم+تصاویر در هفته 14 لیگ آزادگان؛ اولین شکست خانگی شاهین بوشهر/ فکری: استعفا می‌دهم+تصاویر خلیج فارس: شاهین شهرداری بوشهر اولین باخت خانگی فصل را در حضور تماشاگرانش تجربه کرد تا از صدر به رده سوم جدول لیگ آزادگان سقوط کند.
فرار مخابرات از اجرای قانون کارگزاران مخابرات روستایی : فرزندخوانده تحمیلی نیستیم فرار مخابرات از اجرای قانون خلیج فارس: از رأی دیوان عدالت به‌ نفع کارگزاران روستایی کشور، حدود چهار ماه می‌گذرد، شرکت مخابرات کماکان شش هزار کارگزار روستایی را مانند فرزندخوانده تحمیلی می‌داند و حاضر نیست همانند دیگر کارکنان خود با آنها برخورد کند.
بالا نشینی ادامه‌دار قیمت‌ها در بوشهر افزایش قیمت مرغ برخلاف پیش‌بینی‌ها بالا نشینی ادامه‌دار قیمت‌ها در بوشهر خلیج فارس: انگار که جاده یک طرفه است، بدون بازگشت. حکایت قیمت‌ ها در بازار به چنین جاده‌ ای می‌ماند، برای افزایش، روز می‌ شمارد و در برابر کاهش مقاومت می‌ کند.
شگرد قدیمی کلاهبرداران هنوز در بوشهر مشتری دارد! کلاهبرداری کارت به کارت، رایج ترین شیوه فریب شگرد قدیمی کلاهبرداران هنوز در بوشهر مشتری دارد! خلیج فارس: رئیس پلیس آگاهی استان گفت: طی روزهای اخير مجددا شاهد افزايش وقوع کلاهبرداري تلفني به شکل کارت به کارت توسط افراد کلاهبردار، سود جو و فرصت طلب هستیم.
از دریای پارس تا دریای بالتیک گفتگو با پرفسور سید محمدصادق نبوی از دریای پارس تا دریای بالتیک خلیج فارس: پرفسور سیدمحمدصادق نبوی که در سال 93 نیز به عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر مورد تجلیل قرار گرفت اکنون مدیر «نبوی لب Nabavi Lab»، موفق ترین آزمایشگاه در بزرگترین انستیتو نوروساینس دانمارک است.
دورهمی استانداران اسبق بوشهر با دستاورد خاطره‌گویی!+ تصاویر «خلیج فارس» گزارش می‌دهد؛ دورهمی استانداران اسبق بوشهر با دستاورد خاطره‌گویی!+ تصاویر خلیج فارس: نشست استانداران ادوار گذشته بوشهر در شرایطی طی روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار شد که عدم دستور کار مشخص برای این همایش، عملا سطح آن را به دورهمی و خاطره گویی مدیران ارشد استان در سنوات قبل مبدل کرد.
عذاب وجدان قاتل را پس از ۱۰ سال تسلیم کرد عذاب وجدان قاتل را پس از ۱۰ سال تسلیم کرد خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر از اعتراف به قتل فردی خبر داد که ده سال پیش خانمی را در شهرستان دشتی به قتل رسانده و متواری شده بود.
مسئولان از خواب بیدار شدند/ آغاز توزیع کالاهای اساسی با نرخ دولتی در بوشهر پس از ماهها انفعال؛ مسئولان از خواب بیدار شدند/ آغاز توزیع کالاهای اساسی با نرخ دولتی در بوشهر خلیج فارس: بلاخره مسئولان برای تنظیم بازار آستین ها را بالا زده و عرضه کالاهای پرمصرف با نرخ دولتی به شکل منظم تر در دستور کار قرار گرفت.
سرپرست جایگزین سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر شد پس از مدت‌ها انتقاد؛ سرپرست جایگزین سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر شد خلیج فارس: فاطمه صفری زاده از سال 94 به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شد و با گذشت مهلت قانونی، به صورت سرپرستی در این سمت حضور داشت.
3 کشته و 2 مجروح در تصادف زنجیره‌ای جاده دلوار 3 کشته و 2 مجروح در تصادف زنجیره‌ای جاده دلوار خلیج فارس: تاخیر چندساله در تکمیل بزرگراه دیر-بوشهر، باعث حوادث مکرری در مسیر فعلی خصوصا حدفاصل روستاهای بخش دلوار شده است.
پایان دادگاه صیادان بوشهری در امارات/ زمان آزادی مشخص نیست پیگیری یک سوژه؛ پایان دادگاه صیادان بوشهری در امارات/ زمان آزادی مشخص نیست خلیج فارس: یک فروند لنج صیادی دهم شهریور برای صید ماهی از اسکله جلالی بوشهر خارج شد و قرار بود چهار روز بعد برگردد، اما پلیس ساحلی امارات به آن‌ها حمله کرد.
