پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28350724 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20884507
کد خبر : 199417 تاریخ ثبت : 1397/2/28 18:48 نظرات تایید شده : 0

ارتباط سرباز معلم با کارمندان آموزش و پرورش ممنوع

خلیج فارس: آموزش وپرورش در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ اقدام به جذب و ساماندهی سرباز معلمان می کند و برای جذب این افراد برعدم به کارگیری کارکنان وظیفه دارای وابستگی نسبی و سببی کارکنان تأکید شده است.

به گزارش تسنیم، آموزش و پرورش در سال تحصلی 97-98 برای جبران بخشی از نیروی انسانی اقدام به جذب و ساماندهی سربازمعلمان می کند. براین اساس داوطلبان واجد شرایط دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور 97 باشد ثبت نام و امتیاز بندی می شوند.

مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه دو سال تمام است و افرادی انتخاب می شوند که کسر خدمت ندارند و اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر 97 انجام خواهد شد.
طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش براساس نامه دفتر سیاست گذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح برعدم به کارگیری کارکنان وظیفه دارای وابستگی نسبی و سببی کارکنان تأکید شده است.

در این نامه آمده است، ستاد کل نیروهای مسلح طی ابلاغیه ای مصادیق وابستگی نسبی و سببی کارکنان شاغل آن دستگاه با کارکنان وظیفه را به شرح زیر اعلام می کند: (فرزند، برادر، برادرزاده، خواهرزاده، داماد، برادر همسر، دایی، عمو، فرزندان دایی و عمو، عمه و خاله)

با توجه به اینکه به کارگیری کارکنان وظیفه دارای بستگان نسبی و سببی کارکنان شاغل در آن دستگاه ممنوع است خواهشمند است در هنگام جذب و پذیرش مشمولا این موضوع مدنظر قرار بگیرد.کلمات کلیدی خبر : سرباز معلم