پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31907055 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28327443
کد خبر : 212763 تاریخ ثبت : 1397/5/22 11:06 نظرات تایید شده : 0

زندگی فشرده خانواده ژاپنی در اتاق کوچک+تصاویر

خلیج فارس: ژاپنی ها از جمله مردمی هستند که از افزایش قیمت زمین و مساحت کم آپارتمان ها رنج می برند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تابناک با تو؛ در این گزارش درباره ی هشت نفر از اعضای یک خانواده  در شهر «کوبه» ژاپن خواهید خواند که در یک خانه ی به شدت کوچک، زندگی سختی را سپری می کنند. آنها هر روز با تنگی جا و نداشتن فضای خصوصی و تنهایی- که بی شک همه ی آدمها به آن احتیاج دارند- دست و پنجه نرم می کنند.

یک عکاس ژاپنی به نام «ماساکی یاماموتو» عمق تراژدی که خانواده اش نزدیک به 18 سال در آن زندگی کرده اند را با عکس هایش مستند نموده است.

اعضای این خانواده به طور فشرده و کنسروی در فضایِ کم خانه زندگی و استراحت می کنند تا برای کار و فعالیت روز بعد انرژی کسب کنند.

"یاماموتو" جزئیات زندگی سخت خود را روایت می کند که چگونه مجبور بوده تا در وان حمام به عنوان تنها مرزهای خصوصی اش در خانه پناه ببرد و روزگار بگذراند. او اسرار و جزئیات این زندگی عجیب را در کتابی تحت عنوان "شجاعت" گردآوری کرده است.

زندگی شگفت انگیز خانواده ژاپنی در خانه خیلی کوچکزندگی شگفت انگیز خانواده ژاپنی در خانه خیلی کوچکزندگی شگفت انگیز خانواده ژاپنی در خانه خیلی کوچکزندگی شگفت انگیز خانواده ژاپنی در خانه خیلی کوچکزندگی شگفت انگیز خانواده ژاپنی در خانه خیلی کوچککلمات کلیدی خبر : ژاپن اتاق