جلسه شورای شهر بوشهر با چاشنی تذکر به رییس! «خلیج فارس» گزارش می‌دهد جلسه شورای شهر بوشهر با چاشنی تذکر به رییس! خلیج فارس: شورای شهر بوشهر مدتهاست گرفتار روزمرگی شده و مشخص نیست خروجی جلسات اعضای آن چیست؟
پرونده چندین پزشک و مرکز درمانی بوشهر به تعزیرات رفت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی: پرونده چندین پزشک و مرکز درمانی بوشهر به تعزیرات رفت خلیج فارس: وی افزود: دو مرکز درمانی نیز به دلیل رعایت نکردن تعرفه دولتی و یک مرکز درمانی دیگر به دلیل رعایت نکردن تعرفه بیماران تصادفی، جهت بررسی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
قتل همسر مقابل چشمان مادرزن در وحدتیه رخ داد؛ قتل همسر مقابل چشمان مادرزن خلیج فارس: گفتنی است دلیل این قتل اختلافات خانوادگی و مشکلات میان این دو عنوان شده و متهم به قتل نیز در حال حاضر فراری است.
گزارش عجیب از ساخت و سازهای غیرمجاز بوشهر/ عملکرد ضعیف شهربان+تصاویر توسط عضو شورای شهر مطرح شد؛ گزارش عجیب از ساخت و سازهای غیرمجاز بوشهر/ عملکرد ضعیف شهربان+تصاویر خلیج فارس: یکی از اعضای شورای شهر بوشهر با ارائه فیلم هوایی و مستنداتی از ساخت و سازهای غیرمجاز در محلات تنگک ها تصریح کرد: عملکرد پیمانکار شهربان رضایت بخش نیست.
دانشکده فنی کنگان مجوز گرفت رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان: دانشکده فنی کنگان مجوز گرفت خلیج فارس: ورودی این دانشکده از طریق آزمون سازمان سنجش خواهد بود و با فراهم شدن زیرساخت های موردنیاز، از مهرماه آینده با اخذ مجوز 3 الی 5 رشته در مقطع کاردانی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
نرخ تورم استان بوشهر، بالاتر از میانگین کشوری نرخ تورم استان بوشهر، بالاتر از میانگین کشوری خلیج فارس: طبق آمار ارائه شده، نرخ تورم ماهانه بوشهر هم 2.6 درصد است در حالی که نرخ کشوری آن 2 درصد و از این نظر هم استان بالاتر از میانگین کشوری قرار گرفته است.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
به بهانه های مختلف حقوق شاغلین را اضافه می کنید این افزایش حق ما باز نشستگان هم هست که در زمان جنگ شاغل بودیم بازنشسته چون می گویید کاری از دستشان بر نمی آیدارزشی بر ایشان قاِيل نیستیدرتبه بندی هم که تصویب شد چطور می خواهید فاصله شاغل وباز نشسته را کم کنید بازنشستگان خوب می دانندکه حرف هایتان شعاری بیش نیست
ارسال شده توسط ناشناس در تاریخ 20 آذر 1397 13:27:17
طبق قانون برنامه ششم آقای طراوت باید از سال اول این فوق العاده پرداخت شود، نه از شهریورماه، لطفا قانون بدرستی اجرا کنید نه سلیقه ایی
ارسال شده توسط کارمند در تاریخ 20 آذر 1397 12:57:28
در دنیای سوم حرف یعنی آب قیلون.اگر حرف به عمل تبدیل شود یعنی معجزه!
ارسال شده توسط شاگرد قهوه چی در تاریخ 20 آذر 1397 11:04:39
اگر پمپ بنزین عالیشهر افتتاح و راه اندازی شد بدونید که راه آهنم راه افتادنی میشه
ارسال شده توسط پروژه در تاریخ 20 آذر 1397 09:48:55
الحمدالله ، امیدوارم که بتونم همراه با پیمانکارم مانند پروژه های بجا مانده و ناقص و غیابی قبلی نباشم و تا اتمامم پا برجا بمانم و بوق قطارها را در شهرتون بصدا در بیارم نه فقط مانند پروژه های گذشته اسمی از من در شهرتون باقی بزارم
ارسال شده توسط راه آهن در تاریخ 20 آذر 1397 09:43:39
علم مدیریت؛ پديده مديران پروازي را پديده اي زشت، ناعادلانه، غيرقانوني و فساد آور میداند مديران پروازي در ذهن مردم القاء كننده مديريت اشرافي و همچنين بيانگر اين است كه كار اداري مدير، اولويت اول او نيست. مدیر پروازی معمولاً خانواده خود را به هر دلیل به محل خدمت خود نمی آورد ، همین امر باعث می شود تا تمام روزهای هفته را در دیار محل خدمت خود نباشد و این یعنی ؛ مسئول مورد نظر، از تمام وقت خود برای خدمت به مردم من بهره نمی برد. این قصه سر دراز دارد
ارسال شده توسط حسين يوسفي در تاریخ 20 آذر 1397 09:24:42
استفاده ازمديران‌ پروازي‌خواسته یا ناخواسته باعث بروز مشکلات فراوانی برای خودو سایرین ميشود. بروز حوادث‌ جاني‌ و مالي‌ هنگام‌ مسافرت‌ به‌ محل‌ كار، مشكلات‌ خانوادگي‌ براي‌ مديران‌‌، آثار سوءتربيتي‌ براي‌ فرزندان‌ آنها، سردرگمي‌ و بلاتكليفي‌ ارباب‌ رجوع‌ و كاركنان‌ اداره‌ مربوطه‌، ماموريت‌هاي‌ مكررجهت مراجعه‌ به‌ محل‌ كار و تحميل‌ بار مالي‌اضافي به‌ دستگاه‌ مربوطه‌‌وفويض‌ اختيارات‌ غيرقانوني‌ به‌ زيردستان‌ براي‌ حل‌ و فصل‌ امور در غياب‌ مديران‌،ازجمله‌ مشكلات‌ پيش‌روي‌ مديران‌ پروازي‌ است.
