پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21621107 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19985535
کد خبر : 338799 تاریخ ثبت : 1399/4/8 16:36 نظرات تایید شده : 0
فوتی‎های کرونا به ۷۹ نفر رسید؛ بستری‎ها ۱۳۷ نفر

بوشهر همچنان در وضعیت هشدار

خلیج فارس: ویروس کرونا به علت نوع انتقالش می‌تواند حتی هنگام صحبت کردن افراد نیز منتقل شود و بهره‌گیری از ماسک به‌طور ویژه در اماکن عمومی می‌تواند از این مساله تا حدود قابل‌ملاحظه‌ای جلوگیری کند.

شمار فوتی‌های کرونا در استان بوشهر به ۷۹ نفر رسیدخلیج فارس: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: ۱۳۷ مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۳۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت قرار دارند.

به گزارش خلیج فارس؛ سعید کشمیری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ مورد مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری‌ شده‌اند و اکنون ۱۳۷ بیمار در بیمارستان‌ها بستری هستند.

او افزود: طی همین مدت، ۱۸ مورد از موارد بستری مبتلا به کرونا با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت چهار نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت:  آمار موارد فوت شده بر اثر کرونا در استان به عدد ۷۹ رسید.

کشمیری با اشاره به افزایش سه نفر به بستری شدگان در بخش‌ مراقبت‌های ویژه، عنوان کرد: از ۳۲ نفر بستری شده در بخش‌ مراقبت‌های ویژه  ۲۰ نفر با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

ماسک را جزء جدایی‌ناپذیر پوشش خود قرار دهیم

او همچنین تاکید کرد: برای محافظت از خود و افراد جامعه باید همه مردم، مسئولان و رسانه‌ها، پویش من ماسک می‌زنم را انتشار دهند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: باید ماسک را جزء جدایی‌ناپذیر پوشش خود قرار دهیم.

کشمیری گفت: ویروس کرونا به علت نوع انتقالش می‌تواند حتی هنگام صحبت کردن افراد نیز منتقل شود و بهره‌گیری از ماسک به‌طور ویژه در اماکن عمومی می‌تواند از این مساله تا حدود قابل‌ملاحظه‌ای جلوگیری کند.

بوشهر همچنان در وضعیت هشدار

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز هم اعلام کرد که بوشهر همراه با ایلام، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی از نظر کرونا، در وضعیت هشدار قرار دارند.

کلمات کلیدی خبر : کرونا بوشهر سعید کشمیری
-->