پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48182285 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25418808
کد خبر : 233260 تاریخ ثبت : 1397/9/17 20:47 نظرات تایید شده : 0

لباس عروس فاخر و مجلل پریانکا چوپرا +تصاویر

خلیج فارس: پریانکا چوپرا در این مراسم یک لباس عروس فاخر با آستین های تور و دامن بلند و تور حیرت آور به بلندی ۷۵ فوت (بیش از ۲۲ متر) برای پوشیدن انتخاب کرد که با مراقبت چندین نفر همراه بود. به دلیل این که پدر پریانکا در سال ۲۰۱۳ در اثر بیماری سرطان درگذشت، همراه او در این مراسم مادرش، مادهو بود.

لباس عروس فاخر پریانکا چوپرا در مراسم ازدواجش

بر این لباس عروسی که رالف لورن آن را آماده کرده، بیش از دو میلیون پولک مروارید دوخته شده است. اما این تور سر لباس بود که توجه بسیاری را جلب کرد. این تور سر دراز که چند نفر برای حمل آن به کار گرفته شده بودند، در فضای مجازی بحث‌های زیادی را ایجاد کرد.

لباس عروس فاخر پریانکا چوپرا در مراسم ازدواجش

یکی از کاربران نوشته است:"تور سر پریانکا چوپرا بزرگ‌تر و روشن‌تر از آینده من است."

لباس عروس فاخر پریانکا چوپرا در مراسم ازدواجش
برخی هم با شوخی آن را با لباس عروسی مگان مارکل، عروس خانواده سلطنتی بریتانیا مقایسه کردند. چوپرای ۳۶ ساله و جوناس ۲۶ ساله پس از یک سال رابطه عاشقانه چند ماه پیش نامزد شدند و مراسم سه‌روزه ازدواج آنها در روزهای گذشته خبرساز شد. پریانکا چوپرا این لباس دست‌دوزی‌شده رالف لورن را در مراسم روز شنبه پوشیده بود و با آن روی چمن قصر امید باوان در شهر جوداپور ظاهر شد. جشن عروسی پرتجمل این زوج همچنین شامل مراسم سنتی هندو بود که روز یکشنبه برگزار شد.

لباس عروس فاخر پریانکا چوپرا در مراسم ازدواجش
خانم چوپرا در مصاحبه‌ای با مجله پیپل گفته است که عروسی‌اش مخلوطی از سنت‌ها و مراسم‌مذهبی بوده است.