ارسال شده توسط حسين يوسفي در تاریخ 20 آذر 1397 09:21:43
كارگران خدماتی بیمارستان امام خمینی (ره)شهرستان کنگان هم ازقراردادوبیمه محروم هستندوحقوق بخور ونمیر میگیرندلطفابه گوش مسئولان برسانید
ارسال شده توسط کارگر در تاریخ 20 آذر 1397 09:16:04
وقتی عضو محترم هیات رئیسه استانداران به این بازگویی خاطره ها عنوان بهترین نشست رو میده، دیگه شما ببینید تو نشست بقیه استانها چه خبر بوده. برادر عزیز شما که میفرمائید منتقدان مطالبه نکرده اند، خودتون شاخص های این بهترین شدن رو برای خواننده ها اعلام می کردید.
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 20 آذر 1397 08:20:34
خدابیامرزتش... اما خوب تو ایران دوام آورده بوده
ارسال شده توسط محسن در تاریخ 20 آذر 1397 08:12:34
آقای طارمی تو کنار خلیج پارس بزرگ شدی چطور میتونی تو تیمی بازی کنی که هوادارانش شعار خلیج ع ر ب ی سر میدن.غیرت داشته باش
ارسال شده توسط Rad در تاریخ 20 آذر 1397 08:09:35
راه آهن هم مثل منطقه گردشگری که به بیابان تبدیل شد
با این وضع امکان نداره
تازه زیر ساخت های راه آهن چیزیش نمونده که بخوان راه اندازی کنند
طی این مدت متاسفانه مبلگرد ووووووهم فرسوده و ازبین رفته مگر اینکه از نو شروع کنن
ارسال شده توسط همشهری در تاریخ 20 آذر 1397 07:52:17
باید گریست به حال بوشهر و فوتبالش با آن همه نعمت های خدادادیش که امروز امثال آقای قلعه نوعی بخاطر سی میلیون بخشندگی و کرم خود را به رخ ما بکشد .هرچند نمی توان منکر کار بجا و ارزشمند آقای قلعه نوعی ( این طور که خودش گفته ) شد ولی بزرگان گفته اند کار خوب که اجر دنیوی و اخروی دارد را باید فقط خدا داند نه آن را در بوق و کرنا کرد .
ارسال شده توسط جاویدفر در تاریخ 20 آذر 1397 07:31:18
ای کاش به آنچه می نمایی باشید ......... بنی صدر با آن انحرافی که داشت حداقل آشکارا موضع خود بیان می کرد.........
ارسال شده توسط احمدی در تاریخ 20 آذر 1397 07:16:28
همسر رییسی: اگر او رییس جمهور شده بود اوضاع کشور اینگونه نبود!!!
قطعا بدتر بود
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 20 آذر 1397 07:07:35
جوک گفته .... خخخخخ
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 20 آذر 1397 07:03:25
آقای استاندار پنجشنبه های ادارات چی شد کی میخواهید به این تبعیض ادامه بدهید خودتان و فرمانداری ها و تعداد زیادی از ادارات چشمی دیگران پنجشنبه بیایند و فقط بنشین به در و دیوار خیره شوند ما رونقی اقتصادی ندیدم با این طرح جنجال برانگیز
ارسال شده توسط کارمند جهاد کشاورزی در تاریخ 20 آذر 1397 07:00:05
یه پل خواستن بسازن ۵ سال لفتش دادن اینم شاهکارشون مشخص ورودی شهر ، حالا میخان راآهن بکشن ، فکر کنم به عمرمون قد نده ، شاید نوه هامون افتتاح رو ببینند
ارسال شده توسط بی طرف در تاریخ 20 آذر 1397 04:23:19
درود بر آقا سعید. واقعا. شاهین به اندازه لیگ برتری دارد هزینه میکند ........لیگ یک اینقدر بودجه نیاز ندارد. آقایان به خاطررای با پول مردم همه کار میکنند..........
