پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28350022 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20883802
کد خبر : 199415 تاریخ ثبت : 1397/2/28 18:36 نظرات تایید شده : 1

امام جمعه دلوار: فرماندار جدید تنگستان سریع‌تر معرفی شود

خلیج فارس: امام جمعه دلوار گفت: از استاندار بوشهر درخواست می کنم هرچه سریعتر نسبت به معرفی فرماندار جدید تنگستان اقدام کنند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های امروز نماز جمعه دلوار با اشاره به سالروز فتح خرمشهردر عملیات بیت‌المقدس (۱۳۶۱ هـ ش) و روز مقاومت، ایثار و پیروزی اظهار داشت: سوم خرداد ماه یادآور حماسه جاودانه آزادی خرمشهر از اشغال رژیم بعث عراق و سند ایستادگی یک ملت در برابر سلطه گران است.

وی افزود: آن روزی که صدام با تحریک قدرت‌های غرب و پشتیبانی برخی کشورهای منطقه به ایران اسلامی حمله نظام کرد، نه خودش و نه احدی تصور نمی‌کرد که در کمتر از ۱۰ سال طومار زندگی‌اش در هم بپیچد و طناب دار را بر گردن خود احساس کند.

علی زاهددوست

زاهددوست بیان کرد: صدامی که سرمست قدرت بود و سودای فتح چند روزه تهران را در سرداشت اما در مدت زمان کوتاهی ۴۴ کشور حامی او اعتراف کردند که ارتش صدام در برابر مقاومت نیروهای ایرانی حرفی برای گفتن ندارد. شکی نیست که این پیروزی‌های بزرگ حاصل فرهنگ و تفکر بسیجی و گفتمان مقاومت عاید ملت ایران شد.

زاهددوست خاطرنشان کرد: از استاندار بوشهر درخواست می کنم  هرچه سریعتر نسبت به معرفی فرماندار جدید تنگستان اقدام کنند، چرا که چند ماهی است که این شهرستان فاقد فرماندار است.

وی با بیان اینکه تأخیر بیش از این در انتخاب فرماندار به صلاح شهرستان نیست و سبب تضییع حقوق مردم است، گفت:‌ از تلاش ها و خدمات ارزشمند سرپرست فرمانداری تشکر می کنیم اما به طور کلی انتخاب سرپرست برای فرمانداری و همه ادارات برای مدت طولانی به صلاح مردم نیست، و انتظار داریم هر چه سریعتر نسبت این مهم تعیین تکلیف شود.کلمات کلیدی خبر : زاهددوست دلوار تنگستان