پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 35807277 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44642215
کد خبر : 227881 تاریخ ثبت : 1397/8/18 14:45 نظرات تایید شده : 2

معاون استاندار: شهرها و روستاهای استان بانشاط و شاد شوند

خلیج فارس:  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شهرها و روستاهای استان بوشهر بانشاط و شاد شوند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ مجید خورشیدی بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن ربیع الاول ماه شادی، نشاط و خروج از غم، اظهار داشت: ترویج فضای امید و نشاط در سطح جامعه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همه باید در این راستا تلاش کنیم.

شهرها و روستاهای استان بوشهر بانشاط و شاد شوند

وی افزود: در زمانه‌ای که فضای خصمانه و اقدامات تحریمی دشمنان، امید ملت را نشانه رفته و فشار مشکلات اقتصادی بر اقشار مختلف به خصوص طبقات پایین جامعه مضاعف است، بر خیرخواهان جامعه و رهبران سیاسی و مذهبی و همه آنان که دل در گرو نظام و کشور دارند، فرض است که ناامیدی مورد طمع دشمنان را با نشاط و شادی در جامعه خنثی کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: جامعه نومید و افسرده برای پذیرش فشارهای دشمنان و تاثیرپذیری از تحریمها آماده تر خواهد بود و اگر می خواهیم که تحریم ها خنثی شوند، شهرها و روستاهایمان باید با نشاط و شاد شوند.

وی بیان کرد: دفتر اجتماعی استانداری بوشهر به نوبه خود تلاش لازم را در این راستا انجام خواهد داد و در این راه دست یاری به سوی همه خیرخواهان و میهن دوستان دراز می کنیم.