ارسال شده توسط همشهری در تاریخ 20 آذر 1397 00:09:18
عمو محمود تكون نمي خوري.تا آخرش هم همين بوشهر هسي.
ارسال شده توسط بوشهرقديم در تاریخ 19 آذر 1397 23:59:53
 • دورهمی استانداران اسبق بوشهر با دستاورد خاطره‌گویی!+ تصاویر
 • نامه اعتراضی برخی احزاب اصلاح‌طلب درباره عملکرد نماینده دشتستان/ زمزمه احضار مدیرکل سابق/ رایزنی‌ها برای انتخابات اتاق بازرگانی بوشهر
 • مسئولان از خواب بیدار شدند/ آغاز توزیع کالاهای اساسی با نرخ دولتی در بوشهر
 • رگبار پسر 19 ساله روی پدر/ به مادرم بی‌توجهی می‌کرد، کشتمش!
 • 3 کشته و 2 مجروح در تصادف زنجیره‌ای جاده دلوار
 • جلسه شورای شهر بوشهر با چاشنی تذکر به رییس!
 • پیمانکار راه‌آهن بوشهر انتخاب شد/ استارت پروژه با حضور رییس جمهور یا جهانگیری
 • سرپرست جایگزین سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر شد
 • عذاب وجدان قاتل را پس از ۱۰ سال تسلیم کرد
 • از دریای پارس تا دریای بالتیک
 • ماجرای بریدن سر مرد کرجی در حمام!
 • اولین شکست خانگی شاهین بوشهر/ فکری: استعفا می‌دهم+تصاویر
 • عضو شورای شهر بوشهر ویلچرسوار شد!+عکس
 • تقسیم غنایم به شیوه این دولت !+عکس
 • استانداران سابق در بوشهر+عکس
 • پرونده چندین پزشک و مرکز درمانی بوشهر به تعزیرات رفت
 • چالش جدی بازار گوجه بوشهر/ سرمایه‌گذاری قطر برای تولید گوشت در بوشهر/ تعطیلی ته‌لنجی در بنادر استان+تصاویر
 • هلال احمر گناوه با کمک واتساپ 9 نفر را نجات داد+عکس
 • توزیع یارانه‌ها از سال آینده استانی می‌شود
 • گراوند: کاربردی‌ترین نشست مجمع استانداران در بوشهر برگزار شد/ منتقدان باید علت تاخیر در برگزاری این نشست را مطالبه می‌کردند!
 • فیلم/ طوفان بوشهر از نمای دوربین مداربسته
 • تصاویر/ قهوه‌خانه و کافه‌ کهن در بافت قدیم بوشهر
 • دو مجروح در تصادف ورودی شهر بوشهر+عکس
 • رفتار بی‌شرمانه قهرمان با ملکه زیبایی!+عکس
 • بالا نشینی ادامه‌دار قیمت‌ها در بوشهر
 • شگرد قدیمی کلاهبرداران هنوز در بوشهر مشتری دارد!
 • فرمانداری که معاون و کارشناس ندارد!
 • تصاویر/ مجمع استانداران بوشهر در ۴۰ سال انقلاب اسلامی
 • استعفای دسته جمعی 19 نماینده اصفهان+عکس
 • پایان دادگاه صیادان بوشهری در امارات/ زمان آزادی مشخص نیست
 • قیمت طلا و سکه در بازار+جدول
 • دختری که چت‌های خصوصی فوتبالیست‌ها را منتشر کرد!
 • جاده ساحلی گناوه به بوشهر مسدود شد+عکس
 • هواشناسی درباره آبگرفتگی معابر بوشهر هشدار داد
 • عکس/ طبیعت بهاری روستای کره‌بند بوشهر
 • علت درگذشت همسر زیبا بروفه +عکس
 • عکس/ مهدی طارمی شاهد باخت شاهین
 • فیلمبرداری هوایی از جنگل بنه‌گز
 • جدیدترین تصاویر از اسما اسد پس سرطان+عکس
 • روز دانشجو با حضور فرماندار دشتستان+تصاویر
 • دورهمی استانداران اسبق بوشهر با دستاورد خاطره‌گویی!+ تصاویر
 • نامه اعتراضی برخی احزاب اصلاح‌طلب درباره عملکرد نماینده دشتستان/ زمزمه احضار مدیرکل سابق/ رایزنی‌ها برای انتخابات اتاق بازرگانی بوشهر
 • سرپرست جایگزین سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر شد
 • پیمانکار راه‌آهن بوشهر انتخاب شد/ استارت پروژه با حضور رییس جمهور یا جهانگیری
 • از دریای پارس تا دریای بالتیک
 • گراوند: کاربردی‌ترین نشست مجمع استانداران در بوشهر برگزار شد/ منتقدان باید علت تاخیر در برگزاری این نشست را مطالبه می‌کردند!
