پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28307599 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20841437
کد خبر : 199412 تاریخ ثبت : 1397/2/28 18:24 نظرات تایید شده : 1

امام جمعه بوشهر: خیران به موضوع اشتغال و آب وارد شوند

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: کار آفرینان و خیرین جامعه امروز می‌توانند با اجرای پروژه های مختلف در راستای حل مشکل کمبود آب جامعه را یاری کنند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر بوشهر اظهار داشت: مدیران کشومان نیز باید برنامه ریزی های خود را در حوزه های مختلف بر اساس قرآن تدوین کنند.

وی با اشاره به روز بهره وری و بهینه سازی صرف، تصریح کرد: در صورت عدم توازن بین مصرف و تولید است که تورم به وجود می آید و باید در زمینه مصرف با توجه به اقتصاد مقاومتی از اسراف دوری کرد.

امام جمعه بوشهر گفت: برای مهار تورم موجود باید همه جامعه دست به دست هم دهند تا این مشکل بتواند به نحو صحیحی در جامعه بر طرف شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با توجه به کمبود آب مهمترین موضوع را بحث مدیریت آب عنوان کرد و گفت: استان بوشهر از جمله استان های کم آب کشور است که باید در برابر این بحران اقتصادی عمل کنیم.

وی افزود: کار آفرینان و خیرین جامعه امروز میتوانند با اجرای پروژه های مختلف در راستای حل مشکل کمبود آب جامعه را یاری کنند.

امام جمعه بوشهر به روز سوم خرداد اشاره کرد و افزود: این روز را که با رشادت های دلیرمردان این سرزمین در تاریخ استادگی ایران اسلامی رقم خورد را گرامی میداریم.

صفایی بوشهری خاطر نشان کرد: در برابر برخی از مشکلات باید به صورت جهادی عمل شود که یکی از معضلاتی که امروز درصد زیادی از خانواده ها با آن روبرو هستند مشکل بیکاری است.کلمات کلیدی خبر : صفایی بوشهری آب