پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1075620 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45765320
کد خبر : 251897 تاریخ ثبت : 1397/12/24 20:44 نظرات تایید شده : 0
دستگیری دو باند سرقت

سرقت از جویندگان کار عسلویه با شکلات مسموم!

خلیج فارس: دو سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند، به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با اتتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند 3 نفره سارقین سیم برق در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: این افراد تاکنون به 17 فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار خلیل واعظی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را بر اساس روش های علمی و پلیسی آغاز کردند.

وی افزود: شب گذشته کارآگاهان رد دونفر از سارقین را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آنها را دستگیر کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان دو سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با اتتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.

وی گفت: سارقین که تاکنون به 17فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند سیم های مسروقه را به فردی در شهر کازرون می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

سرقت از افراد جویای کار عسلویه با شکلات مسموم

سردار واعظی همچنین از شناسایی و دستگیری سارقی خبر داد که با بی هوش کردن طعمه های خود با استفاده از شکلات مسموم اموال آنها را به سرقت می برد.

وی اظهار داشت: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدات های شهری در عسلویه طعمه های خود را از بین  افردا جویای کار انتخاب، سپس به بهانه  سفارش جهت اشتغال آنها را به ساختمانهای نیمه کار می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آنها را بی هوش و اموالشان را به سرقت می برد.

سردار واعظی بیان کرد: این فرد تاکنون به 7 فقره سرقت اعتراف کرده که بوسیله چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده است.