پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32085161 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51378723
کد خبر : 245003 تاریخ ثبت : 1397/11/17 12:02 نظرات تایید شده : 4

دانشگاه خلیج‌فارس عضو هیات علمی جذب می‌کند+جزییات

خلیج فارس: وی با درخواست از دانش آموختگان استان بوشهر برای مشارکت فعال در این فراخوان، گفت: هر چند ملاک برای جذب هیات علمی سوابق علمی است، اما در شرایط برابر، اولویت با نیروی های بومی می باشد.

خلیج فارس: دانشگاه خلیج فارس بوشهر 13 عضو جدید از بین دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جذب می‌کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این دانشگاه سال ۱۳۷۱ در بوشهر راه اندازی شده و هم اکنون دارای 256 عضو هیات علمی می باشد و در سال تحصیلی جاری، هشت هزار و چهارصد دانشجو در هشت دانشکده در حال تحصیل می باشند.

دبیر هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: اکنون 6 عضو هیات علمی با درجه استاد، 40 نفر با درجه دانشیار، 169 نفر با درجه استادیار، 30 نفر با درجه مربی و 11 نفر طرح خدمت سربازی در دانشگاه خلیج فارس به آموزش دانشجویان مشغول هستند.

علی پاکیزه با اشاره به اینکه در فراخوان بهمن ماه تعداد 13 عضو هیات علمی جدید استخدام خواهند شد، بیان کرد: متقاضیان جذب باید همه مقاطع تحصیلی خود را در دوره روزانه دانشگاه‌های دولتی و یا دانشگاه‌های خارجی مورد تائید وزارت علوم گذرانده باشند و رشته تحصیلی و گرایش همه مقاطع تحصیلی آن‌ها باید با رشته و گرایش مورد تقاضا برای جذب همخوانی داشته باشد.

وی افزود: سوابق پژوهشی متقاضی نیز باید متناسب با گرایش و تخصص مورد تقاضا باشد و حداقل معدل متقاضیان جذب در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به ترتیب ۱۵، ۱۷ و ۱۸ است.

پاکیزه یادآور شد: همچنین متقاضیان باید حداقل به یک زبان زنده بین المللی (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی) متناسب با رشته تحصیلی خود مسلط باشند و در استخدام رسمی یا پیمانی دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی یا سایر دانشگاه‌ها نباشند.

وی با درخواست از دانش آموختگان استان بوشهر برای مشارکت فعال در این فراخوان، گفت: هر چند ملاک برای جذب هیات علمی سوابق علمی است، اما در شرایط برابر، اولویت با نیروی های بومی می باشد.