پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21636102 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20000512
کد خبر : 338876 تاریخ ثبت : 1399/4/9 09:10 نظرات تایید شده : 8
فرماندار بوشهر:

تحریم‎های امروز کشور بی‎سابقه است

خلیج فارس: جمشیدی اضافه کرد: در این شرایط برخی از افراد همه مسائل و مشکلات را فقط به همین دولت ربط می‌دهند این درحالی است که تمام امور در دست دولت نیست.

فرماندار بوشهر: برون رفت از مشکلات نیازمند همدلی آحاد جامعه هستخلیج فارس: فرماندار بوشهر گفت: در این شرایط سخت اقتصادی همه باهم باید در کنار هم و با اراده جدی با تمام قدرت پای کار باشند تا بتوان از این شرایط سخت عبور کرد.

به گزارش خلیج فارس؛ عباس جمشیدی در نشست کارگروه اقتصادی شهرستان بوشهر افزود: شیوع ویروس کرونا یک مساله جهانی است به همین دلیل همه کشورها از نظر اقتصادی با مشکلاتی روبرو شدند و این مشکلات در ایران که با تحریم‌های ظالمانه آمریکا نیز دست و پنجه نرم می‌کند پررنگ تر است اما باید با مدیریتی جهادی و عزمی راسخ بتوان این شرایط را پشت سر گذاشت.

جمشیدی ادامه داد: امروز  تحریم‌ها به گونه‌ای روی کشور سایه افکنده که در کل تاریخ انقلاب، کشور با این حجم از تحریم‌ها روبرو نبوده است.

جمشیدی اضافه کرد: در این شرایط برخی از افراد همه مسائل و مشکلات را فقط به همین دولت ربط می‌دهند این درحالی است که تمام امور در دست دولت نیست.

فرماندار بوشهر خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی شرایط سخت اقتصادی را برای کشور رقم شده، انتظار می‌رود در این شرایط بانک‌ها متناسب با وضعیت موجود در خصوص دریافت کنندگان تسهیلات تصمیم گیری کنند.

کلمات کلیدی خبر : فرماندار بوشهر عباس جمشیدی
-->