پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8313817 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1568473
کد خبر : 251028 تاریخ ثبت : 1397/12/19 21:51 نظرات تایید شده : 12
تذکر نماینده دشتی و تنگستان به اتفاقات اخیر در پارس جنوبی:

کارگرانی که بجای عیدی با چشم گریان به خانه باز می‌گردند+فیلم

خلیج فارس: شهریاری خطاب به وزیر نفت گفت: با تغییراتی که در مدیریت منطقه ویژه پارس جنوبی ایجاد شده، کارگران بومی مخصوصاً کارگران شهرستان های دشتی و تنگستان از منطقه ویژه اخراج شده اند.

خلیج فارس: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: وزیر نفت به جد به موضوع ورود کرده و از اخراج کارگران بومی شاغل در منطقه ویژه پارس جنوبی جلوگیری کند و اجازه ندهد مدیران غیربومی در استان بوشهر و به روش های قوم و قبیله گرایی خود ادامه دهند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خانه ملت؛ سیدکمال الدین شهریاری در نشست علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر من به آقای زنگنه وزیر نفت است، با تغییراتی که در مدیریت منطقه ویژه پارس جنوبی ایجاد کرده اند، کارگران بومی مخصوصاً کارگران شهرستان های دشتی و تنگستان از منطقه ویژه اخراج شده اند. به جای پاداش پایان سال کارگران بومی با چشم گریان به خانه های خود بازمی گردند.

وی با تاکید بر اینکه نباید در استان بوشهر که به گفته رئیس جمهور پایتخت انرژی کشور است، شهرستان تنگستان دارای نرخ بیکاری 18.1 درصد و شهرستان دشتی دارای نرخ بیکاری 15.2 درصد باشد، خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر حق دارند در اشتغال منطقه ویژه پارس جنوبی اولویت داشته باشند، هر چه سریعتر کارگران اخراج شده باید به محل کار خود بازگردند.

در این زمینه
جلوگيری از اخراج نيرو و رسيدگی به مطالبات كارگری در پارس جنوبی+نصویر
بیکاری ۸۰۰ کارمند عسلویه در آستانه سفر رئیس جمهور
 

-->