پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32086856 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51380415
کد خبر : 245019 تاریخ ثبت : 1397/11/17 12:03 نظرات تایید شده : 1
رضاییان، مدیرعامل پارس جم:

تارتار و خطیب ناراحتند، اما کنار ما خواهند بود/ شرکت‌های خصوصی پارس جنوبی کمک‌مان کنند

خلیج فارس: مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی توضیحاتی را درباره حواشی اخیر پیرامون این باشگاه ارائه داد.

خلیج فارس: مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی توضیحاتی را درباره حواشی اخیر پیرامون این باشگاه ارائه داد.
                                                      
به گزارش «خلیج فارس»؛ بهرام رضاییان درباره حواشی پیش آمده پیرامون تیم فوتبال این باشگاه در بحث مالی اظهار داشت: ما مشکلات مالی داریم و این مسئله را هرگز کتمان نمی‌کنیم. اتفاقا مشکلات برایمان خیلی هم عذاب‌آور شده است. در این شرایط به جز جذب اسپانسر راهی برای درآمدزایی نیست، اما اسپانسر به عنوان یک بنگاه اقتصادی اول شرایط خودش را می‌بیند و اگر شرایط خوبی داشت به ما کمک می‌کند.

وی ادامه داد: توقع ما این است که از پارس جنوبی حمایت بیشتری شود. از شرکت‌های خصوصی انتظار داریم که حمایت کنند. چرا که دولت با قانونی که درباره تیم‌های نفتی فوتبال وجود دارد قطع به یقین یک ریال هم نمی‌تواند به ما کمک مالی داشته باشد. ما در صدد هستیم تا از ظرفیت‌های موجود در منطقه استفاده کنیم. همان شرکت‌هایی که تا الان کمک کردند و از آن‌ها تشکر هم می‌کنیم. این کمک‌ها به محیط پیرامونی و شهرک‌های مستقر در منطقه هم می‌رسد. فوتبال یک الگو برای جوانان می‌شود و ما نیز سعی می‌کنیم از جوانان بومی را در این مسیر کمک بگیریم. همین الان ۴۰۷ نفر در تیم‌های پایه ما فعالیت می‌کنند و این یک اشتغال زایی خوب محسوب می‌شود. انشاالله در سایه همدلی دست به دست هم دهیم تا مشکلات باشگاه به کمترین سطح خود برسد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی درباره لغو پرواز دیروز اعضای تیم از عسلویه به تهران تاکید کرد: پرواز‌های عسلویه اکثرا چارتر هستند. ما هم هماهنگ کرده‌ایم که از ظرفیت‌های چارتری استفاده کنیم. منتهی در آخرین لحظه پرواز را لغو کردند. هرگز اینطور نبوده که پرواز صبح را به عصر بیندازیم. از اول قرار بود تیم ساعت ۱۶:۱۰ به تهران برگردد، اما ساعت ۱۲ ظهر ضمن عذرخواهی به ما گفتند که سهمیه‌شان کم شده و نمی‌توانند ۴۰ نفر را جا بدهند. از آن لحظه که این خبر را دادند هم پیگیر شدیم تا بخشی از تیم از بوشهر و شیراز به تهران برگردند و با سهمیه‌های ۷۵۰ و ۸۵۰ هزار تومانی این کار را انجام دادیم. ما مشکلات مالی داریم، اما هرگز این مشکلات محدود به پول پرواز تیم نیست.

رضاییان همچنین گفت: بازیکنان ما آماده بودند که نزد خانواده‌هایشان بروند و با یک ریکاوری مناسب تمرینات را شروع کنند. خیلی بد است که یک انسان برای خودش برنامه‌ریزی کند و قول و قراری بچیند، اما در دقیقه ۹۰ کنسل شود. به هر حال بازیکنان به آقای تارتار واکنش نشان دادند و عکس‌العمل سرمربی تیم و آقای خطیب سرپرست را در پی داشت. آن‌ها ناراحت بودند و ما به اعضای تیم حق می‌دهیم.

وی درباره خداحافظی مهدی تارتار و عبدالرحیم خطیب افزود: تیم ما یک تیم بی‌حاشیه است. ما بازیکنان خوب و باکیفیتی داریم و از کادرفنی بادانشی بهره می‌گیریم. گواه این موضوع هم موفقیت‌های چند ساله‌مان در لیگ برتر بوده است. آقای تارتار ۳ سال است در کنار ما حضور دارند و آقای خطیب هم مدت زیادی است با ما هستند. ما در تلاش هستیم تا مشکلات را نه به صورت صد درصد که به اندازه رتق و فتق امور برطرف کنیم. آقایان خطیب و تارتار هم با ما هستند و انشاالله از روز پنجشنبه کارمان را برای دیدار با نفت مسجدسلیمان آغاز می‌کنیم. ما روز گذشته هم بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم و انشاالله با حل مشکلات مالی روند خوبمان را ادامه خواهیم داد.