پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 35806048 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44640992
کد خبر : 228262 تاریخ ثبت : 1397/8/20 12:37 نظرات تایید شده : 1

گازرسانی در شهرهای استان به ۹۹ درصد رسید

ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان بوشهر به 99 درصد رسیدخلیج فارس: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از تسریع اجرای گازرسانی خبر داد و گفت: ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان بوشهر ۹۹ درصد است که نشان دهنده بهره‌مندی ساکنان شهرها از گاز طبیعی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ مسلم رحمانی صبح امروز در آیین اجرای طرح همیار گاز در مدارس استان بوشهر از توسعه طرح‌های گازرسانی خبر داد و اظهار داشت: در اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان تلاش خوبی صورت گرفته بگونه‌ای که در هفته دولت امسال با اعتباری افزون بر 274 میلیارد ریال طرح‌های گازرسانی در استان بوشهر به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه ضریب نفوذ گازرسانی روستایی استان بوشهر به 96 درصد افزایش یافته است تصریح کرد: تاکنون  بیش از 410 روستای استان با اجرای افزون بر سه هزار و 100 کیلومتر شبکه، تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر افزود: ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان بوشهر 99 درصد است که نشان دهنده بهره‌مندی ساکنان شهرها از گاز طبیعی است.

رحمانی با اشاره به اجرای طرح همیار گاز در مدارس استان بوشهر بیان کرد: این  طرح با هدف آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز به دانش‌آموزان مقطع ابتدائی اجرا و طی آن مضامین مرتبط با حوزه ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح همیاز گاز علاوه بر شهر بوشهر، در تمامی شهرستان‌های استان اجرا و طی آن، کارشناسان واحدهای روابط عمومی، HSE و امداد به ارائه آموزش‌های مورد نظر به دانش آموزان می‌پردازند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به اینکه در راستای اجرای مطلوب این برنامه، برنامه ریزی و هماهنگی‌های متعددی صورت گرفته است تصریح کرد: تمام تلاشمان بر این است تا به بهترین شکل ممکن دانش آموزان را با وظایف همیاران گاز آشنا ساخته و از طریق  ارتقاء دانش و آگاهی، گامی موثر در ترویج مصرف ایمن و بهینه گاز برداریم.

رحمانی خاطرنشان کرد: بی شک ارائه آموزش‌های مورد نظر به دانش آموزان سبب انتقال و ترویج این آموزش‌ها در سطح خانواده‌ها نیز می‌شود و بدین ترتیب اهداف مورد نظر در جامعه هدف به خوبی تحقق می‌یابد.کلمات کلیدی خبر : گازرسانی