 • رگبار پسر 19 ساله روی پدر/ به مادرم بی‌توجهی می‌کرد، کشتمش!
 • مسئولان از خواب بیدار شدند/ آغاز توزیع کالاهای اساسی با نرخ دولتی در بوشهر
 • عضو شورای شهر بوشهر ویلچرسوار شد!+عکس
 • معاون اتاق اصناف بوشهر: نظارت بر بازار نباید منجر به شکستن حرمت بازاریان شود
 • بالا نشینی ادامه‌دار قیمت‌ها در بوشهر
 • جلسه شورای شهر بوشهر با چاشنی تذکر به رییس!
 • محمود فکری: از مربیگری شاهین بوشهر استعفا می‌دهم
 • تقسیم غنایم به شیوه این دولت !+عکس
 • ایرانجوان بوشهر قعرنشین لیگ دو+تصاویر
 • 3 کشته و 2 مجروح در تصادف زنجیره‌ای جاده دلوار
 • حق منطقه جنگی کارمندان آموزش و پرورش استان برقرار شد
 • فرار مخابرات از اجرای قانون
 • استانداران سابق در بوشهر+عکس
 • پرونده چندین پزشک و مرکز درمانی بوشهر به تعزیرات رفت
 • نمایشگاه عکس نوستالژی بندر در بوشهر +تصاویر
 • کواکبیان: حصر باید تمام شود
 • معاون دادستان کل: فیلتر تلگرام موفقیت‌آمیز بود
 • از نمره منفی به سه دانشگاه جم تا بلاتکلیفی دانشجویان
 • استاندار اسبق: بوشهر با بودجه دولتی آباد نمی‌شود
 • علی افراشته: مجمع استانداران در کمیسیون‌های دولت دارای کرسی شود
 • تصاویر/ نشست مجمع استانداران بوشهر در چهل سال گذشته
 • ۷۰۰ فرصت شغلی در دشتی ایجاد شد
 • مدیرعامل شاهین شهرداری: اگر ادامه دهم با «فکری» است
 • تصاویر/ مجمع استانداران بوشهر در ۴۰ سال انقلاب اسلامی
 • پایان دادگاه صیادان بوشهری در امارات/ زمان آزادی مشخص نیست
 • افزایش بارش، کمبود آب در استان را جبران نکرد
 • چالش جدی بازار گوجه بوشهر/ سرمایه‌گذاری قطر برای تولید گوشت در بوشهر/ تعطیلی ته‌لنجی در بنادر استان+تصاویر
 • عملیات اجرایی راه‌آهن بوشهر به شیراز آغاز می‌شود
 • فکری: تصمیم خودم را گرفته‌ام، از بوشهر می‌روم
 • تصاویر/ حضور رئیسی در کنگره بین‌المللی پزشکان قلب
 • شهردار گناوه: پیمانکاران به دلیل افزایش قیمت مصالح پای کار نمی‌آیند
 • مشاور روحانی: تا رفع حصر یک پوسته مانده است
 • راه‌اندازی کمپ ویژه نگهداری سگ‌های بدون صاحب در بوشهر
 • طارمی حق بازگشت به پرسپولیس را ندارد
 • تنها دلیل نهایی نشدن قرارداد طارمی با تراکتور
 • اخبار ویژه
 • عکس/ علی پروین روی موتور هوندا!
 • عکس/ استتار ماهرانه پروانه
 • سرپرست جدید پرسپولیس: با برانکو تعامل خوبی دارم
 • سیدجلال حسینی: دیگر سکوت جایز نیست!
 • سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شد+عکس
 • واکنش جالب بیرانوند به احتمال بازگشت طارمی و احمدزاده
 • حقوق سفرا و دیپلمات‌ها چقدر است؟
 • دوستم می‌تواند استقلال و پرسپولیس را با هم بخرد
 • تصاویر برتر سال ۲۰۱۸ گاردین‎
 • محاسبه کرایه‌ کامیون‌ با شیوه جدید
 • تصاویر/ عجیب‌ترین رستوران‌های جهان
 • تصاویر/ رانش زمین در چین
 • روشنگری مدیرعامل استقلال درباره جذب آنتونی استوکس
 • عکس/ کشف مواد مخدر در کفش مسافر!
