پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24316110 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1377804
کد خبر : 344936 تاریخ ثبت : 1399/5/7 09:06 نظرات تایید شده : 0
براساس اعلام شرکت فرآورده‎های نفتی استان؛

توزیع کپسول گاز در بوشهر الکترونیکی شد

خلیج فارس: به گفته وی، سه سیلندر ۱۱ کیلویی برای مصرف ماهانه هر خانوار برنامه ریزی شده که قطعا بیش از نیاز مصرف روزانه می باشد.

خلیج فارس: طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع (سیلندرهای 11 کیلویی) همزمان با 9 استان دیگر در بوشهر کلید خورد.

به گزارش خلیج فارس؛ مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر گفت: در تلاش هستیم تا گاز مایع با نرخ های مصوب به دست مصرف کننده واقعی برسد و سهمیه استان در خود استان مصرف شود.

مهرداد بیوکی خاطرنشان کرد: مهمترین هدف این طرح خدمات دهی مطلوب و به موقع به مشتریان است.

به گفته وی، پس از ثبت درخواست مشتریان گاز مایع (کپسول گاز) در سامانه سدف به نشانی https://newtejaratasan.niopdc.ir و تایید نهایی آن، کارت بانکی سرپرست خانوار شارژ می‌شود و آنان می‌تواند با مراجعه به فروشندگی‌های مرتبط، گاز مایع را دریافت کنند.

بیوکی درباره اقدامات انجام شده درباره این طرح گفت: ابتدا طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استانهای ایلام و کرمانشاه به صورت پایلوت اجرا و نقاط ضعف و قوت آن بررسی شد؛ از این رو انتظار می رود اجرای آن در بوشهر به رضایتمندی بیشتر مردم منجر شود.

وی تاکید کرد: در خصوص شارژ کپسول های 2 و 5 کیلویی نگرانی وجود ندارد و بر اساس برنامه ریزی انجام شده هیچ محدودیتی برای پر کردن این سلیندرهای گاز در عاملان توزیع نیست، از این رو مقرر شده با کارتی که برای شرکت های سیلندر پرکنی لحاظ شده بتوانند این کپسول ها را برای مصرف کنندگان پر کنند.

بیوکی ادامه داد: عاملان توزیع گاز مایع می توانند این سیلندرها را جمع آوری کرده و در مراکز سیلندر پرکنی برای مصرف کننده تامین کنند.

وی به کپسول های یازده کیلویی اشاره کرد و افزود:  مشکلی در این خصوص نداریم و با توجه به سهمیه، سه سیلندر ۱۱ کیلویی برای مصرف ماهانه هر خانوار برنامه ریزی شده است که قطعا بیش از نیاز مصرف روزانه می باشد.

بیوکی با تاکید بر اینکه محدودیت و دغدغه ای برای مصرف کننده واقعی وجود ندارد، افزود: در حال حاضر این میزان سهمیه لحاظ شده تا در خصوص میزان مصرف واقعی مصرف کننده راستی آزمایی شود.

به گفته وی، درصورت هرگونه ابهام برای شهروندان تلفن 09627 بصورت شبانه روزی از تهران و شماره تماس 33332781 در بوشهر و طی زمان اداری پاسخگو می باشند.

-->