پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28307804 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20841642
کد خبر : 199418 تاریخ ثبت : 1397/2/28 18:49 نظرات تایید شده : 10

امام جمعه آبدان: روحانی درخصوص برجام عذرخواهی کند

خلیج فارس: امام جمعه آبدان گفت: حل مشکلات اقتصادی تنها با اقتصاد مقاومتی قابل حل است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه آبدان اظهار داشت: امروز برجام تمام شده، طبق فرموده رهبر همین تفکر غرب‌گرا می خواهد اروپا را به جای امریکا قرار دهند، شما می گفتنید اروپا کد خدا دارد، امروز می گویید امریکا کد خدا نبود، اروپا می تواند مشکلات ما را حل کند. رهبری فرمود اروپا نیز قابل اعتماد نیست. رییس جمهور می گوید ما هیچ چیزی از دست نداده ایم.

https://media.mehrnews.com/d/2016/11/25/3/2285223.jpg?ts=1486462047399

وی افزود: صنعت هسته ای که به خوبی در حال پیشرفت بود، در قلب راکتور بتن ریخته شد، دانشمندان خانه نشین شدند، اروپا بدون آمریکا هیچ کاری نمی کند. رابطه مالی اروپا به امریکا ده‌ها برابر رابطه با ماست، این ساده اندیشی است که اروپا، آمریکا را رها کند.

حمیدی‌نژاد اضافه کرد: چهارشنبه رییس جمهور گفتند ۸۰ درصد اهداف برجام محقق شده است، چه چیزی محقق شده است. ملت ایران خیالش راحت است که بدست شما هیچ کاری انجام نمی شود. حل مشکلات اقتصادی تنها با اقتصاد مقاومتی قابل حل است.

وی افزود: مجلس خبرگان رهبری در بیانیه آورده است که رییس جمهور محترم به علت بی توجهی به بیانات رهبری لازم است از مردم عذر خواهی کند. این عذر خواهی کمترین چیزی است که باید انجام دهد. سر و صدا می کنند که رهبری باید عذر خواهی کند، مانند آنچه بر سر امیر المومنین آوردند، رهبری فرمود مذاکره نکنید اعتماد ندارم، حال که اصرار دارید شرایطی را باید رعایت کنید.

امام جمعه آبدان ادامه داد: ملت ایران بصیر است و باید گوشتان به دهان رهبر باشد، زیرا گوش رهبری به دهان ولی عصر است، پس از چهل سال با راهنمایی های رهبری مشکلات حل شده است، هر جا با رهبری مخالفت شده با مشکل برخورد کردیم. باید در انتخابات های کسانی را انتخاب کنند که گوش به دهان رهبری داشته باشند.

وی گفت: در موضوع حقوق های نجومی و برجام حرف رهبری بر زمین مانده است. باید بدانیم این انقلاب آینده اش توسط خدا تضمین شده است.

حمیدی نژاد اظهار داشت: ما اگر بهوش باشیم مشکلات حل می شود. باید عزت ما حفظ شود. رهبری فرمود: مسئولین در معرض امتحان بزرگ هستند که آیا عزت ملت را حفظ می کنند. هیچ گاه ملت به هیچ شخصی اجازه نمی دهد که با عزت ملت بازی کند.