 • ابروهای کریسمسی، مد 2019+عکس
 • توزیع گوشت منجمد با کارت ملی
 • خودرو ۱ تا ۲ میلیون تومان گران شد +عکس
 • پراید چقدر می‌ارزد؟
 • زمان اعلام افزایش تعرفه برق پرمصرف‌ها
 • جدول/ سکه ارزان شد
 • تصاویر/ چهره‎های معروف در تشییع همسر زیبا بروفه
 • پیشکسوت استقلال به کما رفت
 • خاشقچی شخصیت سال شد +عکس
 • رمز دوم کارت‌های بانکی یکبار مصرف شد
 • دستگیری قاتل مامور پلیس در کرمان
 • محاسبه کرایه‌‌ کامیون‌‌ با شیوه جدید
 • تصاویر/ غذای لاکچری‌نشین‎ها
 • تصاویر/ ورود پیکر ۷۲ شهید تازه تفحص شده به کشور
 • عرضه انار و هندوانه شب یلدا با قیمت مصوب
 • واکنش تند کرباسچی به اظهارات مشاور روحانی
 • دلار به ۱۰۵۰۰ تومان رسید+جدول
 • رمزگشایی از بازخواست عجیب وزیر آموزش وپرورش
 • توضیح برق خوزستان درباره فیلم جنجالی
 • تصاویر/ عروسی سنتی در بندر ترکمن
 • ترامپ از استیضاح خود نگران است
 • قیمت طلا و سکه در بازار+جدول
 • کریمی قدوسی به منتقدانش: توبه کنید+عکس
 • تصاویر/ ترامپ در زمین مسابقه
 • علت گرانی پسته
 • قیمت موز با دلار بالا و پایین می‌رود
 • نگرانی آیت‌الله جوادی آملی از شیوع اعتیاد در کشور
 • عکس/ واکنش اینستاگرامی فغانی به جنجال اخیر
 • تصاویر/ عروسی "دختر ثروتمندترین مرد هند" خبرساز شد
 • مطهری: "کف گرگی" برای برخی لازم است
 • «نامه اینشتین به خدا» ۳ میلیون دلار فروخته شد!
 • عکس/ روایتی از نجات کارخانه ولوو توسط یک مدیر ایرانی
 • تصاویر/ چالش جدید تزرا می
 • تصاویر/ بازداشت حامیان مهاجران در کالیفرنیا
 • آمادگی بازیکن سابق پرسپولیس برای رفتن به استقلال
 • مالخر میلیاردر که ۶ مخفیگاه بزرگ اموال داشت!
 • دخترانی که در آذربایجان رنگ مدرسه را نمی‌بینند!
 • با کیفیت‌ترین و بی کیفیت‌ترین خودرو‌ها+جدول
 • آتش‎سوزی در باغ رستوران فرحزاد تهران
 • تحلیل وزیر اطلاعات از هدف حادثه تروریستی چابهار
 • چه کسی وزیر را بازخواست کرد؟
 • موافقت دادگاه با آزادی آرش کیخسروی
 • پرونده باقری درمنی به اجرای احکام رسید
 • واکنش ظریف به تست موشکی ایران
 • زیباکلام: شرمنده‌‌ایم که روحانی به وعده‌هایش عمل نکرد
 • بیرانوند مصدوم شد
 • اعتراض مطهری به تقطیع سخنانش درباره بنزین
 • تصاویر/ بی‌تابی "زیبا بروفه" در مراسم تشییع پیکر همسرش
 • سرشاخ دوباره سرمربی استقلال با کی‌روش
 • تصاویر/ مانور مقابله با حملات تروریستی
 • بازیکنان پرسپولیس به سیم آخر زدند!
 • مرد مزاحم ستاره های سینما در تهران دستگیر شد+عکس
 • مرد مزاحم ستاره های سینما در تهران دستگیر شد+عکس
 • تشکیل پرونده جدید برای کارگر نیشکر هفت تپه
 • شرایط تلخ ایرانی‌ها در کمپ صربستان: گرسنگی، مشکل بهداشت و نظافت+عکس
 • توزیع گوشت منجمد با کارت ملی
 • پرداخت حقوق کارگران و کارمندان گروه ملی فولاد
 • علما و دانشجویان خواهان فیلترینگ اینستاگرام هستند!
 • رئیس کل دادگستری استان: برخورد با مفاسد اقتصادی با قدرت انجام می‎شود
 • "ترامپ نگران استیضاح است"
 • قوچانی: روحانی را از موسوی خوئینی‌ها اصلاح‌طلب‌تر می‌دانم
 • کارت‌های ملی قدیمی تا کی اعتبار دارند؟
 • ماجرای دستبرد ۵ دزد به ۱۰۰۰ خودرو
 • عکس/ فروشگاه خودران آمازون در لندن
 • پیام صوتی به اینستاگرام اضافه شد
 • ماجرای درخواست وام شرکت مالک هاتگرام از وزارت ارتباطات
 • چرا یارانه از ۴۵ هزارتومان بیشتر نمی‌شود؟
 • تبلیغ کلیه‌فروشی؛ ممنوع+عکس
 • تاجرنیا: اگر رئیسی رئیس جمهور می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟
 • عکس/ دوچرخه‌سواری شهردار جدید تهران
 • تصاویر/ خانه درختی که تبدیل به هتل شد
 • بازی فروشگاه‌های اینترنتی با قیمت موبایل
 • اسرار رازآلود ترین دریاچه ایران +عکس
 • چند خارجی برای درمان به ایران آمده‌اند؟
 • صادرات ۱۸ نوع ماده غذایی ممنوع شد
 • کارمندان در سال ۹۸ چقدر مالیات بر حقوق خواهند داد؟
 • سرنوشت عجیب ۳ محکوم یک پرونده جنایی
 • ممنوعیت فروش گوشی اپل در چین
 • امام‌خمینی با ارثیه پدری‌شان در خمین چه کردند؟
 • سرقت کاپشن فردوسی‌پور در مراسم اهدای جام!
