پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32087414 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51380972
کد خبر : 245229 تاریخ ثبت : 1397/11/18 16:42 نظرات تایید شده : 1
کارشناس هواشناسی استان خبر داد:

هفته بارانی در انتظار استان بوشهر

خلیج فارس: وی گفت:خلیج فارس نیز طی این مدت به سبب وزش باد به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

خلیج فارس: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از ورود یک سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: از شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده آسمان استان بارانی خواهد بود.

به گزارش«خلیج فارس»؛ پیام مساعدی اظهار داشت: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه های هواشناسی از روز جمعه با ورود یک سامانه بارشی به غرب و جنوب غرب کشور بتدریج ناپایداری های جوی در استان افزایش می یابد.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود فعالیت این سامانه از اواخر وقت جمعه به صورت بارش خفیف و پراکنده باران در برخی نقاط استان آغاز شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان افزود: با توجه به تداوم فعالیت سامانه طی روزهای شنبه تا اوایل سه شنبه، طی این مدت آسمان استان ابری و به تناوب همراه با بارش باران و وزش باد، گاهی رگبار باران و رعد و برق و وزش تندباد پیش بینی می شود.

مساعدی ادامه داد: از اواخر روز یکشنبه با تقویت سامانه بارشی، بارش‌ها طی روز دوشنبه تا صبح روز سه شنبه با شدت بیشتری در غالب نقاط استان بویژه در نیمه جنوبی استان ادامه خواهد یافت.

وی گفت:خلیج فارس نیز طی این مدت به سبب وزش باد به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود. در روزهای شنبه و یکشنبه در هنگام وزش باد، احتمال خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.