پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48489302 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25724158
کد خبر : 245773 تاریخ ثبت : 1397/11/22 15:15 نظرات تایید شده : 0
مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان بوشهر در «خلیج فارس»:

از مشارکت در طرح‌های عام المنفعه تا تسهیلات به مستمری بگیران

خلیج فارس: وی تاکید کرد: جزو 5 بانک تجاری کشور هستیم که طبق بررسی های برون سازمانی از جمله جشنواره های شهید رجایی، رضایت مندی ارباب رجوع از آن مطلوب ارزیابی شده است.

خلیج فارس: مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان بوشهر تاکید کرد: جزو 5 بانک تجاری کشور هستیم که طبق بررسی های برون سازمانی از جمله جشنواره های شهید رجایی، رضایت مندی ارباب رجوع از آن مطلوب ارزیابی شده است.

سپهدار زارع در جریان بازدید از دفتر هفته نامه و پایگاه اطلاع رسانی «خلیج فارس»، با مدیرمسئول و خبرنگاران این رسانه به گفتگو نشست.

وی به بخشی از عملکرد این بانک اشاره کرد و گفت: به منظور حمایت از کالای ایرانی، کلیه مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی بدون سپرده گزاری و با توجه به حقوق دریافتی شان بین 70 تا 200 میلیون ریال تسهیلات با اقساط 36 ماهه جهت خرید محصولات خانگی دریافت می کنند.

زارعی از جذب 100 درصد بودجه ابلاغی برای تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی در استان خبر داد و گفت: در این راستا معادل 15 میلیارد ریال برای مددجویان کمیته امداد و 6 میلیاردریال هم برای اشتغالزایی مددجویان بهزیستی پرداخت شد.

مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان همچنین از جذب 86 درصد بودجه ابلاغی تسهیلات مشاغل خانگی در استان خبر داد و گفت: در این راستا به مقاضیان و معرفی شدگان دستگاه های اجرایی استان معادل 39 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شد.

وی همچنین از پرداخت 618 فقره اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 95 میلیارد ریال از سوی این بانک در استان تا پایان دی ماه خبر داد.

زارع یکی دیگر از عملکردهای این بانک را تا پایان دیماه سالجاری شامل پرداخت 9 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای نیازهای ضروری مستمری بگیران تأمین اجتماعی اعلام کرد.

وی همچنین از مشارکت در ساخت و تجهیز دبیرستان شهدای بانک رفاه کارگران در روستای زلزله زده باغان شهرستان دشتی و کمک رسانی مستمر به دانش آموزان آن آن و همچنین دانش آموزان روستای محروم بن بید در بخش شنبه شهرستان دشتی خبر داد و افزود: در راستای مسئولیت های اجتماعی، بانک رفاه کارگران در ساخت مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین ذهنی و جسمی نیلوفران آبی در مقابل بیمارستان سلمان فارسی مشارکت کرده که این پروژه پیشرفت بالای 80 درصد داشته است. همچنین پروژه احداث جایگاه سوخت در جاده نیروگاه اتمی بوشهر (تنگک) نیز در راستای اشتغالزایی یکی دیگر از طرح های مشارکتی بوده است.

مدیرمسئول هفته نامه و پایگاه اطلاع رسانی «خلیج فارس» نیز در این نشست با بیان اینکه نظام بانکداری در کشور فرتوت و قدیمی است، تصریح کرد: بانکداری کشور نیازمند ساختارها و عملکردهای نوین تر است.

علی احمدی خاطرنشان کرد: به حسب فعالیت رسانه ای، بانک رفاه در زمینه خدمات رسانی خصوصا به جامعه هدف اصلی اش که مستمری بگیران تامین اجتماعی هستند روند رو به جلویی داشته و ساماندهی پرداخت حقوق ها که باعث کاهش مشکلات بازنشستگان و ازدحام مقابل شعب شود، حرکتی رو به جلو بوده که امید می رود با حرکت به سمت بانکداری الکترونیکی و فرهنگ سازی در این خصوص، شاهد رضایت مندی بیشتر خدمات گیرندگان بانک باشیم.

تصاویر بیشتر را اینجا ببینید