 • عباس عبدی: چشم امید مردم کماکان به داخل است
 • موتورسیکلت‌های دست‌دوم گران‌تر از نو
 • 60 درصد مبتلایان ایدز از بیماری خود بی‌اطلاعند
 • العبادی؛ قربانی تحریم‌های ایران
 • ساز بی‌کوک خیابان
 • عکس/ عمیق‌ترین غار جهان
 • عکس/ سفر جهانگیری با هلیکوپتر هلال احمر!
 • قیمت خرید آپارتمان در منطقه شیخ بهایی +جدول
 • قلعه‌نویی از داوری سود کرده یا ضرر؟
 • تصویری زیبا از طبیعت خلخال
 • « ادامه
  انتخابات
  جدیدترین خبر ها
 • خبر استاندار درباره سد دشت پلنگ دشتی
 • ایجاد چاله‌های کوچک آبگیر برای ذخیره باران+عکس
 • نماینده مجلس: مشکل آب دشتستان حل شود
 • حبیبه فخرایی رییس شورای شهرستان دیّر شد
 • گراوند: پل مند تکمیل شود
 • سنگ بزرگ از مثانه بیمار کنگانی خارج شد
 • امام جمعه بوشهر: پایگاه سایبری جنوب کشور در بوشهر راه‌اندازی شود
 • افتتاح کتابحانه دبستان شهیدان خورموج+عکس
 • نجات جان خانواده 9 نفره در گناوه
 • مطالبات بازیکنان پارس جم پرداخت شد
 • تولید میگو پرورشی استان از ۲۰ هزار تن فراتر رفت
 • حق بیمه شرکت‎های نفتی به تامین اجتماعی دیلم پرداخت شود
 • درخشش 5 دانش‎آموز بوشهری در مسابقات جهانی
 • گراوند:توسعه گلخانه‎ها راهکار افزایش تولید باکیفیت است
 • جاده اهرم - فراشبند نیازمند بهسازی
 • ۶۰۰ هزار تن گوجه فرنگی خارج از فصل در استان برداشت می‌شود
 • ۲۴ طرح اقامتگاه بومگردی در استان ایجاد می‌شود
 • 4500 حلقه لاستیک در استان با نرخ دولتی توزیع شد
 • معاون استاندار: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در بوشهر تدوین می‌شود
 • نمایشگاه عکس نوستالژی بندر در بوشهر +تصاویر
 • طرح کاروان سلامت در امام حسن دیلم
 • استقلال صدرنشین دیدارهای خارج از خانه
 • راه‌اندازی کمپ ویژه نگهداری سگ‌های بدون صاحب در بوشهر
 • مدیرعامل منطقه ویژه پارس: اشتغال نیروهای بومی اولویت ماست
 • تشکیل 956 پرونده تخلف صنفی با گزارش‌های مردمی
 • تصاویر/ روزنامه‌های بوشهر
 • فکری: تصمیم خودم را گرفته‌ام، از بوشهر می‌روم
 • مطالبات بازیکنان پارس جم قبل از بازی پرسپولیس پرداخت می‌شود
 • مدیرعامل شاهین شهرداری: اگر ادامه دهم با «فکری» است
 • قلعه‌نوعی: 30 میلیون پول هتل شاهین بوشهر را دادم!
