پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32085245 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51378807
کد خبر : 244523 تاریخ ثبت : 1397/11/15 10:08 نظرات تایید شده : 0
هفته شانزدهم لیگ برتر؛

سوت شروع لیگ پس از ۵۲ روز/ تقابل همسایه‌های جنوبی و جدولی

خلیج فارس: هفته شانزدهم لیگ برتر با انجام ۲ بازی از امروز آغاز می‌شود که طی آن پارس جنوبی میزبان فولاد است و استقلال خوزستان از ماشین سازی پذیرایی می‌کند.

خلیج فارس: هفته شانزدهم لیگ برتر با انجام ۲ بازی از امروز آغاز می‌شود که طی آن پارس جنوبی میزبان فولاد است و استقلال خوزستان از ماشین سازی پذیرایی می‌کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ چرخ لیگ برتر بعد از ۵۲ روز توقف امروز با برگزاری ۲ بازی به گردش در می‌آید که در این دو دیدار پارس جنوبی و استقلال خوزستان از فولاد ماشین سازی پذیرایی می‌کنند. 

https://media.mehrnews.com/d/2018/11/02/3/2944533.jpg

پارس جنوبی در حالی پذیرای فولاد است که در هفته پانزدهم با ۱۹ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد و فولاد با یک امتیاز اختلاف، یک پله پایین تر از این تیم قرار گرفته است تا جدال دو تیم جنوبی، دیدار همسایه‌های جدولی هم باشد.

مهدی تارتار روزهای پرکاری را در نقل و انتقالات زمستانی پشت سر گذاشت و با جذب ۶ بازیکن تا سر حد امکان تیمش را برای نیم فصل دوم تقویت کرد.

هیچ یک از دو تیم در صورت پیروزی نخواهند توانست به جمع ۵ تیم بالای جدول بپیوندند، اما یک پیروزی می‌تواند شرایط این دو تیم را برای ادامه فصل بهبود ببخشد.

به نوشته مهر؛ در دیگر بازی امروز استقلال خوزستان، تیم انتهای جدول میزبان ماشین سازی تیم رده سیزدهم جدول است. آبی‌های خوزستان که ۶ امتیازشان هم کسر شده است حتی در صورت پیروزی هم نمی توانند از انتهای جدول جدا شوند. اما ماشین سازی این فرصت را دارد که در صورت پیروزی حتی تا ۵ پله هم در جدول صعود نماید. 

برنامه بازی‌های امروز از هفته شانزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

* پارس جنوبی جم - فولاد خوزستان ساعت ۱۶
* استقلال خوزستان - ماشین سازی تبریز ساعت ۱۶کلمات کلیدی خبر : لیگ برتر