 • مهدی قائدی به اردوی تیم ملی امید دعوت شد
 • آتش سوزی در پارس جنوبی ۴ مصدوم برجا گذاشت
 • شهردار گناوه: پیمانکاران به دلیل افزایش قیمت مصالح پای کار نمی‌آیند
 • جشن روز دانشجو در بوشهر +تصاویر
 • خط کشتیرانی بوشهر- قطر راه‌اندازی می‌شود
 • شکست صدرنشین در گناوه
 • انتصاب جدید در نظام مهندسی استان
 • بخشدار: جزیره خارگ در امنیت کامل است
 • استاندار: امکانات گردشگری در شهرهای ساحلی استان توسعه یابد
 • استاندار: اسکله‌های گردشگردی استان توسعه می‌یابد
 • تفاهمنامه همکاری فنی و حرفه‌ای و دانشگاه فنی و حرفه‌ای بوشهر منعقد شد
 • نمایشگاه و بازارچه‌های صنایع دستی در استان ایجاد می‌شود
 • برگزاری جشنواره مسابقات ورزشی مدارس گناوه
 • جامعه خردورز به پشتوانه دانشجویان شکل می‌گیرد
 • 21 میلیارد و 145میلیون ریال حقوق دولتی معادن بوشهر وصول شد
 • دو مجروح در تصادف ورودی شهر بوشهر+عکس
 • ساخت مسکن برای محرومان استان با مشارکت خیرین
 • سهم آب نخیلات غارت نشود/ نخل‌داران چشم‌انتظار تدبیر مسئولان
 • هواشناسی: احتمال وقوع رگبار پراکنده باران در استان
 • استاندار: طرح‎های آبرسانی در اولویت تخصیص اعتبار بوشهر
 • پروژه‌های شهری دیلم و امام‌حسن از زبان فرماندار
 • مدیرکل اوقاف: سهم استان در تربیت حافظ قرآن چهار هزار نفر است
 • منتجب‎نیا در بوشهر: مسئولان باید صدای دانشجویان را بشنوند
 • بخشدار شنبه: نگاه دولت به حوزه فرهنگ و هنر نگاهی راهبردی است
 • رشد 30 درصدی پرداخت زکات در استان
 • درخواست فرماندار جم از پتروشیمی‌ها
 • طارمی حق بازگشت به پرسپولیس را ندارد
 • فعالیت 57 آزمایشگاه استاندارد در بوشهر
 • طرح‌های ملی تنگستان نیازمند افزایش اعتبار
 • خارگ تنها شهری که طرح جامع آن پذیرفته نشده
 • استاندار: طرح‌های آبرسانی قبل از فصل گرما تکمیل شود
 • تصاویر/ شکست خانگی شاهین شهرداری بوشهر
 • تصاویر/ مراسم روز دانشجو در بوشهر با حضور کواکبیان
 • عکس/ مهدی طارمی شاهد باخت شاهین
 • محمود فکری: از مربیگری شاهین بوشهر استعفا می‌دهم
 • ایرانجوان بوشهر قعرنشین لیگ دو+تصاویر
 • اورژانس بوشهر ۱۸ هزار ماموریت انجام داد
 • ۱۰۰ هزار تن گندم در استان تولید می‌شود
 • خلیج فارس مواج می‎شود
 • افزایش 55 درصدی تولیدات گلخانه‌های استان
 • گراوند: آب سد رئیسعلی براساس نیازمندی‌های منطقه توزیع شود
 • کمبود ۱۱۰ میلیون مترمکعب آب برای آبیاری نخیلات استان
 • الماسی: 300 نیروی آموزش دیده آماده جذب در نفت هستند
 • پتروشیمی کاوه امسال وارد مدار می‌شود
 • پرداخت زکات در استان ۱۰ برابر شد
 • تصاویر/ قهوه‌خانه و کافه‌ کهن در بافت قدیم بوشهر
 • از نمره منفی به سه دانشگاه جم تا بلاتکلیفی دانشجویان
 • یک بوشهری: امیدوارم جزو سه دروازه‌بان برتر دنیا باشم
 • فرماندار دیلم: انشعاب فضای سبز و خانه باغ‌ها قطع شود
 • تصاویر/ سیزدهمین سالگرد منوچهر آتشی
 • هلال احمر گناوه با کمک واتساپ 9 نفر را نجات داد+عکس
 • فرماندار: نظارت بر واحدهای صنفی کنگان افزایش یابد
 • آموزش چهره‌به‌چهره شهروندان بوشهری برای تفکیک پسماند+عکس
 • عکس/ طلوع صبح در شهر جم
 • انجام ماهیانه ۵۰ هزار دیالیز در استان
 • خبر خوش برای گوجه‌کاران استان
 • شناسایی 282 کودک بازمانده از تحصیل در استان
 • تصاویر/ روزنامه‌های بوشهر
 • روز دانشجو با حضور فرماندار دشتستان+تصاویر
 • معاون اتاق اصناف بوشهر: نظارت بر بازار نباید منجر به شکستن حرمت بازاریان شود
 • دو دلیل اصلی ترک تحصیل در استان
 • کواکبیان: حصر باید تمام شود
 • گلر بوشهری برای سومین بار کاندیدای بهترین‌های دنیا شد
 • بازی شاهین شهرداری بوشهر رایگان شد
 • برگزاری اجلاس هسته‌ای ایران در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
 • ۲۰۰۰ شغل در بافت فرسوده استان ایجاد می‌شود
 • کارگروه اقتصادی استان ویژه بزرگداشت چهلمین سال انقلاب تشکیل شد
 • بازگشایی جاده ساحلی بوشهر- گناوه
 • بی‌انگیزگی و بیماری صعب‌العلاج عامل اصلی ترک تحصیل در استان
 • معاون استاندار: همه دستگاه‌ها در پروژه شهر هوشمند بوشهر همکاری کنند
 • « ادامه